PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلي عجيب در كانفيگ كردن مودم

Kharg Island
23-06-2016, 02:40
سلام خدمت دوستان عزيز

دوستان من قصد دارم اكانت اينترنتم رو كه روي مودم قبلي مدل D-LINK 2640U هستش ، به روي مودم جديدم كه قابليت WAN داره انتقال بدم. مودم جديدم netis DL4311 هستش. جالبيش اينجاست دوستم اكانتشو روي مودم netis تونست كانفيگ كنه و باهاش به اينترنت متصل شد اما من وقتي كانفيگ ميكنم به اينترنت متصل نميشه. اصلا اكانت من نه روي مودم netis جديده و نه روي مودم دوستم به اينترنت متصل نميشه. اينترنتم هم 2 مگابيت نا محدود. بنظر شما دليلش چي هست؟ برام خيلي عجيبه. ممنون ميشم راهنماييم كنيد:n40::n40:

يــــــا عـــــــلــــــــي

CafeNet999
23-06-2016, 11:55
این سایت رو چک کنید با عکس توضیح داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kharg Island
23-06-2016, 20:32
این سایت رو چک کنید با عکس توضیح داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون از راهنماییت دووست عزیز. تنظیم کانفیگ رو قبلا همینجوری انجام دادم کهبازم مشکل قبلو داشت و با ISP تماس گرفتم چون اینترنتم نا محدود بود از اونجا فقط mac address رو بسته بودن و مودم جدید نمیتونست کانکت بشه. و الان مشکل حل شد. فقط یه سوال دیگه هم دارم که توی این تاپیکم میذارم تا یه وقت پخش و پلا نشه. خب و اما سوااال :

سوالم این هستش که الان اینترنتم که وصل شده میخوام یه مودم دیگه که مثل مودم فعلی netis DL4311 هستش رو از طریق کابل به همدیگه متصل کنم و کارهایی که انجام دادم:

1- مودم اول که تنظیم بود مشکلی نداره

2-مودم دوم رو از طریق کابل یه سیستم متصل کردم و وارد تنظیمات شدم و در قسمت WAN کانکشن رو روی bridge قرار دادم

3-در مودم دوم وارد قسمت LAN شدم و به قسمت DHCP رفتم و این خصوصیت رو بر روی None قرار دادم

4-تنظیمات وایرلس شامل ssid و security رو بطور دقیق انجام دادم.

5- کابل رو از سیستم جدا کردم و به مودم اول متصل کردم.(هردو مودم از طریق پورت WAN متصل هستند)

6- هر دو مودم رو یک بار خاموش و روشن کردمتا ببینم وضعیتشون چیه.

7- با لبتاپ به مودم دوم وصل شدم اما اینترنت هنوز روی مودم دوم share نشده.

راستی توی تنظیمات WAN دوتا گزینه به اسم ADSL WAN و Ethernet WAN هستند که در واقع قبل از اینکه bridge رو تنظیم کنم روی مودم به صورت پییش فرض ADSL WAN رو انتخاب کرده.

ممنون میشم راهنماییم کنید دووستان

یـــــــا عــــــلـــــــی