PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید 4k مناسب برای بازی های ps4

Siavash_2210
22-06-2016, 23:04
با سلام دوستان من میخواستم یه tv بگیرم واسه ps4ام و با توجه به اینکه بازیا در آینده 4k میشن میخوام حتما 4k باشه، بعدش اینکه آیا اگه کرو بگیرم کیفیت و جذابیت بیشتری رو تجربه میکنم یا تخت بهتر جواب میده؟ بودجه هم تا 3-2.5 ، لطفا راهنمایی کنید یه چیزی بگیرم که به صرفه باشه، کیفیت تصویر نسبت به اندازه "خیلی" مهم تره برام. ممنون.

R#z@-R2
22-06-2016, 23:19
با سلام دوستان من میخواستم یه tv بگیرم واسه ps4ام و با توجه به اینکه بازیا در آینده 4k میشن میخوام حتما 4k باشه، بعدش اینکه آیا اگه کرو بگیرم کیفیت و جذابیت بیشتری رو تجربه میکنم یا تخت بهتر جواب میده؟ بودجه هم تا 2-2.5 ، لطفا راهنمایی کنید یه چیزی بگیرم که به صرفه باشه، کیفیت تصویر نسبت به اندازه "خیلی" مهم تره برام. ممنون.

سلام ال ای دی سامسونگ بگیر حالشو ببر
تلویزیون ال ای دی سامسونگ

48JU6980 Smart LED TV - 48 Inch

ولی می ارزه خیلی حرفه ای داداش ماله بازی کردن من هنوز نتونستم کنسول بگیرم

تی وی داری میگیری دقت کنه اسمارت باشه
تو رنج خودش این بهترین سامسونگ هستش امکاناتش فول پردازنده 4هسته ای داری
اقساطی هم میدن تهران من گرفتم فقط تنها عیبش اینو بلندگوهاش ضعیفه( یعنی خوبه که در اون حدی نیستش که مثلا انتظار داشته باشی بیس یه فیلم پخش کنه حالا نمیدونم منظورمو فهمیدی یا از اون بیس فیلم یا نه ) حالا این نظر منه :n36: ) یعنی باید استریو خانواده بگیری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R#z@-R2
22-06-2016, 23:24
یعنی واقعا من یه سری از وسایل سامسونگ واقعا اعتقاد دارم عالیا مثل تی وی / ال سی دی { پی سی }

Siavash_2210
22-06-2016, 23:29
سلام ال ای دی سامسونگ بگیر حالشو ببر
تلویزیون ال ای دی سامسونگ

48JU6980 Smart LED TV - 48 Inch

ولی می ارزه خیلی حرفه ای داداش ماله بازی کردن من هنوز نتونستم کنسول بگیرم

اقساطی هم میدن تهران من گرفتم فقط تنها عیبش اینو بلندگوهاش ضعیفه( یعنی خوبه که در اون حدی نیستش که مثلا انتظار داشته باشی بیس یه فیلم پخش کنه ) حالا این نظر منه :n36: ) یعنی باید استریو خانواده بگیری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی داداش اینو کرو 40 اینچشم هست دیجی گذاشته هم قیمتن به نظرت کرو بهتر نیست ؟!
بعد سونی تو این رنج قیمت میتونم چیزی بخرم یا گرونه ؟

R#z@-R2
22-06-2016, 23:36
مرسی داداش اینو کرو 40 اینچشم هست دیجی گذاشته هم قیمتن به نظرت کرو بهتر نیست ؟!
بعد سونی تو این رنج قیمت میتونم چیزی بخرم یا گرونه ؟

الان من امکانات بخونم ببینم فرقشون چی بهت میگم

R#z@-R2
22-06-2016, 23:42
من بهت همینو پیشنهاد میکنم
لینک تی وی که میخوای و مد نظرت بده بهت بگم فرقشون چی

R#z@-R2
22-06-2016, 23:47
داداش فرق دوتا سامسونگ
تو این قیمت دراینه
Samsung 48JC6960 Curved Smart LED TV - 48 Inch

اینه سری6960 دقت کن امکانات بخون فول اچ دی نه 4کی

حالا سری 6980که میگم بگیر
48JU6980 Smart LED TV

ULTRA HD 4K
یعنی چی یعنی اینکه این تی وی تکنولوژی 4کی و یولترا اچ دی با هم داره که هر تی وی نداره
این سونی که اصلا در حد سامسونگ نیستش اگه بخوای ال جی بگیری چون در این رنج سامسونگی که گفتم بگیری برات 3تا4میلیون اب میخوره پس دنبال ال جی نرو / سامسونگ بگیر پشیمون نمیشی من گرفتم خیلی راضیم

Siavash_2210
22-06-2016, 23:55
داداش فرق دوتا سامسونگ
تو این قیمت دراینه
Samsung 48JC6960 Curved Smart LED TV - 48 Inch

اینه سری6960 دقت کن امکانات بخون فول اچ دی نه 4کی

حالا سری 6980که میگم بگیر
48JU6980 Smart LED TV

ULTRA HD 4K
یعنی چی یعنی اینکه این تی وی تکنولوژی 4کی و یولترا اچ دی با هم داره که هر تی وی نداره
این سونی که اصلا در حد سامسونگ نیستش اگه بخوای ال جی بگیری چون در این رنج سامسونگی که گفتم بگیری برات 3تا4میلیون اب میخوره پس دنبال ال جی نرو / سامسونگ بگیر پشیمون نمیشی من گرفتم خیلی راضیم

اخه بحث اینجاس من بیشتر کاری که میخوام ازش بکشم بازیه، یکی از کاربرا نوشته بود چون فرکانس تصاویر بازیا مثل xbox و .. بیشتر از 50 هستش این تلویزیون نمیتونه فوله اون کیفیت بازی رو نمایش بده و باید سراغ تلویزیون های با فرکانس بالا تر رفت.. فرکانس بالا چیزی هست با این کیفیت ؟

R#z@-R2
23-06-2016, 00:04
اخه بحث اینجاس من بیشتر کاری که میخوام ازش بکشم بازیه، یکی از کاربرا نوشته بود چون فرکانس تصاویر بازیا مثل xbox و .. بیشتر از 50 هستش این تلویزیون نمیتونه فوله اون کیفیت بازی رو نمایش بده و باید سراغ تلویزیون های با فرکانس بالا تر رفت.. فرکانس بالا چیزی هست با این کیفیت ؟

منظورت از فرکانس چی دقیق بگو
کیفیت تصویر میگی یا رزولوشن
دقیق بگو راهنماییت کنم
من از یه نفر که خودش فروشگاه کنسول اینا میفروشه
گفتم تی وی چی بگیرم گفت واسه پی اس 4 کیفیت فول اچ دی به بالا خوبه

Siavash_2210
23-06-2016, 00:20
منظورت از فرکانس چی دقیق بگو
کیفیت تصویر میگی یا رزولوشن
دقیق بگو راهنماییت کنم
من از یه نفر که خودش فروشگاه کنسول اینا میفروشه
گفتم تی وی چی بگیرم گفت واسه پی اس 4 کیفیت فول اچ دی به بالا خوبه
نه هیچکدوم، فرکانس تصویر، که اگه از فرکانس تصاویر فرستنده پایین تر باشه کیفیت نهایی رو نمیتونه نشون بده :n27: حالا چون 48 اینچه ادم وسوسه میشه بگیره، ولی میخوام دقیق تر شم، سونی چیزی نداره کیفیت بالا تو این مایه ها؟ میگن سونی همیشه بهتره:n27: بعد دستگامم چون سونی هستش گفتم شاید باهم بهتر مچ بشن

Mehrdad092000
29-06-2016, 05:45
دوست عزیز با این بودجه 4کی درست نمیتونین پیدا کنید برای بازی هم میخوای پیشنهاد من به شما
اگه عملا برای بازی میخوایو سایز بزرگ برات مهم نیست برو سراغ مانیتورا حرفه ای گیم که فوقولادس
وگرنه سری w800سونی بگیر همون