PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک لپتاپ ساده پیشنهاد کنید

arshia20af
21-06-2016, 23:14
سلام دوستان.به یک لپتاپ احتیاج دارم که فقط باش فیلم ببینم و برای Diag خودرو ازش استفاده کنم.رم 2گیگ کافیه چون باید ویندوز7 32بیت باشه.فقط تمرکزم روی Cpu هست و 500گیگ هارد هم کافیه.

تا 2میلیون (اصلا بیشتر نشه) و درایورهاش در دسترس باشه.

چی پیشنهاد میکنید؟؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

mhda69
22-06-2016, 00:57
2 میلیون واس این انتظارات شما زیاده!!!
بهترین گزینه واس شما ب نظر من Lenovo E5080 - C هستش با پردازنده i3 ک قدرت کافی داره واس کاربرد شما و رم 4 و هارد 500
درایورهاشم فکرکنم یه dvd تو جعبش باشه...اگرم نبود خیلی راحت میتونین از قسمت support سایت lenovo دانلود کنین...
قیمت حدود 1.170.000
تو دیجیکالا ملاحظه بفرمایین...

arshia20af
22-06-2016, 01:52
2 میلیون واس این انتظارات شما زیاده!!!
بهترین گزینه واس شما ب نظر من Lenovo E5080 - C هستش با پردازنده i3 ک قدرت کافی داره واس کاربرد شما و رم 4 و هارد 500
درایورهاشم فکرکنم یه dvd تو جعبش باشه...اگرم نبود خیلی راحت میتونین از قسمت support سایت lenovo دانلود کنین...
قیمت حدود 1.170.000
تو دیجیکالا ملاحظه بفرمایین...
راستش یه G5080 دارم متاسفانه درایورهای 32بیتی تو سایتش نیست باهاش مشکل دارم.مخصوصا برای ویندوز 7.دارم ردّش میکنم از بس کار داده دستم.همش یجاش میلنگه.الانم تو ویندوز 7 وقتی میره رو اسلیپ بلو اسکرین میاد و بلوتوسش فعال نمیشه!

mhda69
22-06-2016, 08:54
واس این لپتاپی ک پیشنهاد دادم ظاهرا درایور 32بیت ویندوز 7 وجود داره :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واس اون لپتاپ فعلی شما هم همینطور :

تو این صفحه تو قسمت operation system ویندوز 7 نوع 32بیت رو انتخاب کنین...
جدیدترین نسخه درایورها رو دانلود کنین تست کنین...بایوس رو هم اگر نسخه جدید داشت آپدیت کنین(البته یکم ریسکش بالاس احتیاط کنین)
و یه ویندوز ترو تمیزو بدون دستکاری نصب کنین نه ازین DVD ویندوزای بازاری...ویندوز نسخه اصلی MSDN RTM دانلود کنین بنصبین یعنی این :
از سایت سافتگذر...
احتمالا مشکل بلو اسکرین حل خواهد شد...

اگر ملاک و حساسیت انقد روی ویندوز 7 اونم 32 بیت باشه ک کلا نمیتونین لپتاپ جدید بخرین چون همه ب صورت پیش فرض از ویندوز 8.1 و 10 ساپورت میکنن!
مگر اینک یه لپتاپ قدیمی دس2 پیدا کنین و...

Iloveu-ALL
22-06-2016, 10:18
سلام دوست عزیز یک بار دیگه اگه امکانش بود درایو ها رو از اول نصب کنید. با دی وی دی DriverPack ببینید کارتون را میفته؟ ترجیحا نسخه کاملش باشه (که حدود 11 - 12 گیگ هستش)
بازم یه جا بیرون نشون بدید و همین مسائل رو مطرح کنید ببینید آیا درست میشه یا کلا لپ تاپ ناسازگار است با 7

اگه که کلا خسته شدید لپ تاپ جدید بگیرید
مدل زیر هم جالب هست:
ASUS ASUSPRO ESSENTIAL P2520LJ - E
Intel Core i3 4005U
4GB ram ddr3
500GB Hard 5400rpm
NVIDIA GeForce 920M 2GB
صفحه نمایش 15.6 اینچی HD ولی مات هست
دی وی دی حاوی درایور های ویندوز 7 و 8
کیفیت و جنس بدنه خوب - دارای حسگر اثرانگشت ، 4 پورت usb و پورت VGA
قیمت حدودی 1700

arshia20af
22-06-2016, 14:35
سلام دوست عزیز یک بار دیگه اگه امکانش بود درایو ها رو از اول نصب کنید. با دی وی دی DriverPack ببینید کارتون را میفته؟ ترجیحا نسخه کاملش باشه (که حدود 11 - 12 گیگ هستش)
بازم یه جا بیرون نشون بدید و همین مسائل رو مطرح کنید ببینید آیا درست میشه یا کلا لپ تاپ ناسازگار است با 7

اگه که کلا خسته شدید لپ تاپ جدید بگیرید
مدل زیر هم جالب هست:
ASUS ASUSPRO ESSENTIAL P2520LJ - E
Intel Core i3 4005U
4GB ram ddr3
500GB Hard 5400rpm
NVIDIA GeForce 920M 2GB
صفحه نمایش 15.6 اینچی HD ولی مات هست
دی وی دی حاوی درایور های ویندوز 7 و 8
کیفیت و جنس بدنه خوب - دارای حسگر اثرانگشت ، 4 پورت usb و پورت VGA
قیمت حدودی 1700
بله آخرین بار با نرم افزار driver pack نصب کردم که اینطوری شد.جالبه که درایور وبکم نصبه اما driver pack رو که دوباره سرچ میزنم میگه درایور وبکم نصب نیست و سعی میکنه دوباره نصب کنه که ارور میده!! وبکم کاملا فعال میشه و تصویر هم میده!

arshia20af
22-06-2016, 14:36
واس این لپتاپی ک پیشنهاد دادم ظاهرا درایور 32بیت ویندوز 7 وجود داره :

واس اون لپتاپ فعلی شما هم همینطور :

تو این صفحه تو قسمت operation system ویندوز 7 نوع 32بیت رو انتخاب کنین...
جدیدترین نسخه درایورها رو دانلود کنین تست کنین...بایوس رو هم اگر نسخه جدید داشت آپدیت کنین(البته یکم ریسکش بالاس احتیاط کنین)
و یه ویندوز ترو تمیزو بدون دستکاری نصب کنین نه ازین DVD ویندوزای بازاری...ویندوز نسخه اصلی MSDN RTM دانلود کنین بنصبین یعنی این :
از سایت سافتگذر...
احتمالا مشکل بلو اسکرین حل خواهد شد...

اگر ملاک و حساسیت انقد روی ویندوز 7 اونم 32 بیت باشه ک کلا نمیتونین لپتاپ جدید بخرین چون همه ب صورت پیش فرض از ویندوز 8.1 و 10 ساپورت میکنن!
مگر اینک یه لپتاپ قدیمی دس2 پیدا کنین و...
مرسی از پاسختون.بزودی لینک هارو امتحان میکنم.

sadegh571
22-06-2016, 19:37
درایو کارت گرافیک رو عوض کنید ببینید درست میشه یا نه.
من هم قبلا همین مشکلو داشتم درایو کارت گرافیکو حذف کردم و یه نسخه whql ورژن قدیمی تر ریختم درست شد.