PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای برنامه در ویندوز 8.1

hossein4444
14-06-2016, 11:30
سلام دوستان
نرم افزار شبیه ساز اندروید sdk را نصب کردم ولی وقتی روش کلیک میکنم برنامه اجرا نمیشه هیچ اخطار و اروری هم نمیده فقط اجرا نمیشه
کسی میدونه مشکل از چیه؟
قبلا روی ویندوز xp که ازش استفاده میکردم اجرا میشد ولی الان که ریختم روی ویندوز 8.1 هر چی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه
ممنون میشم اگه کمکم کنید و مشکلما حل کنید

milad.xp
23-06-2016, 19:23
سلام
یه بار دیگه نصبش کنین.شاید درست بشه.
منم ویندوز 8 دارم. از این مشکلا بعضی وقتا داره.

hamidali.bz12
25-06-2016, 19:35
سلام ویندوز 8.1 نصب کردم 2 ساله که خودم نصبش میکنم مشکلی نداره ولی سیستم رو که روشن میکنم بعد از انتی ویروس 9 که لایسنس اورجینال نصبه بلافاصله همچنین چیزی مینویسه این با وجود اینکه 2 روز نمیشه ویندوز 8.1 نصب کردم بعد از روشن کردنه سیستم و بالا امدن انتی ویروس 9 این علامت و نوشته در کادر مستطیلی که بالاش نوشته ارور همین .....و علامت ضربدر رو میزنم واز رو دسکتکاب میره و بعدش براحتی با سیستم کار میکنم و مشکلی هم نداشتم "ایا سخت افزاریه یا نرم افزاری "اساتیدتا بحال ازاز این مورد برخورد کردند؟ لطفن بگید مشکل از کجاست رم 8گیگ و گرافیک نودیا 3 بعدی و 4گیگ 4 ساله بیش سیستم رو بستم با تشکر این نوشته بایین منظورش چیه با تشکر بسیار از اساتید فن لطفن راهنمای کنید .:V31::question::n13:

an attempt to add root certificate to all known browsers on your computer failed