PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنین،‌ نمیخوام دعوا کنم...نیاز به راهنمایی دارم(سوال اینستاگرامی)

jilwww
14-06-2016, 07:07
سلام
همسرم یه پیجی در اینستاگرام داره، دفعه پیش متوجه شدم چند دختر جزو کسانی هستند که فالو کرده، بهش گفتم پاکشون کرد. ولی مجددا دیدم بعضی هاشون هستن... هر چی گفتم پاک کن، گفت من پاک کردم چیزی نمیبینم. الان دیروز باز کسانی رو که فالو کرده دیدم متوجه شدم باز سه تا از اون خانوما هستن. نمیدونم اینستاگرام قاطیه، تو حافظش چیزی مونده یا همسر من دروغ میگه... نمیخوام دعوا کنم. خواهش میکنم کمکم کنین.

srx190d
14-06-2016, 08:22
سلام
همسرم یه پیجی در اینستاگرام داره، دفعه پیش متوجه شدم چند دختر جزو کسانی هستند که فالو کرده، بهش گفتم پاکشون کرد. ولی مجددا دیدم بعضی هاشون هستن... هر چی گفتم پاک کن، گفت من پاک کردم چیزی نمیبینم. الان دیروز باز کسانی رو که فالو کرده دیدم متوجه شدم باز سه تا از اون خانوما هستن. نمیدونم اینستاگرام قاطیه، تو حافظش چیزی مونده یا همسر من دروغ میگه... نمیخوام دعوا کنم. خواهش میکنم کمکم کنین.

این مسائل بیشتر موردی هست
اگر آن فالو کنین امکان اینکه دوباره اونها فالو کنن به نظر باشه فکر کنم اینستا بلاگ نداشته باشه
خودتون میتونیم امتحان کنین
ولی این کار رو از ریشه باید درست بشه اینکه صورت مسئله رو پاک کنین نتیجه قطعی و درستی نداره

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

k1ozil
14-06-2016, 11:12
عزیز اینجا بپرسین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aria.A97
14-06-2016, 11:59
پست های دخترارو چک کنین ببینید کلا تیپشون چجوریه :\ موقع آن فالو کردن شاید چند مورد رو ندیدن و جا مونده.
حتی امکان داره همسرتون پیج جوک فالو کرده باشه بعد مثلا یه دختری اون پیج رو خریده باشه و تبدیل کرده باشه به پیج خودش.

در ضمن تاپیک رو بخش نادرستی درست کردین. ادمین ها منتقل کنن.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

stabesh
14-06-2016, 14:59
سلام
حساسیت نداشته باشین گاهی اونا هستن که فالو میکنن من خودم خیلی برام پیش میاد آدم هم همین جوری فالوشون میکنه قصد و نیتی پشتش نیست ولی اگه شما حساسیت نشون بدین ممکنه به لج و لجبازی بکشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

samannnn.hannibal
14-06-2016, 17:33
سلام

شما با یک اینستاگرام دیگه نه مال خودتون چک کنید ببینید هنوز هست یا نه

parsley
21-07-2016, 18:15
به نظر منم این راه حلش نیست...

kenzu
21-07-2016, 18:24
ادرس صفحشو بزار چک کنم