PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان توهم و جنون ناشی از شیشه کشیدن

P8H61
12-06-2016, 20:04
سلام من عموم شیشه میکشه . توهم و جنون پیدا کرده. مثلا شکهای ناموسی داره به زنش و دخترش فکر میکنه خیانت و فساد میکنن به بابا و مادر منم شک داره فکر میکنه ما خونمون کار بد میکنیم.خلاصه کلی توهم داره.که نمیتونم بگم

می خواستم بدونم با کمپ اجباری درمان میشه؟
یا باید برد روانپزشک؟

یه حالتهای جنون آمیزی پیدا کرده تو خودشه هی فکر میکنه هی بواش حرف میزنه با خودش یهویی میخنده

P8H61
12-06-2016, 20:19
اومده بود در مغازه من میگفت چون تو تو کار کامپیوتر هستی روی ماشین من gps گذاشتی آمار منو به همه میدی. می خواست کامپیوترمو جمع کنه ببره زنگ زدم سریع به بابام اومد به زور بردش خونش. بدجور روی من توهم زده

p30g
12-06-2016, 20:57
اینم حذفش کن این انجمن لیاقت پستهای مفید منو نداره

روانپریش
12-06-2016, 23:06
به نظرم كمپ اصلا گزينه مناسبي نيست اونجا خيلي رفتار بدي با بيمارا ميكنن ببرينشون روانپزشك حتما درمان ميشن
بعدش اعتياد رو نبايد ترك كرد بايد درمان كرد

M.R.S.
13-06-2016, 08:05
سلام من عموم شیشه میکشه . توهم و جنون پیدا کرده. مثلا شکهای ناموسی داره به زنش و دخترش فکر میکنه خیانت و فساد میکنن به بابا و مادر منم شک داره فکر میکنه ما خونمون کار بد میکنیم.خلاصه کلی توهم داره.که نمیتونم بگم

می خواستم بدونم با کمپ اجباری درمان میشه؟
یا باید برد روانپزشک؟

یه حالتهای جنون آمیزی پیدا کرده تو خودشه هی فکر میکنه هی بواش حرف میزنه با خودش یهویی میخنده
ایشون باید به روانپزشک مراجعه کنند(چه مطب یا درمانگاه دولتی،چه اورژانس لیمارستان روانپزشکی) و معمولا چند روزی در بخش روان بستری میشن

Sent from my E5823 using Tapatalk

P8H61
15-06-2016, 13:40
فرستادیمش کمپ.یه کمپی که روانپزشک داره دارو ضدتوهم و ضدجنون هم میده توسط روانپزشک به صورت اجباری.

ولی عجب داستانی شد. چون کمپیه گفت برای بردنش خونه خودشون نمیتونیم بریم باید خونه برادر یا پدرش باشه که بعدا ازمون شکایت نتونه بکنه به دلیل ورود غیر قانونی( چون به صورت زوری میبرن دیگه).ما نقشه کشیدیم افطاری دعوتشون کردیم.زنگ

زدیم کمپیه گفتیم بفرست . 1 ون آمبولانس فرستادن ساعت 12 شب رسید در خونمون.

عموم از ساعت 11 شب هی میخواست بره خونشون اضطراب شدید داشت. آمبولانسه هنوز نرسیده بود.استرس همه بالا بود. همه داشتیم فیلم بازی میکردیم که عموم نره..من گفتم عمو بازی جدید اومده بده موبایلتو بازی بریزم.بعد گفت نه نه باید برم.اضطراب

شدید داشت انگار فهمیده بود خبریه هی میخواست بره خونشون.

زن عموم خوب فیلم بازی گفت وایسا نمازم بخونم.رفت دستشویی اول 5 - 10 قیقه طولش داد.بعد که وضو گرفت 2-3 بار نماز 4 رکعتی خوند. آمبولانسه لعنتی نمی رسید.

اینقدر گفتیم آقا وایسا چایی بخور کیک بخون . من گفتم عمو آهنگ بده بریزم تو موبایلت.بعد بابام اشاره کرد بسه اینقدر نگو تابلو میشه.خلاصه عموم خداحافظی کرد بلند شد رفت با زن عموم رفتن تو پارکینگ زن عموم بازم فیلم بازی کرد چه ماشینهای جدید این مارکش

چیه kia بهتره یا سمند. یهویی آمبولانس رسید . . بعد بابامم سریع رفت پایین گفت داداش بیا تو آمبولانس فشار خونتو بگیر .رفت نشست تو آمبولانس یهویی بابام بهش گفت اومدن ببرنت کمپ نگران نباش.

یهویی عموم قاطی کرد گفت زنگ بزنید پلیس الان شیشه های ماشین رو خورد میکنم.آمولانسیه سریع بهش خواب آور تزریق کردن.

خلاصه بردنش.
اون شب همه قرص ضد اضطراب خوردیم.

روانپریش
17-06-2016, 13:13
اون شب همه قرص ضد اضطراب خوردیم.

چه قرصي خوردين؟

Alireza SM
19-06-2016, 13:42
کمپ اختیار و امکانات این رو نداره که آمبولانس بفرسته و آمپول تزریق کنه ( که چنین آمپول هایی هم معمولا در فیلم ها وجود خارجی دارن)
حتی اورژانس و اورژانس اجتماعی و نیروی انتظامی هم شخصی رو به زور وارد کمپ کنه با مجازات کیفری شدید مواجه میشه. اگر کسی به دلخواه خودش بستری نشه یا باید اورژانس بیمارستان دولتی بیاد به بهانه هایی نظیر فشار خون و توهم و جنون ببرتش بیمارستان و در اونجا به بخش اعصاب ارجاع داده بشه یا اینکه اورژانس اجتماعی و نیروی انتظامی به بهانه هایی نظیر تهدیدکننده بودن اطرافیان و آزار و اذیت و رعب و وحشت اطرافیان به اجبار تحویل بیمارستان دولتی بخش اعصاب بدن. هیچ کمپی هم در کار نیست. اینکه شخص معتاد در کمپ بستری بشه یا در بخش اعصاب و روان بیمارستان باشه زمین تا آسمون فرق داره و اندیکاسیونش توسط پزشک بررسی میشه. اینطوری نیست که خانواده تصمیم بگیرن بفرستنش کمپ یا بفرستن بیمارستان. بیماری اعصاب شوخی نیست که. کمپ فقط برای معتادهایی هست که به دستور مراجع قضایی برای بستری فرستاده میشن. فردی که توهم داره و تهدید کننده اطرافیان هست اندیکاسیونش فقط بستری در بیمارستان اعصاب و روان یا بخش اعصاب و روان بیمارستان دولتی هست

روانپریش
20-06-2016, 13:53
حتی اورژانس و اورژانس اجتماعی و نیروی انتظامی هم شخصی رو به زور وارد کمپ کنه با مجازات کیفری شدید مواجه میشه

دوست عزيز اشتباه ميكنين خيلي خوشبيني
العان توي شهر ما هر كسي از اعضاي خانواده بخواد راحت ميتونه يكي از اعضاي خانوادشو بندازه كمپ
من خودم شاهد بودم پسر پدرش رو انداخت كمپ
يهو يه ماشين با 5 تا مرد قوي هيكل با لباس شخصي ريختن سر پدر خانواده و به زور بردنش كمپ
من كاري ندارم پدر اعتياد داره يا نه ولي اين روش غلطي هست كسي كه معتاد هم هست فقط بايد به دستور قاضي بعد از گرفتن تست اعتياد بستري بشه نه به زور مث عصر حجر طرف رو ببرن كمپ بعد هم اونجا كتكشون بزنن و بهشون توهين كنن

سلام حسین هستش؟
21-01-2017, 20:20
کمپ اختیار و امکانات این رو نداره که آمبولانس بفرسته و آمپول تزریق کنه ( که چنین آمپول هایی هم معمولا در فیلم ها وجود خارجی دارن)
حتی اورژانس و اورژانس اجتماعی و نیروی انتظامی هم شخصی رو به زور وارد کمپ کنه با مجازات کیفری شدید مواجه میشه. اگر کسی به دلخواه خودش بستری نشه یا باید اورژانس بیمارستان دولتی بیاد به بهانه هایی نظیر فشار خون و توهم و جنون ببرتش بیمارستان و در اونجا به بخش اعصاب ارجاع داده بشه یا اینکه اورژانس اجتماعی و نیروی انتظامی به بهانه هایی نظیر تهدیدکننده بودن اطرافیان و آزار و اذیت و رعب و وحشت اطرافیان به اجبار تحویل بیمارستان دولتی بخش اعصاب بدن. هیچ کمپی هم در کار نیست. اینکه شخص معتاد در کمپ بستری بشه یا در بخش اعصاب و روان بیمارستان باشه زمین تا آسمون فرق داره و اندیکاسیونش توسط پزشک بررسی میشه. اینطوری نیست که خانواده تصمیم بگیرن بفرستنش کمپ یا بفرستن بیمارستان. بیماری اعصاب شوخی نیست که. کمپ فقط برای معتادهایی هست که به دستور مراجع قضایی برای بستری فرستاده میشن. فردی که توهم داره و تهدید کننده اطرافیان هست اندیکاسیونش فقط بستری در بیمارستان اعصاب و روان یا بخش اعصاب و روان بیمارستان دولتی هست

.
دوست عزیز نمیخوام حتک حرمت یا بی ادبی کنم ولی جا خوردم پستتونو دیدم.

شما فرمودین آمپول خواب آور برای تو فیلمهاست فقط؟...حرفتون با واقعیت نمیخونه... تصور و نظری دارید که با واقعیت نمیخونه.

یا اینکه واقعا نمیدونید..یا اینکه دارید فیلم بازی میکنید..و اطلاعات غلط میدید...

هزاران مورد اومدن از کمپ به زور بردن...شما تو ایران زندگی میکنید یا کره ماه؟

من جا خوردم بدجور...جوری تصور میکنید انگار ایران اروپاست..

فیلم ابد و یک روز رو دیدید؟ صحنه آخر که نوید محمد زاده رو میبرند کمپ همیشه همونجوری می برند.کمپهای بالاشهر تهران آمبولانس میفرستند کمپهای که گرون قیمت هستند ماهی 3 میلیون هزینشه و غذای خوب میدن آمبولانس میفرستن و آمپول آرام بخش میزنن...

ولی من هنوز باورم نمیشه شما فرمودین اینجور آمپول ها مال تو فیلمهاست

از این کلمها هم

اندیکاسیونش
استفاده میکنید فکر میکنید باکلاسید؟ یا مثلا مهر تاییدی بر فرمایشاتونه؟ پارسی زبان پارسی صحبت میکنه مگر اینکه بخواد کلاس بزاره که البته تو نوشتن میشه اصلاح کرد اما تو گفتگو امکان داره طرف از روی عادت و حواسش نبودن بگه.

هر که عکس مصدق رو بزاره رو آواتارش که مصدق نمیشه