PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن پوشه Desktop در بخش Favorites List

DIKT
06-06-2016, 13:19
با سلام من الان چند باره که ویندوز سون نصب میکنم اما هر باز پس ازمدتی دچار همون مشکل قبلی میشم و علتنش رو نمیدونم

گزینه دسکتاپ از سمت چپ حذف میشه ایا می تونم برش گردونم چون برام خیلی ضروری هستش

د رعکس ضمیمه مشخصه که منظورم دقیقا چیه

با سپاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
06-06-2016, 14:21
سلام
به آدرس Local Disk (C) >>> Users >>> Your Username >>> Desktop بروید .
منظور از Your username نام کاربری شما است .
حالا پوشه Desktop را با موس بکشید و در زیر مجموعه Favorites رها کنید.(پس از مشاهده پیام Create Link in Favorites )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا این که My Computer را باز کنید؛ سپس در قسمت آدرس ؛ Desktop را انتخاب کنید .( بر مثلث قبل از کلمه Computer کلیک کنید و سپس بر Desktop کلیک کنید) پس از وارد شدن به پوشه Desktop بر Favorites راست کلیک و Add current location to favorites را انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای حذف پوشه ها از Favorites بر آن ها راست کلیک و Remove را بزنید .

DIKT
06-06-2016, 15:04
اقا دست شما درد نکنه چقدر هم اسون مشکلم حل شد باور کنید من هرکاری کردم نشد نمی دونم چرا این به فکر خودم نرسیده بود و چند بار بخاطر همین موضوع ویندوز عوض کردم بازم از لطف شما ممنونم
هرچه هم تو نت سرچ کردم چیزی پیدا نکرده بودم

فرزادآسمی
25-07-2018, 23:56
سلام من تیک کنارش فعال نمیشه هرکاری میکنم باز یدونه کپی انجام میده ولی پایین
Favorites چیزی نمیفته