PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال پادری (دودکش 2)

nar nia
06-06-2016, 13:15
سریال پادری که پیش از این دودکش نام داشت آخرین روزهای تولید خود را سپری می کند و پیش از این قرار بود در ایام نورز پخش گردد بالاخره شبهای رمضان مهمان خانه ها می باشد.

کارگردانی این مجموعه بر عهده محمدحسین لطیفی می باشد و محمود رضوی تهیه کننده اثر می باشد.

این سریال در 21 قسمت هر شب ساعت 22 در ایام ماه مبارک رمضان 1395 ( به جز شبهای قدر ) شبکه یک سیما پخش میگردد.همچنین تکرار مجموعه نیز در چند نوبت پخش میگردد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خلاصه داستان سریال پادری
قالیشویی مشتاق تعطیل شده است. فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق، سعی می کند با اجاره یک قالیشویی دیگر، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرش‌های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می‌دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیگران سریال پادری
هومن برق نورد / بهنام تشکر /جمشید مشایخی / سیما تیرانداز / نگار عابدی / امیرحسین رستمی / محمدرضا شیرخانلو / یاس نوروزی / مجید یاسر / ابراهیم آبادی / شهین تسلیمی فریبا طالبی / ابراهیم آبادی / کریم قربانی / صدرالدین حجازی / آتیه جاوید / نصرت میرعظیمی / مهدی دانایی مقدم / حسین قاسمی فرد / حسام خلیل نژادی / جوادجوینده میرزا / سید جلال طباطبایی / علیرضا درویش / جهانگیر اژدری / مجید خدایی / مجتبی اکبری نژاد / محمد رضا نیلی / سعید فکری و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه
سیما تیرانداز و نگار عابدی بازیگران زن پادری در نمایی از سریال
تصاویر مجموعه پادری

عکس بازیگران سریال پادری
پادری نوروز 95 شبکه یک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سریال پادری
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HOJ-JAT
11-06-2016, 07:12
جای الناز حبیبی بشدت خالی هست ولی سریال خوبیه و میشه نگاهش کرد

Black Prince
13-06-2016, 06:35
کسی میدونه اون ماشین سفیده که باهاش رفتن کلانتری برای سند گذاشتن چی هست؟ به نظرم ولوو میومد اما توی وبسایت ولوو پیداش نکردم. ممنون میشم راهنمائی کنید. :n13:

rezza24
16-06-2016, 14:15
من حتی یک فسمتش رو هم تا آخر ندیدم از بس بد بود :n35:

متاسفانه یک سری ادا اطوار و حرکات لوس من درآوردی تحوبل آدم میدن اسمشو میذارن کمدی موقعیت :n21:

بخدا قسم سریال های 15 سال پیش خیلی باکیفیت تر از این جور سربال هاست

aryna
16-06-2016, 14:23
این سری خیلی بی مزه و خنک شده
اصلا چرا اینجا هر فیلم و سریالی که میسازن سری دومش اصلا نصف سری اولش جذابیت و مخاطب نداره
نمونه اش ستایش(افتاد بگو خب)

فرستاده شده از V3ِ من با Tapatalk

saeed.bp
14-08-2017, 10:46
سریال قشنگی بود من دنبال کردم کم و بیش خنده دار بود مخصوصا هومن برق نورد

dorhato
24-07-2019, 13:57
این سریال نه همچون سری نخست خود توانست آمپاس این خانواده را دغدغه و نگرانی مخاطب کند و نه حداقل شوقی برای دیدن سریال در ما به وجود آورد. مسئله ای که بیش از هر چیز برای ما که امیدوار به اتفاقی شبیه به پایتخت بودیم تلخ است.
منبع: سینما پرس