PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید خودرو !

Netw0rks
05-06-2016, 15:01
سلام دوستان :n16:

میخوام یه خودرو بگیرم تا حدود 50 تومان

چیزایی که برام مهمه :

1. ارزش خودرو نسبت به قیمت بالا باشه

2. فروش راحت ( ماشین رو برای خودم میخوام ولی شاید مجبور شدم بفروشم ، میخوام راحت فروش بره )

3. خدمات پس از فروش در دسترس

4. هزینه نگهداری پایین

5. کیفیت ساخت بدنه و موتور و ...

چی پیشنهاد میدین ؟

چند تا خودرو هم خودم مد نظرمه ، لطفا در مورد اینها هم نظر بدین و دلیلتون رو هم بفرمائین :

پارس سال دوگانه

دنا

MVM 315

برلیانس H230

برلیانس H330

لیفان 620

لیفان x50 دستی

جک J5

امير موسر
05-06-2016, 15:17
خوش فروش ترینش پارس سال دو گانه ( هزینه نگهداری پایین ) ولی در عوض به نوعی بی کیفیت ترینشون هم میتونه باشه ! و خوش کیفیت ترینشون هم دو مدل برلیانسه . و از نظر من بهترین انتخاب از بین اینا J5 اتوماته که میتونید دست دوم بگیرید ! ولی در کل افت قیمت ماشینای چینی بیشتر از تولیدات داخلیه ( پژو - رنو و ... ) هست !
ولی من بشخصه اگر بخوام ماشین صفر بگیرم تندر 90 اتومات و اگر فضاش مهم نباشه ساندرو اتوماتو ترجیح میدم !

Netw0rks
05-06-2016, 15:36
خوش فروش ترینش پارس سال دو گانه ( هزینه نگهداری پایین ) ولی در عوض به نوعی بی کیفیت ترینشون هم میتونه باشه ! و خوش کیفیت ترینشون هم دو مدل برلیانسه . و از نظر من بهترین انتخاب از بین اینا J5 اتوماته که میتونید دست دوم بگیرید ! ولی در کل افت قیمت ماشینای چینی بیشتر از تولیدات داخلیه ( پژو - رنو و ... ) هست !
ولی من بشخصه اگر بخوام ماشین صفر بگیرم تندر 90 اتومات و اگر فضاش مهم نباشه ساندرو اتوماتو ترجیح میدم !

ممنون از پاسختون :n40:

متاسفانه علاقه ای به محصولات رنو ندارم کلا ؛ به خاطر ظاهرشون البته !

شما بخواید با در نظر گرفتن تمام زوایا ، این خودرو ها رو خرید کنید به ترتیب کدوم ها رو انتخاب می کنید ؟

امير موسر
05-06-2016, 15:53
تنها انتخاب من بین این مدلای مد نظر شما J5 اتوماته .

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

Netw0rks
05-06-2016, 16:18
تنها انتخاب من بین این مدلای مد نظر شما J5 اتوماته .

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

ممنونم از شما :n16:

نظر بقیه دوستان ؟

amir z
05-06-2016, 18:59
درود

به نظر من جی 5 و اچ 330 و ایکس 50 همگی گزینه های خیلی خوب و مناسبی هستن و هر کدوم رو بیشتر دوست داری و به نظر خودت برات مناسب تره رو انتخاب کن.

Netw0rks
05-06-2016, 20:09
درود

به نظر من جی 5 و اچ 330 و ایکس 50 همگی گزینه های خیلی خوب و مناسبی هستن و هر کدوم رو بیشتر دوست داری و به نظر خودت برات مناسب تره رو انتخاب کن.

ممنون :n40:

لطف می کنید یه اولویت بندی رو خودروهایی که نوشتم بذارید ؟

و یا احیانا خودروی دیگه ای مد نظرتون هست ؟

amir z
06-06-2016, 11:24
ممنون :n40:

لطف می کنید یه اولویت بندی رو خودروهایی که نوشتم بذارید ؟

و یا احیانا خودروی دیگه ای مد نظرتون هست ؟
خواهش میکنم
گزینه مناسب دیگه ای وجود نداره. اگه کاربرد ماشین برای خانواده و مسافرت باشه 100 درصد h330 و یا j5 رو انتخاب میکنم ولی اگه ماشین جوون پسند و شهری مورد نیاز باشه h320 و یا x50 زو انتخاب میکنم. اگه اتومات میخواید به نظرم برلیانس بهتر باشه چون j5 اتومات یه مقدار گیربکس قدیمیتر و موتور پرمصرف تری نسبت به برلیانس داره ولی اگه دستی مد نظر باشه هر دو گزینه عالی هستن.

Netw0rks
06-06-2016, 20:11
بقیه دوستان نظر با پیشنهادی ندارن ؟

Pourya-pc
07-06-2016, 11:25
با توجه به نیازها و ملاک های شما تنها ال۹۰ اتومات هست که میتونه تمامی معیارهاتون رو به ارمغان بیاره . انتخاب های بعدی رو خیلی جالب نمیدونم اما برلیانس میتونه گزینه بعدی باشه .

Netw0rks
07-06-2016, 23:40
با توجه به نیازها و ملاک های شما تنها ال۹۰ اتومات هست که میتونه تمامی معیارهاتون رو به ارمغان بیاره . انتخاب های بعدی رو خیلی جالب نمیدونم اما برلیانس میتونه گزینه بعدی باشه .

ممنونم از پاسختون

شایعاتی هست در رابطه با واگذار شدن پارس خودرو !
اگر درست باشه به خدمات پس از فروش برلیانس لطمه ای نمیرسه به نظر شما ؟