PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست patch یا کرک برای CorelDRAW Graphics Suite X8

sayanermia
05-06-2016, 09:25
درود دوستان عزیز
من CorelDRAW Graphics Suite X8 دانلود کردم و توش هم کرک xforce موجوده که سریال نامبر میده و مشکلی نیست! ولی مشکل اساسی اینجاست که وقتی نصب میشه و تمام میشه ، هر بار که بخوام برنامه رو باز کنم اگر به اینترنت متصل باشم یک صفحه میاد که میگه اکانت کرل بساز و اگر اکانت داری وارد شو! جالبیش اینجاست نه دکمه skip داره نه later ، فقط یا میذاره اکانت بسازی یا اگر اکانت داری اجازه لاگین میده اگرم پنجره رو ببندم کلا کرل بسته میشه و اجرا نمیشه!. حالا من اکانت هم دارم میخوام وارد شم لاگین نمی کنه و unknown error میده ، تنها زمانی میشه از شر این صفحه خلاص شد که وقتی کرل رو اجرا میکنیم سیستم به اینترنت وصل نباشه ، که این قضیه شاید برای من خیلی مهم نباشه و هر بار برم لن رو disable کنم ولی چون محل کارم همکارهایی دارم که هیچی از این چیزا نمی دونن واقعا وقتی من نباشم دردسر ساز و مشکل سازه!
توی کرل 7 اصلا این صفحه اجباری نبود و میشد راحت غیرفعالش کرد ولی در نسخه جدید گویا اجباری شده مثل اکانت adobe برای نرم افزاهای فتوشاپ و ... ولی برای محصولات adobe یک پچ غیرفعال کننده وجود داشت که وقتی اجراش میکردی این اکانت و داستان ها کلا غیرفعال می شد و حتی موقع آنلاین بودن هم میشد نرم افزار رو اجرا و کار کرد..
میخوام اگر برای کرل نسخه جدید هم این کرک یا پچ هست لطف کنید معرفی کنید تا از شر این صفحه و مشکل خلاص بشم!

mhda69
05-06-2016, 11:15
دوست عزیز با تنظیمات فایروال آشنایی دارین؟؟؟
از فایروال ویندوز فایل اجرایی نرم افزار و حتی فایلای اجرایی جانبیش مث updater و ...رو بلاک کنین تا ب نت دسترسی نداشته باشه اصلا...اینجوری نرم افزار فکر میکنه هیچوقت ب نت وصل نیس...

sayanermia
05-06-2016, 11:35
دوست عزیز با تنظیمات فایروال آشنایی دارین؟؟؟
از فایروال ویندوز فایل اجرایی نرم افزار و حتی فایلای اجرایی جانبیش مث updater و ...رو بلاک کنین تا ب نت دسترسی نداشته باشه اصلا...اینجوری نرم افزار فکر میکنه هیچوقت ب نت وصل نیس...

با تشکر از شما
من همه این کارهارو کردم ، هم در فایروال ویندوز هم تنظیمات ZONE فایروال آنتی ویروسم دسترسی های کلیه نرم افزارهای مرتبط با کرل و خودشو بلوکه کردم ولی نمی دونم این لعنتی باز از کجا متوجه میشه که اینترنت در سیستم هست که باز اون صفحه رو میاره و دکمه SKIP اش غیب میشه!
من همه جوره دسترسی هاشو به اینترنت بستم اما برام خیلی جالبه که می فهمه LAN فعال هستش ! حداقل اگر بتونم کاری کنم با وجود فعال بودن LAN و اینترنت در سیستم ، کرل فکر کنه اینترنتی نیست و لن غیرفعاله باز میشه یه جوری باهاش کنار اومد و به همکارانمم بگم فقط دکمه skip بزنن و برنامه رو باز کنن