PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما با 70 80 میلیون خرید bmw 2006 کار عاقلانه ای هست؟

goldenmasoud
04-06-2016, 23:35
با سلام خدمت دوستان
همینطور که از عنوان تاپیک مشخص هست با این پول خرید bmw هایی که تولید 2006 یا 2007 هست کار عاقلانه ای هست؟
از لحاظ تعمیرات و قطعات مشکلی نداره؟
با این پول چه انتخابایی میشه داشت؟ صفر و کار کرده که از لحاظ ظاهری یه تیپ و قیافه خوبی داشته باشه و از این چینیا نباشه!!
پیشاپیش ممنون

Pourya-pc
05-06-2016, 11:39
با سلام خدمت دوستان
همینطور که از عنوان تاپیک مشخص هست با این پول خرید bmw هایی که تولید 2006 یا 2007 هست کار عاقلانه ای هست؟
از لحاظ تعمیرات و قطعات مشکلی نداره؟
با این پول چه انتخابایی میشه داشت؟ صفر و کار کرده که از لحاظ ظاهری یه تیپ و قیافه خوبی داشته باشه و از این چینیا نباشه!!
پیشاپیش ممنون
BMW همیشه ماشین پراصطهلاکی بوده . با لوازم بسیار گران و هزینه گزافی که برای تعمیر و نگه داری این ماشین پیش روی شما هست قطعا از خریدش پیشمان خواهید شد مگر اینکه عاشق این برند باشید که البته کم کسایی نیستند .
شما در کلاس سری ۵ بی ام وه میتونید خودروی لیفان ۸۲۰ رو انتخاب کنید که یک خودروی جدید در پوسته ی تویوتا کمری هست . موتور و گیرباکس ٬ سیستم تعلیق و پلت فرم همگی تویوتا کمری هستند و از نظر ظاهر و آپشن واقعا انتخاب عالی هست . شتاب ۱۱ ثانیه هم برای این ماشین خیلی خوبه . جلوی ماشین هم که کاملا بی ام وه هست .
من بدون شک انتخابش میکنم .

حیزون
05-06-2016, 11:48
از نظر ظاهری همه ی ماشین ها بعد از 2010-2011 دچار یه انقلاب شدن ، یعنی همه شدن مثل خودرو های کره ای مثل همین هیوندا آذری خودمون ، الان شما میبینین که بنز هم ماشیناشو مثل کیا و هیوندا داره درست میکنه و میتونین حدس بزنین چین اون وسط چرا کارش یهو گرفته بیخودی

من خودم یه شاسی بلند بی ام و سر یه چهارراه دیدم مال همون حدود که شما میگین پیکان ه داشت بهش میخندید ! الان الویت "شهروند پیاده" برای توجه به ماشین شما یه ردیف چراغ ال ای دی هست پس کیا موتورز بخرین از این نظر از همه بهتره چون "اونا" عقلشون بیشتر از همین نمیرسه ... هیوندا جنسیس و تویوتا کمری هم الان پیش ماشینای کیا ازگل هستند ، امنیت هم که وللش ، اون مال ولوو ه

goldenmasoud
05-06-2016, 12:22
پس خرید این ماشین اینطور که شما راهنمایی کردین نمیصرفه!!
تو این محدوده بهتره ماشین نو خرید یا دست دو تر تمیز گیر میاد؟
مگان و ماکسیما و مزدا 3 چطوره؟