PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ مناسب نرم افزار های مهندسی

mohammad.ef
04-06-2016, 14:50
سلام دوستان. وقت بخیر

یه لپ تاپ میخوام برای استفاده طولانی مدت با نرم افزارهایی مثل Inventor و Catia / قابلیت ارتقاء داشته باشه و رم بالایی داشته باشه / استفاده بازی و مولتی مدیا ندارم .
حدود قیمت 4 میلیون تومن

ممنون .

mohammad.ef
05-06-2016, 16:44
اساتید کسی نظری نداره ؟؟ :n36:

amir_t6262
05-06-2016, 17:42
در خصوص برنامه های تخصصی شما اطلاعی ندارم
ولی با این حدود بودجه، یکی از بهترین و جدیدترین لپ تاپ هایی که میتوانی تهیه کنی Asus N552VW است که تاپیکش هم در سایت هست

دقت کن که صفحه نمایش 4K آن را تهیه کنی، البته به شرطی که با برنامه های شما ناسازگاری نداشته باشد.
وگرنه صفحه تاچش، بنظرم زیاد جالب نیست.

مدلهای دیگر که کمی گرانتر میشود هم Asus N501vw است که البته ویندوز اریجینال دارد و فعلا با صفحه نمایش تاچ آن آمده و فکر میکنم اگر صبر کنید، کانفیگ های دیگرش هم می آید.

در کل بنظر من الان وقت مناسبی برای خرید نیست و بهتر است اگر عجله ندارید، کمی صبر کنید تا برخی مدلهای جدیدتر به بازار بیاید.

mohammad.ef
05-06-2016, 19:01
در خصوص برنامه های تخصصی شما اطلاعی ندارم
ولی با این حدود بودجه، یکی از بهترین و جدیدترین لپ تاپ هایی که میتوانی تهیه کنی Asus N552VW است که تاپیکش هم در سایت هست

دقت کن که صفحه نمایش 4K آن را تهیه کنی، البته به شرطی که با برنامه های شما ناسازگاری نداشته باشد.
وگرنه صفحه تاچش، بنظرم زیاد جالب نیست.

مدلهای دیگر که کمی گرانتر میشود هم Asus N501vw است که البته ویندوز اریجینال دارد و فعلا با صفحه نمایش تاچ آن آمده و فکر میکنم اگر صبر کنید، کانفیگ های دیگرش هم می آید.

در کل بنظر من الان وقت مناسبی برای خرید نیست و بهتر است اگر عجله ندارید، کمی صبر کنید تا برخی مدلهای جدیدتر به بازار بیاید.

ممنون از توجهتون

نرم افزارهای مورد نظر من ، نرم افزارهای گرافیکی هستن که رم و cpu نسبتا بالایی برای کارکرد روان احتیاج دارن .

نظرتون در مورد G551VW چیه ؟
چقدر صبر کنم تا قیمتها بهتر بشه ؟
:n16:

amir_t6262
05-06-2016, 22:07
G551vw هم مدل خوبی است. البته از سری گیمینگ ایسوس، الان G501vw هم آمده که بهرحال جدیدتر است.
البته همان N552vw هم از G551vw جدیدتر است.

در هر صورت به شما بستگی دارد که چقدر میخواهید لپ تاپ به روزی تهیه کنید. مثلا من خودم برای لپ تاپی که میخواهم بخرم و احتمال میدهم تا 4-5 سال نخواهم عوضش کنم، سعی میکنم آخرین مدل را تهیه کنم ولی برخی شاید هر یک یا دو سال لپ تاپشان را عوض کنند.

در مورد صبر کردن هم بیشتر به این خاطر گفتم که احتمال میدهم مدلهای غیرویندوزی G501 و N501vw هم بیاید که خب مسلما ارزانتر خواهند بود.
وگرنه خیلی انتظار کاهش قیمت محصولات فعلی را نمیدهم.

mohammad.ef
06-06-2016, 14:40
ممنونم از توضیحاتتون .

تا این لحظه از مدل های موجود ، به نظرم مدل ASUS N552VW - B برام مناسب باشه .

یه سوال دیگه . این مدلی که گفتم فقط از ویندوز 10 پشتیبانی میکنه ؟

stokland
08-06-2016, 01:13
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم از 8740w HP-استفاده کنی
برای بررسی تخصصی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_t6262
08-06-2016, 15:09
ممنونم از توضیحاتتون .

تا این لحظه از مدل های موجود ، به نظرم مدل ASUS N552VW - B برام مناسب باشه .

یه سوال دیگه . این مدلی که گفتم فقط از ویندوز 10 پشتیبانی میکنه ؟

این لپ تاپ ها برای ویندوز 10 بهینه سازی شدند.
درایورهای همراهش هم فقط مخصوص ویندوز 10 هستند.

بهمین خاطر نصب سایر سیستم عامل ها رویش توصیه نمیشود.