PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید موبایل تا یک میلیون و دویست هزار تومان

pouyamahmoudi
31-05-2016, 17:59
با عرض سلام و خسته نباشید
از شما دوستان تقاضا دارم بنده را برای خرید یک عدد تلفن همراه با شرایط زیر راهنمایی فرمایید .

بودجه : یک ملیون ودویست هزار تومان یا پایین تر

کاربرد : بازی

انتظارات : پشتیبانی از شبکه نسل چهارم همچنین کیفیت صفحه ، دوام باتری ، کیفیت ساخت در بالاترین حد ممکن باشد

ترجیحات : از برند های برتر بازار انتخاب گردد

با تشکر از شما عزیزان

NOR-1
31-05-2016, 19:09
تو تاپیک قبل توضیح دادم زیر 1.200 فقط nexus 5x هست که جدیدترین و قویترین cpu داره ولی مموری نمیخوره و نسخه 16 گیگ فقط موجوده پس میمونه p8 و one m8 و zenfone 2 که به نظرم تا 1.300 g4 و بعد از اون m9 از همه بهتره

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

pouyamahmoudi
31-05-2016, 19:11
تو تاپیک قبل توضیح دادم زیر 1.200 فقط nexus 5x هست که جدیدترین و قویترین cpu داره ولی مموری نمیخوره و نسخه 16 گیگ فقط موجوده پس میمونه p8 و one m8 و zenfone 2 که به نظرم تا 1.300 g4 و بعد از اون m9 از همه بهتره

نظرتون درباره ی گوشی های زیر چی هست ؟
Z3 plus و HTC one e9+ و Honor 7

NOR-1
31-05-2016, 19:17
نظرتون درباره ی گوشی های زیر چی هست ؟
Z3 plus و HTC one e9+ و Honor 7
هواوی که به درد نمیخوره سونی هم زیادی داغ میکنه فقط تو دوربینش اگه 1 ساعت مداوم کار کنی گوشی داغ میشه خودش میبنده تو z3 که اینطور بود چه برسه به این که 8 هسته ای شده
اچ تی سی هم بد نیست فقط تا وقتی نزارین کنار g4 نمیفهمی چی میگم

Amir-Rainman
31-05-2016, 19:51
گوشی های رده بالا هواوی (از ۸۰۰ به بالا ) کیفیت بسیار مناسبی دارن ،اما تا یک و دویست بهترین گزینه میتونه G4 باشه

pouyamahmoudi
31-05-2016, 23:34
گوشی های رده بالا هواوی (از ۸۰۰ به بالا ) کیفیت بسیار مناسبی دارن ،اما تا یک و دویست بهترین گزینه میتونه G4 باشه
با سلام
در ابتدا باید تشکر کنم از شما عزیزان
در شروع تحقیقاتی را بر روی جی 4 با سایت ها و منابع مختلف و نظرات کاربران انجام دادم با توجه به ایراداتی که به ال جی جی 4 گرفته شده از این گوشی صرف نظر کردم ‌
هوآوی هم به نظرم با این قیمت با وجود برند های بهتری در بازار برای خرید به صرفه به نظر نمیرسه به عبارت دیگر با توجه به منابع مختلف نباید برای (آشغال های چینی) هزینه کرد .
بنابراین زد ۳ پلاس از شرکت سونی را انتخاب کردم ‌ .
تشکر از شما عزیزان