PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید نرم افزار کلک؟

Mahdi.Gamer
31-05-2016, 05:47
سلام ، چطوری میتونم نرم افزار کلک رو بخرم؟ تو سایتش گذاشته ولی گذینه خرید نداره، دانلود هم که میکنم اجرا نمیشه

Sent from my C2105 using Tapatalk

●●●FDR●●●
31-05-2016, 10:10
سلام ، چطوری میتونم نرم افزار کلک رو بخرم؟ تو سایتش گذاشته ولی گذینه خرید نداره، دانلود هم که میکنم اجرا نمیشه

توی وبسایتش نوشته برای خرید باید تماس بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mahdi.Gamer
31-05-2016, 11:33
توی وبسایتش نوشته برای خرید باید تماس بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
۲تا خط تلفن نوشتند که پاسخ ندادند دیشب، الان گوشی برداشتند گفت حدود ۳۵۰ هزارتومن میشه، ارزشش رو داره اما من برا مصرف تجاری نمیخاستم، سنگینه برام

Sent from my TM-MID712Q using Tapatalk

●●●FDR●●●
31-05-2016, 11:54
۲تا خط تلفن نوشتند که پاسخ ندادند دیشب، الان گوشی برداشتند گفت حدود ۳۵۰ هزارتومن میشه، ارزشش رو داره اما من برا مصرف تجاری نمیخاستم، سنگینه برام

Sent from my TM-MID712Q using Tapatalk

به نظر منم برای مصرف شخصی این قیمت خیلی گرونه

sayanermia
31-05-2016, 17:03
شما اگر برای مصرف شخصی می خواید خب ورژن 2010 اونو دانلود و نصب کنید. کرکش هم موجوده راحت هم در ویندوز 8.1 جواب میده! آخه 350 هزار تومان برای ما با این سطح درآمد واقعا جور در نمیاد!

Mahdi.Gamer
31-05-2016, 17:13
شما اگر برای مصرف شخصی می خواید خب ورژن 2010 اونو دانلود و نصب کنید. کرکش هم موجوده راحت هم در ویندوز 8.1 جواب میده! آخه 350 هزار تومان برای ما با این سطح درآمد واقعا جور در نمیاد!
۲۰۱۰هم داشتن، گفت۳۰۰، با اینکه خیلی بهتر از بقیه نرم افزارهاست مجبورم برم سراغ بقیه، میرعماد زده۲۵تومن، چلیپا رو کسی نمیدونه از کجا میشع خرید؟ همه جا کرک شدش رو گذاشتن

sayanermia
01-06-2016, 08:21
۲۰۱۰هم داشتن، گفت۳۰۰، با اینکه خیلی بهتر از بقیه نرم افزارهاست مجبورم برم سراغ بقیه، میرعماد زده۲۵تومن، چلیپا رو کسی نمیدونه از کجا میشع خرید؟ همه جا کرک شدش رو گذاشتن

میرعماد هم بد نیست! یک سری به نرم افزار قلم هم بزنید از مجموعه مریم هستش! اون فونت های نستعلیق و شکسته هم داره و گویا قدرت مانور خوبی هم داره!

Mahdi.Gamer
01-06-2016, 08:45
میرعماد هم بد نیست! یک سری به نرم افزار قلم هم بزنید از مجموعه مریم هستش! اون فونت های نستعلیق و شکسته هم داره و گویا قدرت مانور خوبی هم داره!
اره خوب هستند، آموزش این نرم افزار ها(چلیپا و میرعماد) جایی گذاشتند برای دانلود؟

sayanermia
01-06-2016, 10:19
اره خوب هستند، آموزش این نرم افزار ها(چلیپا و میرعماد) جایی گذاشتند برای دانلود؟

من چلیپا رو کار نکردم! تا یکی دو سال پیش هم که میرعماد کار میکردم یادمه توی خود نرم افزار که نصب میکردید راهنما هم داشت و بهتون آموزش استفاده رو می داد! مطمئنا در ورژن های جدیدش هم که قانونی می خرید آموزش رو داره!