PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ اداری تا 1200

بردیا
28-05-2016, 20:45
سلام.
قصد خرید یک لپ تاپ اداری برای کار با نرم افزارای آفیس و همچنین وبگردی دارم. لپ تاپ رو هم اصن قراره سر کارم بزارم کلا و قرار نیست خونه بیارمش و استفادم توی همون ساعات اداری هستش. ولی خب نمیخوام چیزی هم باشه که کند باشه و اذیتم کنه موقع گزارش نویسیام.
گزینه ای که خودم دیدم،
Acer Aspire E5-521-26LT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/tab-techspecs/)

به نظرتون جواب مناسب میده برای کارایی مد نظر من؟
ویندوز 10 هم هستش، ولی خب من با پردازنده های amd آشنا نیستم و اینم از قرار معلوم پردازنده سری میانرده قدیمیش هستش.
بعد نکته مهم دیگه داشتن کیبورد مناسب برای تایپ هستش چون من بیشتر کارم گزارش نویسی هستش باید کیبورد خوبی داشته باشه.یه دونه دیگه هم توی لنوو دیدم البته یه کم قیمتش بالاتره ولی مشخصات فنی بهتر میزد
Lenovo Essential G5080 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/tab-review/)

mhda69
29-05-2016, 03:56
پردازنده های amd رو کلا فراموش کنین...
تو رنج قیمت 1.200 بهترین لپتاپایی ک میشه خرید این 3 تا هستن:
Lenovo Essential G5080 - M حدود 1.100
HP Pavilion 15-ac197nia حدود 1.190
Acer Aspire E5-573 حدود 1.200
(دیجیکالا)
مشخصات فنی و قدرت سخت افزاریشون دقیقا یکیه...
کاملا هم پاسخگو کاربرد شماس...کیفیت ساختشون هم در یه حده و فرقی نمیکنه کدوم رو بخرین...
سلیقه ایه...
اما اون لنوو ب خاطر قیمت کمتر خریدش منطقی تره...
کیبورد خوبی هم داره...
اما بازم اگر کیبوردشو نپسندیدین و راحت نبودین با اون 100تومنی ک اضافه میاد میتونین بهترین و مناسب ترین کیبورد رو بخرین و ب لپتاپ وصل کنین و...

بردیا
31-05-2016, 07:26
Lenovo Essential G5080 - M

من این رو دیشب خریدم و ویندوز 8.1 هم روش نصب کردم
ولی به نظر می رسه شارژش مشکل داره
وقتی کابل برق بهش وصل هست پیام میزنه که کابل وصل هست ولی شارژ نمی کنه
بعد اگه کابل رو بکشم اسکرین لپ تاپ اتومات میره رو حالت تیره و برایتنس رو کم می کنه ولی اگه کابل رو برگردونم دوباره صفحه روشن میشه ولی همچنان میزنه که شارژ نمی کنه
فقط یک دفعه رفته بود روی 54 درصد دیدم شروع کرد به شارژ و تا تقریبا 70 درصد پیام شارژ میداد ولی بعدش چک کردم دیدم دوباره زده پلاگ هستش ولی شارژ نمی کنه

amir_t6262
31-05-2016, 10:34
Lenovo Essential G5080 - M

من این رو دیشب خریدم و ویندوز 8.1 هم روش نصب کردم
ولی به نظر می رسه شارژش مشکل داره
وقتی کابل برق بهش وصل هست پیام میزنه که کابل وصل هست ولی شارژ نمی کنه
بعد اگه کابل رو بکشم اسکرین لپ تاپ اتومات میره رو حالت تیره و برایتنس رو کم می کنه ولی اگه کابل رو برگردونم دوباره صفحه روشن میشه ولی همچنان میزنه که شارژ نمی کنه
فقط یک دفعه رفته بود روی 54 درصد دیدم شروع کرد به شارژ و تا تقریبا 70 درصد پیام شارژ میداد ولی بعدش چک کردم دیدم دوباره زده پلاگ هستش ولی شارژ نمی کنه

شما برنامه lenovo energy management را نصب کردی؟

این برنامه به گونه ای طراحی شده که اگر حالت conservation mode را فعال کنی، تا 60 یا 70 درصد بیشتر باتری را شارژ نمیکند.

دلیلش هم این است که شارژ شدن کامل باتری های لپ تاپ از عمر آنها کم میکند.

البته شما یک بار این گزینه را خاموش کنید و بگذارید باتری کاملا شارژ شود.
وقتی 100 درصد شد، این گزینه را خاموش کنید تا باتری به همان 60 یا 70 برسد

اگر بیشتر اوقات لپ تاپ به برق وصل است و از برق استفاده میکنی، بگذار این حالت روشن باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]