PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال چگونه در فتوشاپ حروف کشیده بسازیم؟

apro
23-05-2016, 19:01
سلام من یه سوال دارم چطور تو فتوشاپ حروف کشیده میسازن؟
مثل این:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو عکسه عید رو عیــــــــــــــــــد نویشته.محمد رو محمــــــــــــد نوشته
با یه حالت قوص
چطور مینویسننش؟
من یه تاپیک تو انجمن دیدم هیجی عکس نداشت و متوجه نشدم
آیا فونت خاصی لازم داره؟
مرسی

:n02:

kenzu
23-05-2016, 19:06
با کلید ترکیبی shift+j تو ورد میشه حروف رو کشیده کرد . بعد کپی کن تو فتوشاپ

apro
23-05-2016, 20:16
با کلید ترکیبی shift+j تو ورد میشه حروف رو کشیده کرد . بعد کپی کن تو فتوشاپ

منظور من اینـــــــــــــــــطوری نیست.منظورم اینه غوص داشته باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kenzu
23-05-2016, 20:19
خوب با فونت نستعلیق بنویسی قوس دار میشه.

sayanermia
24-05-2016, 08:30
ببینید دوست عزیز این قوس ها و کشیدگی های مثل عید یا محمد جزو ویژگی های اون فونت نستعلیق یا شکسته نستعلیق هستش! شما باید ابتدا متن مورد نظر رو در نرم افزارهای خوشنویسی مثل کلک یا میرعماد بنویسید اونجا هر کشیدگی و حالتی میخواید بهش بدید سپس خروجی بگیرید و بیارید در فتوشاپ و حالا روش کار کنید و رنگ آمیزی و ... !! اینکه مستقیم تو خود فتوشاپ این کشیدگی رو ایجاد کنید وجود نداره چون تا جایی که من می دونم یک فونت نستعلیق استاندارد داریم که توی فتوشاپ کار میکنه ولی اونم هنوز مشکلاتی اعم از نقطه گذاری و ... داره و نمی تونید باهاش همچین نتیجه ای بگیرید. بهترین کار استفاده از نرم افزارهای میرعماد و کلک هستش!

kian98
24-05-2016, 17:57
سلام

اینجور قوس ها رو با استفاده از تکنیک های فتوشاپ مثل CTRL+T و یه خورده چاشنی با افکت ها به وجود میارن ...

باتشکر

valas
18-06-2016, 23:51
با سلام

اضافه می کنم به صحبت دوستان که اگه مقداری مهارت خوشنویسی داشته باشی

می تونی یک متن نستعلیق ساده رو بنویسی یا با کشیدگی مختصر

و بعد تبدیلش کنی به منحنی و بعد با بازی با گره ها اونو به شکل دلخواه دربیاری.

Setareh 2006
06-09-2016, 15:00
م
دوستان شما می دونید آموزش نحوه نوشتن کلمه لباس رو دقیقا به این شکل و فرمی که در تصویر هست ، از کجا میشه گرفت ؟

mehdeejay
10-09-2016, 15:04
دوستان شما می دونید آموزش نحوه نوشتن کلمه لباس رو دقیقا به این شکل و فرمی که در تصویر هست ، از کجا میشه گرفت ؟

سلام خدمت دوست گرامی
سایه زنی ها که بهش میگن کالیگرافی ....من فقط نحوه اینکه کلمه لباس چطور نوشته بشه رو بهتون میگم بازم اگه سوالی بود بپرسید .
فونت لباس همون نستعلیق عادی هست.
شما تو فتوشاپ بنویسید با فونت نستعلیق :لباس...بعدش رو لایه نوشته کلیک راست کنید و بزنید resterize type

بعدش با ابزارهای انتخاب حرف س رو انتخاب کنید .بعد درون محدوده انتخاب شده برید تا به شکل قیچی در بیاد.سپس حرف س رو بکشید به هر جا که میخواید انتقال بدید.

یا هم روش دوم :با ابزارهای انتخاب که حرف مربوطه رو انتخاب کردید (حتما باید رو لایه متن باشید و قبلش گزینه resterize type زده باشید.).برید رو گزینه layer بعد بزنید new layer via cut بعد حرف س میره رو لایه جدیدی.بعد بیارید پایین لایه قبلی که الان شده (لبا) .بعد هرجا خواستید انتقال بدید.

apro
14-09-2016, 11:54
سلام این رو بلدم
تو کِشش مشکل دارم

Setareh 2006
19-09-2016, 12:22
سلام خدمت دوست گرامی
سایه زنی ها که بهش میگن کالیگرافی ....من فقط نحوه اینکه کلمه لباس چطور نوشته بشه رو بهتون میگم بازم اگه سوالی بود بپرسید .

سلام
خیلی ممنون از راهنماییت
این حالت رنگ و عمق و سایه ای که در کلمه با و در حرف س هست رو هم ممنون میشم که بگید