PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن و هنگ کردن htc desire hd

aqua90
22-05-2016, 21:34
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه .... من گوشی اچ تی سی desire hd دارم . این گوشی قبلا نرم افزار خورده بوده که آندروید خودش 2.3 بوده و نرم افزار خورده شده 4.4 و البته اینکه اچ تی سی desire hd هیچ ربطی به htc one نداره اما وقتی روشنش میکردم صفحه خوش امدگووییش htc one beats audio بود
اما الان روشنش میکنم بالا نمیاد و رو همون صفحه خوش امدگوویی میمونه .

خیلی خیلی ممنون میشم دوستان حرفه ای راهنماییم کنن و تجربشونو دراختیار من بزارن شاید مشکل خیلیها هم باشه

محمد7966
22-05-2016, 21:44
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه .... من گوشی اچ تی سی desire hd دارم . این گوشی قبلا نرم افزار خورده بوده که آندروید خودش 2.3 بوده و نرم افزار خورده شده 4.4 و البته اینکه اچ تی سی desire hd هیچ ربطی به htc one نداره اما وقتی روشنش میکردم صفحه خوش امدگووییش htc one beats audio بود
اما الان روشنش میکنم بالا نمیاد و رو همون صفحه خوش امدگوویی میمونه .

خیلی خیلی ممنون میشم دوستان حرفه ای راهنماییم کنن و تجربشونو دراختیار من بزارن شاید مشکل خیلیها هم باشه

سلام این مشکلو من با سونی اریکسون x8 داشتم

زمانی این مشکل هم برام پیش اومد که میخاستم روت کنم گوشی رو ولی سیستم عاملش میپرید

حالا یا بدید بیرون براتون فلش کنن و به تنظیمات اولیه برگردونن یا تو اینترنت هم میتونید راهای فلش کردنو بدون باکس پیدا کنید

یا اینکه با فشردن کلیدهای خود گوشی برید به سیستمش و اونجا ریست فکتوری کنید

ولی همه اینها باعث میشه به همون اندروید اولش برگرده

aqua90
22-05-2016, 21:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aqua90
22-05-2016, 21:46
بله بله ممنون یه اصطلاحی پیدا کردم به نام wipe کردن اما برای اچ تی سی رو هنوز پیدا کردم ...