PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو خارجی تا 150 میلیون

AmirC
21-05-2016, 12:43
سلام دوستان

به نظرتون تا 150 میلیون بهترین انتخابی که می تونم داشته باشم هم از نظر کیفیت سواری ماشین و هم از نظر فروش راحت تر کدومه
لطفآ هم بین ماشین های نو راهنمایی کنید هم بین دسته دوم ها

mhda69
21-05-2016, 17:38
خب گزینه واس خرید ک خیلی زیاده...
شما باید اول مشخص کنی انتظارات اصلی از ماشین چیه؟؟؟
زیبایی؟؟؟دوام؟؟؟آپشن؟؟؟شت اب و قدرت موتور؟؟نرمی و راحتی؟؟کم مصرفی و کم خرجی؟؟
اصلا شاسی بلند باشه یا سواری؟؟
اما کلا از لحاظ خرید و فروش بازار ماشینای کره ای عالیه با کمی اغراق حتی از ژاپنی هام بهتر فروش میرن...

AmirC
22-05-2016, 13:13
خب گزینه واس خرید ک خیلی زیاده...
شما باید اول مشخص کنی انتظارات اصلی از ماشین چیه؟؟؟
زیبایی؟؟؟دوام؟؟؟آپشن؟؟؟شت اب و قدرت موتور؟؟نرمی و راحتی؟؟کم مصرفی و کم خرجی؟؟
اصلا شاسی بلند باشه یا سواری؟؟
اما کلا از لحاظ خرید و فروش بازار ماشینای کره ای عالیه با کمی اغراق حتی از ژاپنی هام بهتر فروش میرن...

معیار اصلی برام نرمی و راحتی و کم مصرف بودن و کم خرج بودنه آپشن و شتاب اولویتم نیست.
هم بین شاسی بلندها بگید هم بین سواری ها

mhda69
22-05-2016, 18:43
با این اوصاف
تو نمونه های صفر کیلومتر با این بودجه
سواری اپتیما 2015 صفر و شاسی بلند اسپورتیج 2015 صفر میتونین بخرین...کلا محصولات کیا نسبتا کم خرجن و کم مصرف...با کیفیت و دوام خوب...قدرت و شتاب قابل قبول...زیبا...و البته انبوهی از آپشن ها!
همچنین توسان 2015 صفر هم تقریبا همین ویژگی هارو داره...
رنو فلوعنس 2016 اتومات صفر هم هس ک البته نرمی و راحتی خیلی خوبی داره و اما فقط همین و برتری خاص دیگه ای نداره نسبت ب کره ای ها...البته قیمتش پایین تره حدود 120-125

تو نمونه های کارکرده با این بودجه
سوناتا LF مدل 2015 کارکرده هم گزینه قابل احترامیه و ایراد خاصی بش وارد نیس...
لکسوس IS300 مدل 2012 کارکرده هم میشه خرید ک لکسوزه و نیازی ب توضیح نداره...اما نمونه ای ک کاملا سالم و خوب نگهداری شده باشه معمولا پیدا نمیشه چون کسی نمیفروشه!
اما ب شخصه نرم ترین ماشینی ک سوار شدم هوندا آکورد 2013 ک هم از لحاظ راحتی عالیه هم خیلی کم مصرفه ( صدی 7-8 !) هم داخل اتاق و داشبورد فضایی داره...از نظر آپشن هم کمبود خاصی نداره و اکثر آپشن های اصلی رو داره...هوندا ژاپنیه پس با کیفیته و آمار خرابی پایین...البته 2 تا مشکل داره...کمبود نسبی قطعات و خدمات پس از فروش...و بازار دست 2 ضعیف چون مشتری خاص خودشو داره و هر کسی نمیخره...تک و خاصه نسبتا !

ضمنا طبق مشاهدات و تجربه اندکی ک دارم معمولا ماشینای هیوندا کمی مصرف بنزینشون بیشتر از کیا هم رده اس...البته کمی...و همینطور تو خرج و کیفیت کیا کمی کیفیت بهتری داره...بازم میگم کمی!
و اینک میدونین ک کلا سواری ها نرمی و راحتی و البته پایداری بیشتری (سرپیچ و...) دارن نسبت ب شاسی بلندها...

AmirC
22-05-2016, 21:13
خیلی کامل و بی نقص توضیح دادی دستت درد نکنه :n40:

دو تا ماشینی که توی سواری های صفر به من پیشنهاد دادن یکی رنو سفران و اون یکی هم کرولا 2015 بود که اگر از نظر فنی و بازار فروشش اطلاعات داری لطفآ بهم بگو
خودم توی سواری ها بین اپتیما و سوناتا دو دل بودم ولی هر کسی یک حرفی میزنه یکی میگه اپتیما بعد دو سال ماشین نیست اون یکی میگه که کیفیت صندلی سوناتا پایینه فقط آپشنه خلاصه آدم به شک میفته.
توی شاسی بلندها هم اسپورتیج رو بیشتر بهم توصیه می کنن
من به نرمی سواری ماشین خیلی اهمیت میدم بعدم دوست ندارم قطعات داخلی زود از بین بره مثلا بعد دوسال چرم فرمان سابیده بشه یا از نظر فنی ماشین خودشو اصطلاحآ بندازه یا افت کنه

armin_punisher6
22-05-2016, 21:29
خیلی کامل و بی نقص توضیح دادی دستت درد نکنه :n40:

دو تا ماشینی که توی سواری های صفر به من پیشنهاد دادن یکی همین رنو فلوئنس و اون یکی هم کرولا 2015 بود که اگر از نظر فنی و بازار فروشش اطلاعات داری لطفآ بهم بگو
خودم توی سواری ها بین اپتیما و سوناتا دو دل بودم ولی هر کسی یک حرفی میزنه یکی میگه اپتیما بعد دو سال ماشین نیست اون یکی میگه که کیفیت صندلی سوناتا پایینه فقط آپشنه خلاصه آدم به شک میفته.
توی شاسی بلندها هم اسپورتیج رو بیشتر بهم توصیه می کنن
من به نرمی سواری ماشین خیلی اهمیت میدم بعدم دوست ندارم قطعات داخلی زود از بین بره مثلا بعد دوسال چرم فرمان سابیده بشه یا از نظر فنی ماشین خودشو اصطلاحآ بندازه یا افت کنه
نه تنها کیفیت صندلی سوناتا،بلکه کلا صندلی های هیوندای افتضاحه.کره ای ها بعد یه مدت کیفیتشون پایین میاد و حتی اتاقشونم صدا میده.رنو رو نمیدونم چطوره ولی کرولا و کمری ماشینهای خیلی خوبین البته به شرطی که آپشن برات زیاد مهم نباشه.سواری تویوتا هم اصلا قابل قیاس با کره ای ها نیست.

AmirC
22-05-2016, 23:30
نه تنها کیفیت صندلی سوناتا،بلکه کلا صندلی های هیوندای افتضاحه.کره ای ها بعد یه مدت کیفیتشون پایین میاد و حتی اتاقشونم صدا میده.رنو رو نمیدونم چطوره ولی کرولا و کمری ماشینهای خیلی خوبین البته به شرطی که آپشن برات زیاد مهم نباشه.سواری تویوتا هم اصلا قابل قیاس با کره ای ها نیست.

لطف کردی نظرتو گفتی.
آره داداش من هم همین چیزا رو شنیدم که به شک افتادم انتخاب زیاده ولی پیدا کردن ماشینی که کم عیب و نقص باشه هم کار آسونی نیست.

mhda69
23-05-2016, 02:06
کلیت حرفایی ک راجع ب کیفیت ماشینای کره ای میزنن رو منم قبول دارم و دیدم یه چیزایی...بهرحال ماشین ژاپنی چیز دیگریس...البته یه وقتایی زیادی کره ای ها رو زیر سوال میبرن و پیاز داغشو زیاد میکنن و شلوغش میکنن!بهرحال نظر شخصی من ب کیا نزدیکه کلا...
راستش استثناعا بنده کرولا رو زیاد نمیپسندم تو ژاپنی ها...سوارش شذم چند باری مدل 2014 و 2015...قطعا خوب بود اما راستش چیزی ک منو راضی کنه نبود...بحث کیفیت نمیکنما بیشتر منظورم نسبت پولی ک میدی ب چیزایی ک میگیری هستش...
کلا هیچ ماشینی کامل نیس و نقطه ضعف هایی هس همیشه...
درنهایت ب نظرم اسپورتیج گزینه بدی نیس نسبتا...
البته اگر تا این حد ب کیفیت اهمیت میدین کلا ژاپنی باید بخرین!
راستی میتوسبیشی لنسر اتومات 2016 صفر هم میتونین بخرین ک ژاپنیه اما خب تجربه ای از سواریش ندارم من!
و البته بازم اسم هوندا آکورد رو میارم چون هم ژاپنیه هم کم مصرفه و هم نرم ترین و راحت ترین ماشین زیر 200 تومنیه ک من سوار شدم!!!

ضمنا همه اینا نظر و سلیقه منه و بهتره دوستان بازم نظر بدن...

GiggleClub
02-06-2016, 19:27
به نظر من سیویک ۲۰۱۶ که جدیدا داره وارد ایران میشه عالیه