PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توده ناجور (یا شایدم جوش) زیر پوست دستم.لطفا برای درمان راهنماییم کنید

رومنس
18-05-2016, 19:02
سلام دوستان عزیزم

از چند وقت پیش پشت دست راستم یک جوش زد که به مرور زمان خودش سرباز کرد و خوب شد و به فاصله یک هفته بعد همانجا یه توده بزرگ به وجود آمد.کاملا مشخصه زیر

پوسته و الان به اندازه یک تیله شده. به دکتر مراجعه کردم گفتن که چیز مهمی نیست و آنتی بیوتیک داکسی سایکلین خوراکی داد و گفت پس از یک ماه مصرف خوب می شه الان

دو ماه بیشتر شده که گذشته و این توده جوش مانند بزرگتر شده.راستش پول رفتن مجدد پیش پزشک رو ندارم و بعید می دونم مراجعه بعدیم هم نتیجه ای داشته باشه.

از شما خواهش می کنم چند پماد برای درمان جوش های زیر پوستی معرفی کنید.

متشکرم:n16:

Soroush-S
18-05-2016, 19:07
واسه منم همچین مشکلی هست.بیشتر زیر بغلم اینجور جوشهای زیرپوستی میزنه . دکترم نرفتم ، ولی هر چندوقت یکبار از بین میره و از دوباره به وجود میاد!

Sent From My XPERIA M4

sanctumlove
25-05-2016, 02:04
سلام رمنس امید وارم خوب باشی .رومنس من مشکلی دارم که شما قبلا داشتی و اونم درد سمت راست قفسه سینه زیر اخرین دنده هست دو ساله این دردو دارم مثل اینکه یه چیزی ورم کرده اونجا یا مشت کرده داره فشار میده می خواستم بدونم شما درمان شدی .اگه درمان شدی خواهشن راهنمایی کنید .درد منو درمانده کرده

رومنس
30-05-2016, 23:50
سلام رمنس امید وارم خوب باشی .رومنس من مشکلی دارم که شما قبلا داشتی و اونم درد سمت راست قفسه سینه زیر اخرین دنده هست دو ساله این دردو دارم مثل اینکه یه چیزی ورم کرده اونجا یا مشت کرده داره فشار میده می خواستم بدونم شما درمان شدی .اگه درمان شدی خواهشن راهنمایی کنید .درد منو درمانده کرده

سلام متشکرم ازشما

با دارو های اعصاب در ابتدای درمان درد برطرف شد ولی پس از یک ماه درد ادامه دارد هر روز بیشتر میشه و هر نوع عکس و ام آر آی و .... آزمایشی که بگید انجام دادم همگی سلامتی من رو نشون می دن و از این جهت دکترا می گن درد عصبیه.

در هر صورت هنوز درد دارم و هر روز بدتر می شم.

فقط یک پزشک قبلا گفت ممکنه استخوان دنده ات شکسته باشه ولی برای درمان و ... هیچ اقدامی نکرد. من هم فکر می کنم اگر شکسته بود بعد 3 سال باید خوب می شد.

امیدوارم سلامتی تون رو بدست بیارید

اگر خواستید تلفنی می تونیم بیشتر صحبت کنیم/

موفق باشید