PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تست و آزمایش وبسایت

ice_man_sh
17-05-2016, 17:27
با سلام

من می خواستم یه سایت شخصی راه اندازی کنم، مدت ها قبل با فرانت پیج کارهایی آماتوری کرده بودم. الان می خوام ببینم آیا فضایی هست (آنلاین و یا آفلاین) که بشه قالب های آماده وردپرس و جوملا را تست و آزمایش کرد و راه اندازی کرد تا دید میشه شخصا یه سایت در حد basic را راه اندازی کنم یا نه، چون سایت در حد شخصی و برای نشان دادن به دانشگاه و... خواهد بود نمی خوام هزینه طراحی بدم و می خوام اگه شد کارهاش را خودم انجام بدم و فقط هزینه داین و هاست بدم.

kian98
17-05-2016, 18:43
سلام

با استفاده از نرم افزار هایی مثل wamp server یا xampp میشه هاست آفلاین راه آندازی کرد .
این نرم افزار های یک هاست لوکال و محلی روی کامپیوتر شما ایجاد می کنند تا بتونید روی اونها وب سایت خودتون رو راه اندازی کنید ...

باتشکر

ice_man_sh
17-05-2016, 18:47
سلام

با استفاده از نرم افزار هایی مثل wamp server یا xampp میشه هاست آفلاین راه آندازی کرد .
این نرم افزار های یک هاست لوکال و محلی روی کامپیوتر شما ایجاد می کنند تا بتونید روی اونها وب سایت خودتون رو راه اندازی کنید ...

باتشکر
با سپاس

من چون اطلاعاتم در این مورد کم هست، پس میشه یکی از قالب های جوملا و یا وردپرس را برداشت و بر روی این نرم افزار روش کار کرد، محتوا را ایجاد کرد و راه اندازی و تست کرد و در صورتی که جواب داد همان کدها و... را ریخت تو یه هاستی که خریداری میشه و دامین را ست کرد روش؟

و اینکه شما وردپرس را توصیه میکنین و یا جولا را (برای آماتورهایی مثل من و برای سایت شخصی برای قرار دادن رزومه و... برای ارجاع دادن به دانشگاههای خارج از کشور)

kian98
17-05-2016, 18:59
سلام

این نرم افزار ها دقیقا هاست واقعی رو شبیه سازی می کنند.
کافیه وردپرس یا جوملا رو روی این نرم افزار ها نصب کنید و بعد از طریق خود سیستم مدیریت محتوای نصب شده پوسته یا افزونه رو امتحان کنید .

برای آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست با Wamp Server کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باتشکر

ice_man_sh
19-05-2016, 02:39
سلام

این نرم افزار ها دقیقا هاست واقعی رو شبیه سازی می کنند.
کافیه وردپرس یا جوملا رو روی این نرم افزار ها نصب کنید و بعد از طریق خود سیستم مدیریت محتوای نصب شده پوسته یا افزونه رو امتحان کنید .

برای آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست با Wamp Server کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باتشکر
با تشکر

من wamp را نصب و راه اندازی کردم و وردپرس را هم روش نصب کردم، البته با توجه به اینکه شما در پست قبلی تاپیک وردپرس را گذاشتین من هم به نحوی جوابم را گرفتم ولی چون برای اینکه راهی که می خوام برم را دوباره نرم خواستم مجددا قسمت دوم را بپرسم تا مطمئن تر بشم.

خیلی ها سر همین وردپرس و جوملا مناقشه دارن که من اصلا نظری ندارم چون مسئله ای نیست که سر در بیارم، ترجیخ بزرگوارانی مثل شما کدوم هست، اونی که هم قالب های خوب داشته باشه و هم کار باهاش راحت باشه؟ (وردپرس هست آیا؟)

سپاس

aaligoli
19-05-2016, 06:42
شما دو تاشو یاد بگیر، هیچ فرقی ندارن با هم، بعد با سلیقه خودت ببین با کدوم راحت تری همین !!!

من خودم 15 نوع cms رو تسلط دارم و نصیحتم اینه :
جوملا = مرد
وردپرس = زن

این دقیقا عین حقیقت هست.

kian98
19-05-2016, 08:33
سلام

اگه از نظر گستردگی منابع ، مقالات ، افزونه ها و ... بخوایم حصاب کنیم فقط و فقط وردپرس .

وردپرس بیشتر برای سایت های شخصی و و مقاله ای مفیده و هسته اش برای وبلاگنویسی طراحی شده .
ولی جوملا قابلیت انعطاف بیشتری داره و میتونه برای انواع سایت ها ( خدماتی ، بانکی ، تجاری ، آموزشی و ... ) استفاده بشه .
از طرفی طراحی قالب برای این دوتا سیستم به نظر من سخته چون هرکی میخواد واسه اینا قالب یا افزونه طراحی کنه باید دستش تو کار PHP هم باشه .

نظر من برای استفاده از سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین هست به دلایل زیر :

کد نویسی و طراحی قالب براش خیلی ساده است ( طراحی قالب براش مثل طراحی قالب واسه وبلاگه )
امنیت بالا
سئوی بالا
انعطاف پذیری بالا

من خودم از دوستای گرمابه و گلستان وردپرس هستم : دی
ولی با این همه خیلی از دیتالایف خوشم اومده .

پس اگه PHP بلدید وردپرس سرور همه سیستم هاست .
اگر نه دیتالایف بیسته : دی

باتشکر