PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی نشدن اطلاعات یک سایت

sarah-sh
17-05-2016, 12:33
سلام

من می خوام تعدادی از اطلاعات سایت علم فردا رو کپی کنم ولی وقتی جاوااسکریپت رو توی مرورگر غیر فعال می کنم باز هم نمی شه اطلاعات رو کپی کرد

کسی می دونه این سایت از چه روشی استفاده کرده و راه حلی برای انتخاب متن روی این سایت وجود داره با نه

●●●FDR●●●
17-05-2016, 14:11
سلام

من می خوام تعدادی از اطلاعات سایت علم فردا رو کپی کنم ولی وقتی جاوااسکریپت رو توی مرورگر غیر فعال می کنم باز هم نمی شه اطلاعات رو کپی کرد

کسی می دونه این سایت از چه روشی استفاده کرده و راه حلی برای انتخاب متن روی این سایت وجود داره با نه

از گوگل کروم استفاده میکنید ؟

sarah-sh
17-05-2016, 14:18
از گوگل کروم استفاده میکنید ؟

از فایرفاکس استفاده می کنم و اگر راه حل شما در فابرفاکس جواب بده که خیلی بهتره ولی کروم رو هم دارم

●●●FDR●●●
17-05-2016, 14:36
از فایرفاکس استفاده می کنم و اگر راه حل شما در فابرفاکس جواب بده که خیلی بهتره ولی کروم رو هم دارم

نمیدونم این وبسایت از چه شیوه ای استفاده کرده ولی میتونید توی فایرفاکس از این روش استفاده کنید

view ==> page style ==> no style
حالا میتونید تکستها رو کپی کنید

توی کروم هم میتونید ctrl +p رو بزنید و تکست ها رو کپی کنید

Pr0m3en
17-05-2016, 15:24
صفحه رو ذخیره کنید
تو نوتپد فایل html رو باز کنید
متن مورد نظرتون رو کپی کنید

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

kian98
17-05-2016, 16:44
سلام

مسلما با جاوااسکریپت انتخاب متن رو غیرفعال کرده ...
ساده ترین راه اینه که روی متن مورد نظر Inspect Element کنیم و از اونجا متن رو کپی کنم ...

باتشکر

sarah-sh
17-05-2016, 18:15
اول اینکه از همه دوستای خوبم تشکر می کنم که راه حل های متفاوت و جدیدی رو معرفی کردن

اما فکر می کنم سوالم رو اشتباه مطرح کردم چون منظورم فقط متن نبود بلکه می خوام تصاویر داخل متن رو هم کپی بشه (به طور کلی اطلاعات رو)

فعلا درست ترین راه برای کپی متن همراه با تصاویر استفاده از روش دوست خوبم ●●●FDR●●● ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است یعنی

view ==> page style ==> no style

این روش فقط یک ایرادی داره که وقتی بخوای صفحات زیادی رو کپی کنی مدام باید بین no style و basic page style سوییچ کنی مگر اینکه همه صفحاتی که قراره کپی کنی رو اول باز کنی

اگه می شد بک روشی پیدا کرد که ساختار و استایل صفحه به هم نریزه و همزمان بشه متن رو به همراه تصاویر کپی کرد خیلی خوب می شد

من چند تا افزونه جاوا اسکریپت توی فایرفاکس نصب کردم ولی جواب نداد

sarah-sh
17-05-2016, 18:22
سلام

مسلما با جاوااسکریپت انتخاب متن رو غیرفعال کرده ...
ساده ترین راه اینه که روی متن مورد نظر Inspect Element کنیم و از اونجا متن رو کپی کنم ...

باتشکر

دوست خوبم سایت های جهانی و حرفه ای هم که تولید محتوا می کنن این کار رو نمی کنن که اینا می کنن با اینکه اطلاعاتشون همه کپی برداری از سایت های جهانیه حالا اگه اینا خودشون تولید محتوا می کردن که وای به حال ماها بود

این بیتی که شما گذاشتی دقیقا این مطلب رو تایید می کنه

گربه مسکین اگر پرداشتی !
تخم گنجشک از زمین برداشتی ...

محمد7966
17-05-2016, 18:25
دوست خوبم سایت های جهانی و حرفه ای هم که تولید محتوا می کنن این کار رو نمی کنن که اینا می کنن با اینکه اطلاعاتشون همه کپی برداری از سایت های جهانیه حالا اگه اینا خودشون تولید محتوا می کردن که وای به حال ماها بود

گربه مسکین اگر پرداشتی !

سلام

من نمیدانم مرورگرتون چه مشکلی داره ولی همین الان و قبلنا کلی از مطالب علم فردا رو کپی کردم تو هاردم

احتمالا زیاد مرورگرتون مشکل داره

بعید میدونم علم فردا کاری کرده باشه که نشه مطالبشو کپی کرد

kian98
17-05-2016, 18:46

گربه مسکین اگر پرداشتی !

خب اینا رو باید به خودشون بگین : دی
من فقط راه حل رو گفتم ...

یه بیت دیگه هم دارم که میگه

یکی از بزرگان اهل خرد
برای خرش ساندویچ می خرد : خخخ

sarah-sh
18-05-2016, 09:09
سلام

من نمیدانم مرورگرتون چه مشکلی داره ولی همین الان و قبلنا کلی از مطالب علم فردا رو کپی کردم تو هاردم

احتمالا زیاد مرورگرتون مشکل داره

بعید میدونم علم فردا کاری کرده باشه که نشه مطالبشو کپی کرد

آقا محمد من تازه ویندوزم رو عوض کردم و آخرین نسخه های فابرفاکس و کروم رو نصب کردم و هیچ مشکلی نداره

chrome Version 50.0.2661

firefox 46.0.1

محمد7966
18-05-2016, 09:14
آقا محمد من تازه ویندوزم رو عوض کردم و آخرین نسخه های فابرفاکس و کروم رو نصب کردم و هیچ مشکلی نداره

chrome Version 50.0.2661

firefox 46.0.1

یعنی میگید علم فردا کاری کرده که نشه مطالبشو کپی کرد؟

پس چرا من میتونم کپی کنم

من با گوگل کروم هم تست کردم کل صفحه همراه با عکسا و متناش کپی کردم تو هاردم

عکس هم میذارم براتون،به آدرس هم دقت کنید،تو درایو c تو پوشه users تو پوشه ...ذخیره کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarah-sh
18-05-2016, 12:28
یعنی میگید علم فردا کاری کرده که نشه مطالبشو کپی کرد؟

پس چرا من میتونم کپی کنم

من با گوگل کروم هم تست کردم کل صفحه همراه با عکسا و متناش کپی کردم تو هاردم

عکس هم میذارم براتون،به آدرس هم دقت کنید،تو درایو c تو پوشه users تو پوشه ...ذخیره کردم

اونی که شما می گی به صورت ذخیره کردن کل صفحه است با save page as

دوستان فهمیدن من چی رو می گم من می خوام متن دلخواهم رو به همراه عکس کپی کنم توی ورد و نگهداری کنم و تو همه سایت ها می شه این کار رو کرد و اون سایت هایی هم که نمی شه با غبر فعال کردن جاوا اسکریپت می شه این کار رو کرد ولی این روش توی این سایت جواب نمی ده

الان من از سایت زومیت یک متن رو انتخاب کردم (منظورم اینجوریه آقا محمد)

inceptro
18-05-2016, 12:51
دوستان فهمیدن من چی رو می گم من می خوام متن دلخواهم رو به همراه عکس کپی کنم توی ورد و نگهداری کنم و تو همه سایت ها می شه این کار رو کرد و اون سایت هایی هم که نمی شه با غبر فعال کردن جاوا اسکریپت می شه این کار رو کرد ولی این روش توی این سایت جواب نمی ده

الان من از سایت زومیت یک متن رو انتخاب کردم

خیلی راحت،در مرورگر کروم افزونه RightToCopy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ادد کنین،مشکلتون حل میشه:)

الان اکر توجه کنین بخشی از متن بهمراه عکس مد نظر کپی شده در تصویر زیر.

5ee
05-02-2017, 21:24
اگر از کروم استفاده می کنید می تونید از سورس استخراج کنید
بدین صورت:
آدرس زیر رو در مرورگر اجرا کنید (باز کنید)
view-source:sitemoredenazar.com

shbgem
15-05-2018, 13:16
تو پیج سورس میشه مطالب غیر قابل کپی رو کپی کرد

shbgem
15-05-2018, 13:22
دوست عزیز برای کپی کردن مطالب در گوگل کروم شما روی عکس مطلب کلیک راست کنید سپس inspect رو بزنید بعد تو کادر باز شده هرجا تگ p دیدی روش کلیک کنید و متن سلکت میشه و کپی کنید...

bestpage
16-12-2023, 10:53
دوستانی که پیشنهاد Inspect Element رو مدین
بدونید که در حالتی که کپی بسته شده باشه و سایت به درستی کار کرده باشند نمیشه این کار رو کرد. بهتره از روش ذخیره html یا بستن js در مرورگرهایم مختلف تست کنید.