PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلویزیون های Vizio ویزیو در ایران

jjadm
16-05-2016, 21:10
تلویزیون های Vizio ویزیو در ایران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تلویزیون های این برند بسیار با کیفیت و ارزان قیمت و با ارزش خرید بالا هستند .

چرا در ایران مصحولات این شرکت یافت نمی شوند ؟ حتی در بانه هم وجود ندارد .

Mehrdad092000
17-05-2016, 04:10
خوب فروشنده ها با توجه به درخواست بازار و ... جنس هاشونو تهیه میکنن اگه درخواستی باشه اونو میارن چه بانه چه داخل با گارانتی

hasan1896
19-05-2016, 18:35
خوب فروشنده ها با توجه به درخواست بازار و ... جنس هاشونو تهیه میکنن اگه درخواستی باشه اونو میارن چه بانه چه داخل با گارانتی

این تلویزیونها تولید آمریکا هستند. من ساکن اهوازم. با اینکه اینجا به وفور اجناس بدون گارانتی پیدا میشه ولی این مارک اصلا نیست. شاید در کشورهای اطراف هم نیست که اینجا نمیاد

Pr0m3en
19-05-2016, 18:53
شرکت سازنده یا نمیخواد توضیح کنه یا نمیزارنش یا تازه وارده و توزیعش ضعیفه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Mehrdad092000
21-05-2016, 03:55
این تلویزیونها تولید آمریکا هستند. من ساکن اهوازم. با اینکه اینجا به وفور اجناس بدون گارانتی پیدا میشه ولی این مارک اصلا نیست. شاید در کشورهای اطراف هم نیست که اینجا نمیاد
همیشه کسایی که اجناسی برای قروش میارن خوب 100 درصد به فکر سودشون هستن نگاه به بازار اون جنس میکنن و راحت ترین راه برای وارد کردنو بازار فروش میگردن پس تا وقتی برند هایی که بیشتر مردم میشناسنو تقاضاش بالاتره رو میارن تا برند های کمتر شناخته شده

jjadm
21-05-2016, 06:35
ولی انصافا کیفیت بسیار بسیار خوبی داره این تلویزیون های این شرکت .

یعنی ارزش خرید بالایی نسبت به قیمت دارند.

کشور ما کشوری که وقتی چیزی جا بیفته محاله دیگه مردم ازش دل بکنند . مثلا همین برند سامسونگ در زمینه گوشی موبایل .

ghoghnoosepars
27-09-2017, 12:22
سلام دوستان
من هم تازگی با برند ویزیو آشنا شدم و علاقه مندم که اولویت اول خریدم برای تلویزیون بعدی از این مارک باشه. به همین خاطر توی اینترنت به صورت اتفاقی با یک سایت آشنا شدم که از طریق اون می تونیم از محصولات متنوع شرکت عظیم آمازون خرید کنیم.
من سرچ کردم تلویزیونهای ویزیو هم جزو محصولاتش موجود بود به همراه قیمت و عکس و مدل.
اگه کسی خواست میتونه به این لینک مراجعه کنه و عضو بشه و اقدام به خرید کنه.

(مثل اینکه نمیتونم لینک قرار بدم، اگه کسی خواست پیام خصوصی بده تا براش ارسال کنم.)

من خودم فعلا پول کافی برای خریدش ندارم. ضمن اینکه از امنیت این سایت هم اطلاع کافی ندارم. یک وقت بی گدار به آب نزنید.
اگه کسی هم خریدی انجام داد اینجا اطلاع رسانی کنه تا بقیه هم در جریان قرار بگیرن.
موفق باشید