PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نحوه ویرایش نرم افزار تلوزیون

Mohsen.1395
13-05-2016, 23:36
سلام فایل های آپدیت نرم افزار تلوزیون که غالبا با فرمت bin هستن چطوری ویرایش میشن؟
مثلا من میخوام رنگ منوی تلوزیون رو تغییر بدم
آیا نرم افزاری برای ویرایش هست؟
اصلا اینگونه برنامه ها با چه نرم افزاری و با چه زبانی نوشته میشن؟

matinpour
14-05-2016, 18:35
سلام فایل های آپدیت نرم افزار تلوزیون که غالبا با فرمت bin هستن چطوری ویرایش میشن؟
مثلا من میخوام رنگ منوی تلوزیون رو تغییر بدم
آیا نرم افزاری برای ویرایش هست؟
اصلا اینگونه برنامه ها با چه نرم افزاری و با چه زبانی نوشته میشن؟
دوست عزیز
در مورد تلویزیونهای سامسونگ در سیستم لینوکس برنامه ها نوشته و یا ویرایش می شوند و تلویزیونهای برندهای دیگر نیز بر اساس سیستمهای عامل خودشان برنامه نویسی و طراحی می شوند

Mohsen.1395
15-05-2016, 08:46
ممنون
از بین نسخه های لینوکس کدوم برای برنامه نویسی و ویرایش اینگونه فایل ها مناسب تره
و اینکه برای ویرایش برنامه ها نیاز هست برنامه ای داخل لینوکس نصب کنم؟

matinpour
15-05-2016, 13:06
ممنون
از بین نسخه های لینوکس کدوم برای برنامه نویسی و ویرایش اینگونه فایل ها مناسب تره
و اینکه برای ویرایش برنامه ها نیاز هست برنامه ای داخل لینوکس نصب کنم؟
دوست عزیز
اول اینکه باید از مهارتهای برنامه نویسی بهره داشته باشید و معمولا این برنامه ها در سیستم پایتون و لینوکس نوشته میشوند.
من در مورد لینوکس اطلاعاتم زیاد نیست ولی تا آنجا که می دانم فرقی در نسخه ندارد و نیازی به برنامه خاصی نیست و کافیست در قسمت خط فرمان این ویرایش ها را انجام دهید
نمونه در رابطه با تغییر اندازه و رنگ فونت زیر نویس در یک سایت خارجی هست.
[App] Subtitle Font Size and Color Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])This patch allows setting font size values (def. 29,32,35). You can also set font color.

Extract fontsizecolorpatch file (not folder) from attached archive to TV in /mnt/opt/privateer/usr/bin
Telnet to TV and set file permissions:
CODE: SELECT ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
chmod +x /mnt/opt/privateer/usr/bin/fontsizecolorpatch

Execute
CODE: SELECT ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
fontsizecolorpatch -n exeDSP -s 45 -m 50 -l 55 -c 0xfff0f010 -d
You can apply this patch as many times as you want without the need to restart the TV [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Autostart:

Extract 99_97_FontSizeColorPatch.init from archive to /mnt/etc/init.d
SPOILER: SHOW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Set permissions
chmod +x /mnt/etc/init.d/99_97_FontSizeColorPatch.init

ATTACHMENTS 99_97_FontSizeColorPatch.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(690 Bytes) Downloaded 51 times fontsizecolorpatch.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(352.86 KiB) Downloaded 433 times