PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو تا 25 میلیون

Black.rose1370
12-05-2016, 06:35
سلام دوستان. یه مشاوره میخوام از دوستان با تجربه ای که تجربه ی سواری با ماشین های ایرانی رو داشتن.
میخوام تا سقف 25 میلیون یه ماشین خوب بخرم. استفاده ام 90 درصد توی شهره و تقریبا سالی یه بار از شهر بیرون میزنم. کم خرجی ماشین به شدت واسم مهمه و این که حالا حالا ها تز نظر خرجی اذیتم نکنه. زیبایی ماشین اصلا مهم نیست. کیفیت و صدا نیفتادن توی داشبورد هم واسم مهمه. ماشین نهایت سواریش برای دو نفره چون خانواده کم جمعیتی هستیم.
پیشنهادتون چیه؟ نظر خودم رو تیبا بود ولی دیدم میشه یه تیبا 2 پا به صفر هم بخرم که فقط افتش رو کرده باشه. از طرفی 206 تیپ 2 هم میتونم که خرجش بالاس و مجبورم مدل پایین ور دارم.

mhda69
12-05-2016, 08:42
ب نظر من ال90 کارکرده تمیز و سالم میتونه گزینه مناسبی باشه...فکرکنم مدل88 شو میشه خرید با حدود 25تومن...
با اولویت ها و ملاک هاتون هم سازگاره...ظاهرش زیبا و جذاب نیس...اما از نظر فنی تقریبا بی آزارترین و کم خرج ترین ماشین داخلیه...موتور و گییربکس و داشبورد و اتاق و جلوبندیش وضعیت خیلی بهتری نسبت ب ماشینای جدید ایرانی داره...کم مصرفه تقریبا...ترمزهای قابل قبولی داره...تو سفر هم اتاق و مخصوصا صندوق جاداری داره...از نظر پایداری وهندلینگ مخصوصا تو سرعت بالا هم قابل مقایسه با تیبا نیس!
ماشینایی مث 405 slx کارکرده ک موتورشون tu5 هس هم زیاد پر خرج نیستن...
206 خرجش کمرشکنه!!!
ریو کارکرده تمیز و سالم هم نسبتا کم خرجه و میتونه خرید خوبی باشه!
صاحب اختیارین بهرحال...

Black.rose1370
12-05-2016, 13:23
سپاس از جوابتون.

Pourya-pc
13-05-2016, 09:49
خودروی صفر همیشه ارجعیت داره . باتوجه به نیاز شما و ملاک هاتون تیبا صفر مدل EX فول که آینه و شیشه عقب برقی و رینگ آلومنیومی داره گزینه خوبی هست برای شما .