PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی به من بگه FIFA 16 یا Pes 16

alaydyn
09-05-2016, 09:08
سلام

می خواهم یک فوتبال لذت بخش بازی کنم حالا میان این دوتا مانده ام هر کسی یک چیزی میگه تو pes 15 که کلا پاکش کردم از وسط زمین میزد گل میشد تو همش از بالای سر بازیکنان مینداختی گل میشد کلی مسخره بود

حالا یکی به من بگه الان بهترینش کدام هست :n37:

ممنون

لطفا این پست هم پاک نکنید تا به نتیجه برسم پول که الف نیست به راحتی بدست بیاد کلی هزینه کنی همین 10 الی 20 تومان بعد بگیری بازی ببینی اشغاله خوب بزارید لااقل انهایی نگرفتند با راهنمایی دیگران اشتباه دیگران را مرتکب نشوند

HOJ-JAT
09-05-2016, 09:57
سلام

می خواهم یک فوتبال لذت بخش بازی کنم حالا میان این دوتا مانده ام هر کسی یک چیزی میگه تو pes 15 که کلا پاکش کردم از وسط زمین میزد گل میشد تو همش از بالای سر بازیکنان مینداختی گل میشد کلی مسخره بود

حالا یکی به من بگه الان بهترینش کدام هست :n37:

ممنون

لطفا این پست هم پاک نکنید تا به نتیجه برسم پول که الف نیست به راحتی بدست بیاد کلی هزینه کنی همین 10 الی 20 تومان بعد بگیری بازی ببینی اشغاله خوب بزارید لااقل انهایی نگرفتند با راهنمایی دیگران اشتباه دیگران را مرتکب نشوند

ببين فيفا يك بازي حرفه اي هست اينجوري نيست كه يك دكمه رو بگيري بري توپ رو از رقيب بگيري بزني توي گل واسه حركت ب حركت بازيكن بايد فن و تكنيك بلد باشي و اگر ياد بگيري خيلي لذت بخشه
ولي pes خيلي ساده تر هست
اين دليلي بر بد بود پي اس يا برتر بودن فيفا نيست

mhda69
09-05-2016, 10:13
دوست عزیز
من از5 سالگی بازی میکردم...از میکرو و سگا بگیر تا بعدها پلی استیشن 1.2.3 و...
مخصوصا عشق فوتبال بودم چون هم لذت کل کل دو نفره داشت هم از بازیای جنگی مث تیکن و...خوشم نمیومد...و هم ایک کلا فوتبال خیلی میدیدم و دوس داشتم...
از فوتبال 98 و 99 پلی استیشن بگیر تا بعد ها winning eleven و تک تک نسخه های pes و فیفا همه رو تجربه کردم!!!
درمورد pes و fifa نسخه 2016 شون
خیلی رک میگم
واقعا هییییییچی فیفا نمیشه
قبول دارم تا فیفا 2010 و همینطور pes 2010 میشه گفت pes سرتر بود...اما ازون ب بعد دیگه فیفا روز ب روز بهتر و بهتر شد از هررررر لحاظ...
چیزی ک همه میدونن pes خیلی غیر طبیعی تره از لحاظ فوتبالی...یعنی مثلا با بازیکن داغونی مث کیلینی ک مدافع یوونتوسه ممکنه از وسط زمین بشوتی و دروازه بانی مث نویر بایرن مونیخ عین مونگول ها الکی بپره یه وری و گل بخوره!!!
نوع پاس دادن ها ب حدی تمیز و شیک هس ک تو فوتبال واقعی همچین چیزی نمیبینی!!!
از داوری ک هیچی نگم بهتره!!!انقد داوراش فهم و شعور ندارن ک موقع تک ب تک اگر کمی مهاجم نسبت ب دروازه کج باشه و مدافع از پشت تکل بره و خطا کنه ممکنه داور کارت زرد بده!!!در صورتی ک تو فوتبال واقعی چون موقعیت تک ب تکه داور قطعا کارت قرمز میده!!!
یا مثلا یه صحنه ای ک توش با تکل میزنی بازیکن حریف رو قطع نخاع میکنی و داور کارت قرمز میده اما چند دقیقه بعد دقییییقا همون صحنه تکرار میشه اما داور حتی خطا هم نمیگیره!!!
خودم چند باری دیدم ک کمک داور ب نشانه آفساید پرچم زده اما داور آفساید نگرفته و...!!!یه بارشم سیو کردم این مدل گل رو...
یا مثلا گاهی صحنه خطا ک داور باید کارت زرد بده آوانتاژ میده و بعدش یادش میره ک کارت بده کلا!!!
ازین نمونه های خنگ بازیای داوری زیاده!!!
بعد شما تو pes یه بازیکن ک exellent بیاد یعنی قرمز بیاد دیگه هیشکی حریفش نیس!!!خدانکنه اون بازیکن بازیکنایی شاخی مث رونالدو یا مسی یا نیمار و بیل و...باشه!!!اصلا میشه فوتبال شاولین!!!مگه میشه توپ ازشون گرفت!!!3تا دفاع هم کنارش باشه از بین پاهاشون رد میشه مسی!!!یا شوت هاشون میشه موشک!!!خب اینا غیر طبیعیه دیگه...
تو تاکتیک های تیمی هم ک موقع ترکیب چیدن میذارین ب نظرم زیاد جای مانور ندارین...
موقع تله آفساید هم ب طور غیر طبیعی دفاع ها دقیق عمل میکنن و داور هم اگر یه تار موی بازیکن جلوتر از خط آفساید باشه تشخیص میده!!!
مستر لیگ پی اس جذابیت خاصی نداره...
موقع تک ب تک کافیه خیلی ریلکس از کنار دروازه بان رد شی و با توپ بری تو گل!!!دروازه بانم فقط مشایعت میکنه!!!
یا تک ب تک ها رو فنی بزنی...قطعا گله!!!
وخیلی مشکلات ریزو درشت دیگه...
اما فیفا
رک بگم فیفا وااااقعا فوتباله!!!!
از وسط زمین گل زدن نزدیک ب محاله تو فیفا...حتی مثلا وقتی دروازه بان کلی جلو اومده باشه!
پاس دادن ها سخت و حساس تره تو فیفا...واقعا باید دقت کنی و الا توپ لو میره...
داوری تا حد خیلی زیادی عیب و نقصی نداره...و معمولا کسی نمیتونه از داور ناراضی باشه!
بعد دیگه مث pes نیس یه بازیکن قرمز بیاد و بشه خدا!!!همه بازیکنا همیشه نرمالن...دیگه اینجوری نیس دفاع ها مثل ماست باشن و از مسی و رونالدو و...دریبل بخورن...دفاع ابهت داره واس خودش...نمیذاره ب این راحتی کسی رد شه...
یا تک ب تک ها رو حتی اگر فنی هم بزنی بازم احتمال گل شدن مث pes نیس ک 99% باشه!!!
اینک تک ب تک دروازه بان رو دریبل کنی هم خیییلی سخته و مث پلنگ دروازه بان میگیره توپ رو!!!
دروازه بان هاش گاهی سوپر سیو هایی میکنن ک حتی اگر تیم مهاجم هم باشی لذت میبری...
توی تاکتیک های تیمی خیلی آپشن های بیشتری بت میده موقع ترکیب چیدن...
گزارشگر بازی خیلی جذاب تر گزارش میکنه و حرف های جالبی میزنه وسط بازی...آمار بازی و تحلیل فنی...یا مثلا موقع مستر لیگ راجع ب حواشی حرف میزنه و...البته باید یکم انگلیسیت خوب باشه و گوش بدی...
مستر لیگ فیفا دنیاییه واس خودش...انقد ریزه کاری و نکته داره ک غرق میشی...
تو بحث لایسنس تیم ها و پیرهناشون و اسپانسر و اینا هم ک pes داغونه...در حالی ک فیفا حتی تیم دسته 2 انگلیس رو هم فول لایسنس کرده...
در مورد نقل و انتقالات هم همینطور...
خلاصه بگم...ب نظر من فیفا وااااقعا خیلی فوتبال تره!!!یعنی ب واقعیت نزدیک تره...
اما pes ب نظر من یه بازیه شبیه فوتبال...ک البته واس سرگرمی و دورهمی خوبه!!!
اما اگر دنبال لذت فوتبال واقعی تری قطعا فیفا بهتره...
البته فیفا هم نقطه ضعف هایی داره...اما خیلی کمتر از pes هستش...

من خودم جفتشو دارم روی لپتاپ...

ضمنا
واس کامپیوتر فیفا 16 هنوز کرک نشده و ممکنه نشه هیچوقت...اما شما میتونین cd key اشتراکی بازی رو با قیمت حدودی 15-30 بخرین...

ببخشید پر حرفی کردم...چقد تایپ کردم !!!

alaydyn
10-05-2016, 11:18
خیلی ممنونم از دو دوست قبلی که پست گذاشتن خیلی خیلی خوب و کامل بود ممنونم

فقط فیفا از کجا دانلود کنم و سی دی کی را از کجا تهیه کنم ممنونم

mhda69
10-05-2016, 18:17
این سایت مدعی شده با روشی ک توضیح داده میتونی کرک کنی فیفا 16 رو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ب جای نقطه چین بنویس d o w n l o a d h a
باید نسخه دمو و نسخه اصلی شو ب همراه یه سری نرم افزارای تکمیلی دانلود کنی و طبق آموزش پیش بری...
تست کن ب ماهم بگو اگر درست بود و جواب داد...
مرسی

اگرم جواب نداد تو گوگل سرچ کن cd key فیفا 16 و هر کدوم ک خاستی ازشون بخر...