PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در تبدیل بیت کوین به ریال

ODADO
07-05-2016, 22:16
سلام،

قصد خرید از طریق بیت کوین رو داشتم،منتهی در تبدیل بیت کوین به ریال مشکل دارم،در سایتهای ایرانی خرید در قسمت تبدیل میگن باید عدد بالاتر از 1 وارد بشه؛ممنون میشم راهنمایی کنین این مقدار بیت کوین به ریال چقدر میشه و چطور تبدیل میکنن؟(البته میدونم با نرخ لحظه ای هست ولی روشش رو میخوام)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

●●●FDR●●●
08-05-2016, 14:15
تقریبا میشه 73000 تومن

بعضی وبسایتها از واحد های کوچک بیت کویین استفاده میکنن. برای همین باید بعضی جاها این عدد رو ضربدر 1000 کنید.

روش هم اینطوریه که قیمت جهانی بیت کویین رو به دلار حساب میکنن و تبدیل میکنن به ریال و یک مقدار هم کارمزد میگیرن.

شما الان 0.0487 بیت کویین دارید

در حال حاضر هر بیت کویین چیزی معادل 458 دلار هست

پس شما 0.0487 * 458 یعنی معادل 22.3046 دلار پول دارید

22.3046 * 3400 (قیمت تقریبی دلار ) = 75835 تومن

یک مقدار هم کارمزد تبدیل ازش کم میشه که برای شما میوفته تقریبا 73 تومن

Pr0m3en
08-05-2016, 15:21
درود
خوب پی پال یا ویزا کنید و تو سایت ها خرید اینترنتی انجام بدید

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-05-2016, 12:58
سلام،
قصد خرید از طریق بیت کوین رو داشتم،منتهی در تبدیل بیت کوین به ریال مشکل دارم،در سایتهای ایرانی خرید در قسمت تبدیل میگن باید عدد بالاتر از 1 وارد بشه؛ممنون میشم راهنمایی کنین این مقدار بیت کوین به ریال چقدر میشه و چطور تبدیل میکنن؟(البته میدونم با نرخ لحظه ای هست ولی روشش رو میخوام)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
چطوری بیت کوین به دست آوردین ؟

tanhae1
09-05-2016, 13:07
سلام
چطوری بیت کوین به دست آوردین ؟

می تونین به این لینک مراجعه کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86

hassnhadi91
11-02-2017, 15:17
با سلام - به نظر من سایت ارزهای الکترونیک هادی بهترین مکان برای خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی ارزهای اینترنتی از قبیل : بیت کوین - دوژکوین - لایت کوین - پرفکت مانی - وبمانی - اوکی پی - payeer و ... - این صرافی قابل اعتماد و دارای تمامی تاییدیات از سایت ها ی تجارت است - پشتیبانی انلاین ، پرداخت سریع ارز اینترنتی - درگاه انلاین پرداخت پرفکت مانی - اوکی پی و ... برای فروش و تبدیل دارا می باشد . به همه توصیه می کنم .
برای جستجوی ما در سرچج گوگل بنویسید صرافی هادی