PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بوجود اومده برای انتی ویروس بعد از استفاده از box mara fix

raper_single
05-05-2016, 22:56
سلام من eset samrt security 9 استفاده میکنم از کرک box mara fix استفاده کردم اما بعد فیت کردنش دچار مشکل زیر شدم بعد اینکه لایسنس دارای مدت هم زدم مشکلم حل نشد لطفا راهنمایی کنید .تنظیملت رو دیفالت کردم.اسکن ویروس کردم.باز همینه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hidden-Hunter
06-05-2016, 14:23
سلام من eset samrt security 9 استفاده میکنم از کرک box mara fix استفاده کردم اما بعد فیت کردنش دچار مشکل زیر شدم بعد اینکه لایسنس دارای مدت هم زدم مشکلم حل نشد لطفا راهنمایی کنید .تنظیملت رو دیفالت کردم.اسکن ویروس کردم.باز همینه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هشدار مبنی بر این است که میگه لایسنس شما تریال هست و بزودی اکسپایر میشه لطفا لایسنس اصلی خریداری کنید.

به این هشدار توجه نکن دادا.

raper_single
06-05-2016, 19:17
هشدار مبنی بر این است که میگه لایسنس شما تریال هست و بزودی اکسپایر میشه لطفا لایسنس اصلی خریداری کنید.

به این هشدار توجه نکن دادا.

قبل کرک هم ازین تریال ها استفاده میکردم ولی ازین پیغام ها نمیداد؟؟؟بعد کرک اینجور شد

Hidden-Hunter
06-05-2016, 19:30
قبل کرک هم ازین تریال ها استفاده میکردم ولی ازین پیغام ها نمیداد؟؟؟بعد کرک اینجور شد

نه بخاطر کرک نیست ، انتی ویروس شما تریال فعال شده برای همینه.

Pr0m3en
08-05-2016, 15:50
دروذ
برنامه امنیتیتون رو یبار از ریشه پاک کنید و دوباره نصب کنید و با سریال اکتیوش کنید که تو نت پره
یادت باشه عزیز استفاده از کرک برای برنامه های امنیتی کارائیشون رو پایین میاره و این عملا توی تست به ما ثابت شده
سریالش رو پیدا نکردید پاسخ من رو نقل قول کنید

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk