PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی با بودجه 1300

ziguratt
04-05-2016, 12:23
سلام و خسته نباشید
خواهرم میخواد با بودجه 1300 دیگه در نهایت با 1500 یه گوشی بخره.نظر اولش روی نکسوس الجی بود ولی بهش گفتم انتخابهای بهتری هم هست.میخواستم نظر شما دوستان رو واسه یه خرید بهینه با توجه به این بودجه بدونم.
قبلن سپاسگزارم

Hossein_it
04-05-2016, 13:42
سلام و خسته نباشید
خواهرم میخواد با بودجه 1300 دیگه در نهایت با 1500 یه گوشی بخره.نظر اولش روی نکسوس الجی بود ولی بهش گفتم انتخابهای بهتری هم هست.میخواستم نظر شما دوستان رو واسه یه خرید بهینه با توجه به این بودجه بدونم.
قبلن سپاسگزارم
درود
تا محدوده 1300 میشه به ال جی G4 فکر کرد با بدنه پشت چرم انتخاب مناسب و شیکی برای خانم ها هستش.
اگر 200 افزایش بودجه بدید اکسپریا z5 و گلکسی S6 گزینه های خوبی هستند.

mhda69
04-05-2016, 14:07
سلام و خسته نباشید
قبلن سپاسگزارم
ب نظر من اگر عمر باتری و صفحه بزرگ براش مهم نیس Samsung Galaxy S6 گزینه خوبیه (کیفیت صفحه و دوربین عالی و ظاهر شیک)
در غیر اینصورت Samsung Galaxy Note 4 N910C ک صفحه بزرگ و قلم و عمر باتری بهتری داره...
البته LG G4 هم گزینه بدی نیس اما عمر باتری خوبی نداره...همچنین مدل پشت چرمیش بعد مدتی افت کیفیت شدیدی داره و ب شدت رنگ مرده و از ریخت میفته...من مدل پشت سرامیکیشو ترجیح میدم...
راجع ب پردازنده و رم صحبتی نکردم چون واس دخترا مهم نیس و البته همه گوشیای هم قیمت قدرت سخت افزاری و پردازشی شون تقریبا قدرتشون در حد همه...

ziguratt
07-05-2016, 13:43
از لطفتون خیلی ممنونم
سامسونگ اس6 خریداری شد
سپاس فراوان