PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در مشاهده پخش زنده برنامه ها دارم

amin_rogh
21-09-2006, 20:18
سلام
هر وقت ميخوام پخش زنده تلويزيون ايران يا هر جاي ديگه را ببينم 2 تا تصوير مونو كالر و نا واضح ميبينم.
من آ دي اس ال دارم و روي نوار وظيفه سرعت اتصالم100 mbps هست.
لطفا راهنمايي كنيد.

e.khafan!
21-09-2006, 22:20
اولا که احتمالا شما در شبکه ی کامپیوتر اتصال ای دی اس ال دارید ! چون همچین سرعتی برای ای دی اس ال نیست . دومن بخش زنده اینترنتی ایران حدود 5 دقیقه تاخیر داره ! سومن که اصلا هیچ وقت کیفیتی رو که توی تلویزین داری نمی تونی توی پخش زنده اونم پخش زنده ی ایران داشته باشی ! ( فکر می کنم یک خالی بستیا ! دیش گذاشتی شیطون ؟ ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدشم این باید در قسمت وب و اینترنت باشه نه اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tsjaleb
21-09-2006, 22:35
حتما adsl 128k داری نه ؟ خدمتت عرض کنم که اگه 512k هم که داشته باشی بازم تصویر با کیفیت نخواهی دید .البته کمی از نظر اینکه مدام قطع و وصل نشه بهتر می شه .البته بستگی به کانالی هم که گرفتی داره .

e.khafan!
21-09-2006, 22:44
در ضمن بستگی به پلیرت هم داره از ریل استفاده کن !

amin_rogh
21-09-2006, 23:17
در ضمن بستگی به پلیرت هم داره از ریل استفاده کن !
سلام
فكر ميكنم درست منظورم رو بيان نكردم.پس بيشتر توضيح ميدم.
وقتي كه روي سايت هايي كه امكان پخش برنامه هاي تلوزيون از جمله ايران را دارندميرم و روي دكمهء پخش كليك ميكنم دوتا تصوير كه در كنار همديگر هستند در داخل كادر پلير شروع به پخش ميكنند.كيفيت اين دو تصوير خوب نيست و مثل اين است كه رنگها را مثلا اينورت كرده باشي.و در واقع قابل رؤيت نيست.
در مورد سرعت عرض ميكنم كه روي نوار وظيفه در پايين صفحه مونيتور سمت راست يك آيكون دارم كه بشكل 2 تا مونيتور هست. وقتي كرسل را روش ميبرم مينويسه(local area connection speed 100.0 Mbps statuts: connected).سيستم اتصال ما اينجا ADSL هست.البته نميدونم 128 يا...؟ ولي ساير دوستان من اينجا با اين قضيه مشكلي ندارند و فقط من مشكل دارم.
البته كه ديش هم دارم ولي براي كانالهاي ماهواره اي كه متاسفانه شبكه هاي داخل ايران توش نيست.
اميد وارم كامل توضيح داده باشم.
ممنونم
امين رخ

e.khafan!
21-09-2006, 23:29
خوب فهمیدم ! شما انتنت خوب نمی گیره برای همین می خوای از اونترنت (اینتذنت) استفاده کنی ! برای استفاده از برنامه های تلویزیونی ایران به سایت irib.ir برو و بر روی پخش زنده کلیک کن ولی این کار اصلا بدر نمی خوره . اگر می خوای که کانالایی که تو ریسیورت نشون داده نمی شن یا پارازیت دارن رو نگاه کنی به ارشیو : p30world.com یک سری بزن یک نرم افزار هست که برای مشاهده همین چیزاست ! که هر ماهواره ای رو که بزنی برات می یاره بجز ارب و ایران (نمی دونم اره افتاده یا نه ؟) . کیفیتشم با 64 بد نیست ولی چون من فکر می کنم تو 256 گرفتی باید برات کیفیتش خوب باشه ! یک تستی بکن اگر لینک دانلودش رو پیدا کردم برات می زارم ! فعلا

e.khafan!
21-09-2006, 23:32
زیاد حرفای منو جدی نگیریا . ما باید باهم دوست باشم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکمی شاد باش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا بیا باهم راجع به ایران بخونیم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ای ایران ای مرز پ...

amin_rogh
22-09-2006, 11:56
سلام
از راهنماييهات ممنونم دوست عزيز اما فكر كنم باز هم منظورم رو درست نتونستم بگم.
مشكل من با رسيورم نيست.آدرس سايت ايران رو هم دارم.آدرس هاي ديگر هم دارم.اما با پخش اونا مشكل دارم.سعي كردم يه عكس از صفحه مونيتورم بگيرم تا ببينيد منظورم چيه اما موفق نميشم و نميدونم چرا. مع الوصف از راهنماييت ممنونم و اگر راهنماييم كني چطور از مديا پلير 11 در حال پخش برنامه يه عكس بگيرم ممنونت ميشم و ميتونم نشون بدم منظورم چيه.بازهم ممنونم
امين رخ

e.khafan!
22-09-2006, 13:40
با اسنگ ایتی میتونی از مدیا عکس بگیری ! دوست عزیز اگر راهنمایی های من به دردت نخورد ، ئاقعا از عمد نبوده یاسرکاری من قصد کمک دارم ولی توضیحت رو کامل نمی دی ! ! !
مثلا : تصویر را سیاه و سفید می بینی ؟ - شماره ی ورژن مدیا پلیر و ویندوزت رو بگو - برنامه ای را که می خواهی ببینی نام ببر و یا نام کشورش را بگو ! - و ایا تصویر را زنده نمی بینی یعنی با تاخیر ؟

amin_rogh
22-09-2006, 17:33
با اسنگ ایتی میتونی از مدیا عکس بگیری ! دوست عزیز اگر راهنمایی های من به دردت نخورد ، ئاقعا از عمد نبوده یاسرکاری من قصد کمک دارم ولی توضیحت رو کامل نمی دی ! ! !
مثلا : تصویر را سیاه و سفید می بینی ؟ - شماره ی ورژن مدیا پلیر و ویندوزت رو بگو - برنامه ای را که می خواهی ببینی نام ببر و یا نام کشورش را بگو ! - و ایا تصویر را زنده نمی بینی یعنی با تاخیر ؟
دوست من سلام
ببخشيد كه زبانم قاصر است.ميخوام از لينك زير برنامه هاي ايران رو ببينم.ويندوز مديا پلير11 دارم.تاخير زماني ندارم.در داخل كادري كه قراره برنامه پخش بشه براي من 2 تا صفحه شروع به پخش ميشه كه رنگهاش اينورت هستند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش ميكنم لينكي از برنامه اي كه گفتي واسم بزار.
ممنونم از همه لطف هات.