PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستگاه دفع حشرات ؟!

jjadm
03-05-2016, 11:10
سلام

دوستان آیا این دستگاه واقعا کار میکنه ؟ کسی تا حالا استفاده کرده ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pr0m3en
03-05-2016, 12:30
خیر
به گفته چند تا دکتر سرطان زا هم هست
بیشتر به درد مکان های صنعتی میخوره
این مدلی هم که شما گرفتید سوسک و موش رو دفع میکنه

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-05-2016, 18:48
سلام

سلام
با کدوم حشره یا حشرات مشکل دارین ؟
تا بگم بهترین راه حل چیه

jjadm
04-05-2016, 19:07
سلام
با کدوم حشره یا حشرات مشکل دارین ؟
تا بگم بهترین راه حل چیه

مورچه و موریانه و مورچه پردار

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-05-2016, 20:20
مورچه و موریانه و مورچه پرداربهار فصل مورچه های بالدار هست
مطلب 1168 در این صفحه رو بخونید

jjadm
04-05-2016, 20:22
ممنونم . از راهنمایی تون .:n40:

خیلی توصیه های خوبی بود .

این مورد برای توی خونه پیش اومده و نمیدونستم لونشون کجاست .

قبلا برای بیرون از خونه و باغچمون پیش اومده بود برای دوستان شاید جالب باشه

سلام

راه حل نابود کردن از بین بردن مورچه - موریانه - بالدار پردار داخل باغچه .

خیلی وقت بود تو باغچه خومنون پر از مورچه بود و دائما وارد خونه میشدند و خیلی اذیتمون میکردند . روی فرش و مبل و ... پر از مورچه بالدار و معمولی بود از این بزرگ ها ....

هر چی پودر حشره کش داخل لونشون میریختم ...اونور تر لونه درست میکردند و این روال ادامه داشت ........ چیزی که برام جالب بود بالا رفتم خطی مورچه ها از شاخه و تنه درخت تو باغچمون بود .

بعد تحقیق کردم و دیدم که روی شاخه درخت های باغچمون دون های سیاه سیاه مثل انگل چسبیده شده . و با تحقیق فهمیدم که مورچه ها از این دونه های سیاه چسبیده به درخت تغذیه میکنند و از طرفی هم مانع رشد درخت میشوند .

اسم این دونه ها شته هست .

...............

رفتم سم فروشی مخصوص محصولات کشاورزی و قضیه رو توضیح دادم . که سمی به صورت مایع داد که چند سی سی شو با چندین لیتر آب مخلوط کردم و بر روی این دونه های سیاه بر روی درخت ها و در کل شاخه و برگ درخت ها رو سم پاشی

کردم برای اسپری کردن سم میتونید از ظرف شوینده های اسپری که تموم شده استفاده کنید :

اسم این سم ، سم شته درخت بود.

شاید باورتون نشه تا 2-3 روز بعد اصلا اثری از مورچه های بالدار و معمولی نبود ........یعنی خلاص !!!!!!!!!

راحت شدم .

Pr0m3en
04-05-2016, 21:10
ممنونم . از راهنمایی تون .:n40:

خیلی توصیه های خوبی بود .

این مورد برای توی خونه پیش اومده و نمیدونستم لونشون کجاست .

قبلا برای بیرون از خونه و باغچمون پیش اومده بود برای دوستان شاید جالب باشه
برای مورچه توی خونه هم زیر فرش سرکه بریزید
معجزه میکنه

3274
10-05-2016, 05:23
خیر
به گفته چند تا دکتر سرطان زا هم هست
بیشتر به درد مکان های صنعتی میخوره
این مدلی هم که شما گرفتید سوسک و موش رو دفع میکنه

سلام

این دستگاهها برحسب مدل و مشخصات روی حشرات و حیوانات متفاوتی اثر میذارن و در مشخصاتشون نوشته شده چه مساحتی رو پوشش میدن (حدود 50 متر مربع)
چون در بهار و تابستون دار و درخت در حیاط زیاده و مگس و ... پیدا میشه محض امتحان هم که شده هفته ی پیش علاوه بر دو تا دستگاه تصفیه هوای indoor (برای داخل ساختمان) دو تا هم دستگاه dh-01 و dh-supers s7 از شرکت iran dh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همه-محصولات) برای دفع دو طیف متفاوت حشرات حیاط گرفتم بگذریم که دستگاه دومی به یکشب مشکل پیدا کرد و فرستادم گارانتی

باتوجه به اینکه در کشورهای پیشرفته هم تولید و مجوزهای بهداشتی دارن برای سلامتی انسان مضر نیستن و توجیه علمی نداره. اون مدلهایی که گفتن میتونه سرطانزا باشه حشره کشهای برقی و بزرگی هست که از راه تخلیه ی الکتریکی ولتاژ بالا و جرقه زدن حشرات رو میکشه و دلیل احتمال سرطانزا بودنش اونم در طولانی مدت و در فاصله ی نزدیک، وجود لامپ فلورسنت فرابنفش داخل اونهاست که برای جذب حشرات استفاده میشه و مثل اشعه ی فرابنفش خورشید و دستگاههای برنزه شدن میتونه سطان پوست ایجاد کنه . ولی دستگاه بالا چون از ترکیب امواج صوتی (فراصوت) که برای گوش ما قابل شنیدن نیست و همچنین امواج الکترومغناطیس موج بلند در طیف رادیویی و ضعیف بهره می بره چنین اثر مضری درباره ی سرطانزایی نداره. اضافه کنم در بروشور همراهش نوشته چیزی حدود 4 هفته باید صبر کرد تا اثرش رو دید! ولی چشمم آب نمیخوره در محوطه های باز و out door که نصب کردم خیلی موثر باشن و همون حشره کشهای برقی باید موثرتر باشن گرچه صدای جرقه زدنشون ممکنه برای برخی آزار دهنده باشه بعلاوه ی تابش فرابنفش لامپشون

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-05-2016, 07:04
سلام
در سایت یوتیوب کسانی که این دستگاهها رو خریدند تست کردند . دیدنش جالبه . اینها تست فراری دهنده ی سگ هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XRlZEjA3qCWh8WWNQ%3D%3D&hl=en&gl=KW&client=mv-google
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XRlZEjm6be5g-jd_poB&hl=en&gl=KW&client=mv-google
گربه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HJlcGVsbGVyIHRlc3Q%3D&gl=KW&client=mv-google&hl=en
این یکی تست میکنه روی یک سگ و بی اثره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XRlZEiLoMvomuzR9Vo%3D&hl=en&gl=KW&client=mv-google
تست برنامه موبایل فرارب دهنده پشه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XRlZEjp_tzJp8zs69QB&hl=en&gl=KW&client=mv-google
اگر فهمیدین این کلیپ جریانش چیه ,به ما هم خبر بدین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XVpdG8gcmVwZWxsZXIgZGV2aWNlIHRlc3Q%3D&client=mv-google&gl=KW&hl=en

jjadm
10-05-2016, 07:50
تشکر از راهنمایی دوستان .:n40:

Pr0m3en
10-05-2016, 08:50
این دستگاهها برحسب مدل و مشخصات روی حشرات و حیوانات متفاوتی اثر میذارن و در مشخصاتشون نوشته شده چه مساحتی رو پوشش میدن (حدود 50 متر مربع)
چون در بهار و تابستون دار و درخت در حیاط زیاده و مگس و ... پیدا میشه محض امتحان هم که شده هفته ی پیش علاوه بر دو تا دستگاه تصفیه هوای indoor (برای داخل ساختمان) دو تا هم دستگاه dh-01 و dh-supers s7 از شرکت iran dh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همه-محصولات) برای دفع دو طیف متفاوت حشرات حیاط گرفتم بگذریم که دستگاه دومی به یکشب مشکل پیدا کرد و فرستادم گارانتی

باتوجه به اینکه در کشورهای پیشرفته هم تولید و مجوزهای بهداشتی دارن برای سلامتی انسان مضر نیستن و توجیه علمی نداره. اون مدلهایی که گفتن میتونه سرطانزا باشه حشره کشهای برقی و بزرگی هست که از راه تخلیه ی الکتریکی ولتاژ بالا و جرقه زدن حشرات رو میکشه و دلیل احتمال سرطانزا بودنش اونم در طولانی مدت و در فاصله ی نزدیک، وجود لامپ فلورسنت فرابنفش داخل اونهاست که برای جذب حشرات استفاده میشه و مثل اشعه ی فرابنفش خورشید و دستگاههای برنزه شدن میتونه سطان پوست ایجاد کنه . ولی دستگاه بالا چون از ترکیب امواج صوتی (فراصوت) که برای گوش ما قابل شنیدن نیست و همچنین امواج الکترومغناطیس موج بلند در طیف رادیویی و ضعیف بهره می بره چنین اثر مضری درباره ی سرطانزایی نداره. اضافه کنم در بروشور همراهش نوشته چیزی حدود 4 هفته باید صبر کرد تا اثرش رو دید! ولی چشمم آب نمیخوره در محوطه های باز و out door که نصب کردم خیلی موثر باشن و همون حشره کشهای برقی باید موثرتر باشن گرچه صدای جرقه زدنشون ممکنه برای برخی آزار دهنده باشه بعلاوه ی تابش فرابنفش لامپشون
متاسفانه مدلای با کیفیت رو مردم تهیه نمیکنن
مدلای به اسم پشه دور کن و عملا موش دور کو موجود در بازار که 20 تومن هستن صداشون سردرد میاره و عملا دیدم و تجربه کردم
مدل های با کیفیت و بالای 200 کلا بحثشان جداست

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

3274
10-05-2016, 13:09
بله متاسفانه ملت ما عادت به دور ریختن پول بابت خرید اجناس تقلبی و ارزون دارن. طبعا این دستگاهها چون جنبه ی یک بار مصرف و اسباب بازی داره فرکانس فراصوتش و تفکیک دامنه اصلا تست و کالیبره نشده بقول شما طوریکه حتی در دامنه ی شنوایی انسان هم صدا تولید میکنن که خصوصا بچه ها که هنوز نورونهای مویی شنواییشون سالم هست نه تنها میتونن بشنون بلکه باعث سردردشون هم میشه دیگه آزار رسوندن به حیوانات خانگی جای خودش
لینکی که بنده ص قبل گذاشتم قیمتها رو بعلاوه ی مشخصات هر کدوم نوشته و چون تعداد 19 حیوان خانگی هم موجود دارم دنبال کالای مرغوبی بودم که روی زندگی اونا اثر منفی نذاره
دستگاههای تصفیه ی هوا و بوگیری که از اون فروشگاه آنلاین گرفتم با وجود کوچکی اندازه که حدود دو برابر یک موس بزرگ هستن برای محیط بسته و بزرگ کارشون عالی و فراتر از انتظار بود و هر نوع بویی رو مطلقا نابود میکنن اما درباره ی دستگاههای دفع حشره تا دو سه هفته ی دیگه نمیتونم فعلا نظری بدم تا وقتیکه ببینم روی کاهش زاد و ولدشون چقدر اثرگذار بود مضافا که یکیش هم مشمول گارانتی تعویض شده و هنوز در اختیارم نیست