PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجی راجع به برند شیاءومی

Pr0m3en
25-04-2016, 10:25
سلام دوستان
اخیرا یه برندی آومده که با گوشی جدید خودش به نام mi5 و مقام اول رو تو آنتوتو ازآن خودش کرده و قیمت مناسبی هم داره و تو عکاسی هم نسبت به آیفون 6s هم بهتر ظاهر
شده
حالا یه مشکل کوچک که هست آینه که این گوشی ها با گارانتی مناسبی آراءه نمیشن و تو خیلی از شهرها هم کلا وجودی از این نیست و لوازم جانبی مثل گلس و قابش کم هست و قطعات تعمیرات این نوع گوشی ها هم کم هستن و باید از یه شهر دیگه آون رو بیاریم و آخرش هم تعمیرکارا بهانه دارند و میتونن خراب کنند.
خوب در کنار این مشکل گوشی های این برند از طرفی هم قیمت عالی در کنار کیفیت و امکانات میتونه در کنار دیگر برند ها در سبد کالای ما به رقابت بپردازه.
خوب نظر دوستان راجع به این برند چیه؟
به لحاظ کیفیت ساخت
به لحاظ قدرت و سخت افزار
به لحاظ دوربین
به لحاظ قیمت
به لحاظ آپدیت و نرم افزار
آیا شما میرید از این برند خرید کنید؟
و کلیه ایرادها و مزایایی که به ذهنتون میاد

jjadm
25-04-2016, 10:41
به نظرم ارزش خرید بالایی دارند حداقل نسبت به برند هوآوی

Pr0m3en
08-05-2016, 20:17
به نظرم ارزش خرید بالایی دارند حداقل نسبت به برند هوآوی
تو کشوری مثل چین اوله

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

amir z
09-05-2016, 08:48
درود
گوشی های فوق العاده ای داره. هم کانفیگ بالا و هم کیفیت خیلی بالا (حتی کیفیت ساخت بالاتر از بعضی برندهای مطرح!) و هم قیمت فوق ارزون! البته لوازم دیگه ای هم که داره خیلی عالی هستن، مثل پاور بانک و تلویزیون و...

کاش بصورت رسمی و زیاد وارد بشه که اولا حداقل شبیه به قیمت واقعیش فروخته بشه و ثانیا مشکلات بعدی مثل خرابی و لوازم جانبی گریبان خریدارانش رو نگیره و همه چیز دردسترس باشه. اگه اینطور بشه (تا حدی داره میشه) خود من حتما از این برند خرید خواهم کرد

aminkhan2014
13-05-2016, 21:22
گوشی های خوبی هست ولی تجار ایرانی دارند گرون میفروشند،تا همه گیر نشده قیمتها هنوز بالا هست..اتفاقا همین mi5 را دستم گرفتم واقعا خوش دست و سبکه ولی هرچی قدر و خوب باشه برای یک گوشی چینی قیمتش متاسفانه بالاست

perestije
15-07-2018, 17:58
سلام
جهت خرید لوازم جانبی گوشی موبایل از قبیل قاب و گارد شیائومی،سامسونگ،آیفون و الجی و دیگر برندها از فروشگاه اینترنتی پرستیژ دیدن فرمایید و از تخفیف های ویژه ما بهره ببرید.
پرستیز
:n12:

light
18-07-2018, 22:33
من پاوربانکشو دارم شارژ سریع ورژن 3 ، راضی هستم