PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا نمیتونم windows update را غیرفعال کنم

Iloveu-ALL
20-04-2016, 10:03
سلام من ویندوز ۸.۱ شرکت پرنیان رو نصب کردم.
همون اول رفتم از طریق run آپدیت رو غیر فعال کردم.
بعد رفتم از طریق کنترل پنل بخش ویندوز آپدیت که important updates رو غیر فعال کنم ولی هشدار میداد
که شما اجازه و دسترسی ندارید باید administrator باشید.
حالا چطوری میتوتم غیرفعال کنم. ؟؟
این مشکل رو وقتی میخوام مثلا با cmd هایبرنیت غیرفعال کنم هم دارم از طریق powercfg -H off
بعد یک سوال دیگه اگه sleep فعال باشه hibernate غیرفعال دانلود متوفق میشه؟

Iloveu-ALL
20-04-2016, 10:05
فایروال غیر فعال هست. انتی ویروس نوتون
مشکلی نداره که از نظرویروسی شدن؟ سیستم برای گیم بیشتر انلاین هست و دانلود

sia1
20-04-2016, 10:27
سلام من ویندوز ۸.۱ شرکت پرنیان رو نصب کردم.
همون اول رفتم از طریق run آپدیت رو غیر فعال کردم.
بعد رفتم از طریق کنترل پنل بخش ویندوز آپدیت که important updates رو غیر فعال کنم ولی هشدار میداد
که شما اجازه و دسترسی ندارید باید administrator باشید.
حالا چطوری میتوتم غیرفعال کنم. ؟؟
این مشکل رو وقتی میخوام مثلا با cmd هایبرنیت غیرفعال کنم هم دارم از طریق powercfg -H off
بعد یک سوال دیگه اگه sleep فعال باشه hibernate غیرفعال دانلود متوفق میشه؟

هایبر مربوط به بازیابی فعالیتهای در حال اجرای سیستم پس از خاموش شدن است.
در صورتی که sleep فعال باشد و سیستم اسلیپ کند دانلود متوقف میشود.

در صوتی که شما یوزر ادمین نباشید و یک یک یوزر استاندارد باشید احتمالا قادر به غیر فعال کردن آپدیت نیستید.
ویندوز به صورت پیش در حالت محتاط فعال شده و هرگونه تغییرات ویندوزی نیازمند تایید ادمین بودن است. برای جلوگیری از این اخطار میبایست در همان محلی که اخطار ظاهر شد تنظیمات رو روی ضعیف ترین حالت امنیت قرار دهید. متاسفانه من چون قبلا انکارو کردم الان نمیتونم بگم که کجا هستش این داستان

sia1
20-04-2016, 10:30
فایروال غیر فعال هست. انتی ویروس نوتون مشکلی نداره که از نظرویروسی شدن؟ سیستم برای گیم بیشتر انلاین هست و دانلود

ویروس پروسه های متفاوتی دارد و هیچ چیزی دلیل بر ویروسی نشدن یک سیستم نیست. چراکه اول ویروس ساخته میشود و بعد آنتی ویروس آن روانه بازار میشود.

Ali_RNT
21-04-2016, 12:13
دسترسی ادمین میخواد... خودتون ویندوز رو نصب کردید؟ فقط همین یه اکانت روی سیستمه؟ کارایی که میخواید انجام بدید فقط با دسترسی ادمین انجام میشه.

Iloveu-ALL
21-04-2016, 13:28
دسترسی ادمین میخواد... خودتون ویندوز رو نصب کردید؟ فقط همین یه اکانت روی سیستمه؟ کارایی که میخواید انجام بدید فقط با دسترسی ادمین انجام میشه.

بله خودم نصب کردم ولی صفحه مشخصات اکانت رو تا میشد رد کردم. و تیک های که مربوط میشد
به فرستادن اطلاعات جهت بهبود سیستم عامل و ... رو برداشتم.
هم وین8 پرنیان و هم گردو تو هردوتا ک نصب کردم نمیتونستم اون دستور رو توی cmd اجرا کنم

روی سیستم یک یوزر خودم و guest
Sign in نشدم .