PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس Shortcut

salar_linux
17-04-2016, 23:46
سلام دوستان

یه ویروسی که الان خیلی راحت به سیستم ها منتقل میشه شورتکات.

من یک تعدادی سیستم دارم که نمی خوام روشون انتی ویروس نصب کنم (به خاطرکند کردن سیستم و منقضی شدن لایسنس) و با انکه Deep Freez هم روشون نصب می کنم به سادگی با اتصال یک فلش به این ویروس الوده میشن

ازتون کمک می خواستم تا برنامه ای بهم معرفی کنید که روی سیستم هام نصب کنم برای اینکه جلوی این ویروس قبل از الوده کردن سیستم هام بگیره:n28::n28::n28::n28::n28::n28:

ممنونم

salar_linux
23-04-2016, 22:32
کسی نبود یه راهنمایی بکنه!!!!!!!!!!!؟

M.Hashemi
30-04-2016, 19:11
با سلام
ابتدا سیستم را با نرم افزاری مانند malwarebytes anti malware به روز رسانی و اسکن کنید که از پاک بودن سیستم اطمینان پیدا کنید.
سپس به جای Deep Freez از shadow defender استفاده کنید.
---
* توجه داشته باشید که حد اقل یک نرم افزار امنیتی پیشنهاد می شود (مثلا همین MBAM)
* سعی کنید به صورت مکرر و در دوره های زمانی متوالی از اطلاعات خود backup بگیرید و سعی کنید حداقل ویندوز را اپدیت نگه دارید.
با تشکر

salar_linux
04-05-2016, 18:25
با سلام
ابتدا سیستم را با نرم افزاری مانند malwarebytes anti malware به روز رسانی و اسکن کنید که از پاک بودن سیستم اطمینان پیدا کنید.
سپس به جای Deep Freez از shadow defender استفاده کنید.
---
* توجه داشته باشید که حد اقل یک نرم افزار امنیتی پیشنهاد می شود (مثلا همین MBAM)
* سعی کنید به صورت مکرر و در دوره های زمانی متوالی از اطلاعات خود backup بگیرید و سعی کنید حداقل ویندوز را اپدیت نگه دارید.
با تشکر

بینهایت سپاسگزارم از راهنماییتون

d_oxid
07-05-2016, 00:50
من این مشکلو دارم.....چند تا انتی ویروسم امتحان کردم از جمله avira روی سیستم هیچی پیدا نمیکنه..به محض اینکه فلش سالم به سیستم متصل میشه توی فلش یه شورتکات میسازه و اطلاعات فلش توی اونه...چطوری از ویندوز پاکش کنم؟malwarebytr هم چیزی پیدا نمیکنه.خسته شدم

M.Hashemi
07-05-2016, 01:01
با سلام
با نرم افزار زیر یک گزارش از سیستم تهیه کنید و در جایی اپلود کنید و لینک ان را اینجا بگذارید تا بررسی کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یک عکس هم از فایل های shortcut شده بگیرید و به همراه همون فایل ها در یک فایل zip در جایی اپلود کنید و لینکش را در اینجا قرار دهید.
با تشکر