PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بعد از ریست کردن گوشی

rahnemoun
17-04-2016, 07:37
سلام
حدود 10 ماه میشه که یه گوشی Honor 4C دارم و خیلی هم از کارش راضیم و هیچ مشکلی هم نداشت بخصوص در بحث مصرف باتری... با استفاده معمولی که من داشتم، باتری گوشی حداقل 4-5 روز برام کار میکرد و حتی گاهی اوقات، در طول هفته فقط یه بار شارژش میکردم.
چند روز پیش تصمیم گرفتم که اونو Reset to Factory کنم، بعد از ریست کردن، مصرف باتری گوشی شدیدا زیاد شده، یعنی موقعی که شارژر رو جدا می‌کنم، در عرض 5 دقیقه (بدون هیچ استفاده‌ای!) شارژ باتری از 100 میرسه به حدود 90!
دیروز صبح هم ساعت حدود 6 اونو از شارژر جدا کردم و تا ساعت 5 عصر، میزان شارژ (بدون هیچ استفاده خاصی، فقط یه پیامک و دو تا تماس کوتاه) به 20 درصد رسید.
دیشب مجددا ریست کردم _هیچ برنامه‌ای هم نصب نکردم)، ولی تغییر خاصی نکرده، صبح ساعت 6 از شارژر جدا کردم و الان (ساعت 8.15 صبح) بدون هیچ استفاده‌ای، میزان شارژ 88 شده!

یه نکته مهمی که متوجه شدم اینه که بعد از ریست کردن، وقتی از طریق تنظیمات گوشی، مصرف باتری رو می‌بینم، برعکس همه گوشی‌هایی که تا حالا داشتم، بیشترین میزان مصرف که همیشه با صفحه نمایش بود، الان با سیستم اندروید هست!! یعنی مصرف 60 تا 70 درصد باتری در طول روز با سیستم اندروید هست که غیر عادیه!

عکس پایین از صفحه میزان مصرف باتری گوشیم هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم اگه در اینمورد راهنمایی کنید!

مرسی - رامین :n16:

rahnemoun
17-04-2016, 09:44
اینهم عکس جدید از صفحه مصرف باتری گوشی
به زمان و میزان شارژ توجه بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی - رامین