PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم آیفون؟

cool.wink
15-04-2016, 12:49
سلام. ممنون از اینکه وقت گذاشتین این پست رو میخونید!

من یک گوشی htc one e8 داشتم که بعد آپدیت کلا سافت بریک شد و دیگه درست نشد! بطوری که بعد کلی گشتن تو تعمیرگاه ها میخوام یک گوشی دیگه بگیرم. و البته htc نه و یک برند معتبر. میخواستم اگه ممکنه یک راهنمایی داشته باشین!!!!

از بین iphone 6 و iphone se و iphone5sکدوم بنظرتون به صرفه تر و مناسب تره؟! من مشخصات se رو تو gsm میخوندم همه چیزش جز ابعادش از آیفون شیش سر تره!! قیمتش هم پایین تر از 6ه. بنظرتون چیکار کنم؟ کدوم رو بردارم؟؟

اگه تو این رنج قیمت پیشنهاد دیگه ای هم دارین ممنون میشم راهنمایی کنید!!

NOR-1
15-04-2016, 23:42
سلام
اگر میخوای 16 گیگ بخری از همین الان بهت میگم نخر...
ولی اگه 64 میخری100% se بخر بوت زیر 14 ثانیه داره باطری از 5s قویتره همون 6s فقط سخت افزار تو 5بدنه 5s گذاشتن
ولی همچین ارزون هم نیست!!
تو کدوم رنج قیمت؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

حیزون
16-04-2016, 06:16
اگه نمیخوای بازی کنی همون se رو بخر

mehrabooni
16-04-2016, 06:22
ایفون سیکس اس شونزده گیگ بخر
کلی از کارات هم راه میفته
مگه میخوای با گوشی چکار کنی که بیشتر از این بخری
pc داری یه گوشی 16 گیگی هم بخری بسه راحت جواب میده

cool.wink
16-04-2016, 07:57
ایفون سیکس اس شونزده گیگ بخر کلی از کارات هم راه میفته مگه میخوای با گوشی چکار کنی که بیشتر از این بخری pc داری یه گوشی 16 گیگی هم بخری بسه راحت جواب میده من تا الان گوشی اندرویدی مموری خور استفاده میکردم برا همین برام قابل درک نبود. اما دوستان میگن 16 گیگ برا آیفون های مدل بالا جواب نمیده. چون برنامه هاش سنگینن و فوری کم میاره. اصلا دلیل ارزون بودنش نسبت به اون یکی نسخه ها همینه..

cool.wink
16-04-2016, 08:00
اگه نمیخوای بازی کنی همون se رو بخر

بنظرت تو بقیه برنامه ها هم ممکنه کم بیاره؟؟؟؟ مثلا تلگرام و اینیستاگرام.. :n37: منظورم se هستش

cool.wink
16-04-2016, 08:03
سلام
اگر میخوای 16 گیگ بخری از همین الان بهت میگم نخر...
ولی اگه 64 میخری100% se بخر بوت زیر 14 ثانیه داره باطری از 5s قویتره همون 6s فقط سخت افزار تو 5بدنه 5s گذاشتن
ولی همچین ارزون هم نیست!!
تو کدوم رنج قیمت؟

نه فک کنم 16 مناسب نباشه اصلا. ولی اونقد قیمت هاش بالا پایینه نسخه های مختلفش که آدمو گیج میکنه!! نسخه 64 se از آیفون 6 شونزده گیگ گرون تر و... :n35:

ولی فک کنم se از نظر سخت افزاری سر تر باشه.

جایی رو میشناسین که بشه آیفون اورجینال رفرش نشده تهیه کرد؟

حیزون
16-04-2016, 08:15
بنظرت تو بقیه برنامه ها هم ممکنه کم بیاره؟؟؟؟ مثلا تلگرام و اینیستاگرام.. :n37: منظورم se هستش

فک نکنم ، تنها موردی که من دربارش خوندم بلوتوث ش بود که مثل اینکه از s ضعیف تره و شما اگه بلوتوث باز نیستی اون رو میتونی اغماض کنی

حیزون
16-04-2016, 08:20

مگه تو فروشگاه های آنلاین نمیشه تهیه کرد ؟

حیزون
16-04-2016, 08:22
من تا الان گوشی اندرویدی مموری خور استفاده میکردم برا همین برام قابل درک نبود. اما دوستان میگن 16 گیگ برا آیفون های مدل بالا جواب نمیده. چون برنامه هاش سنگینن و فوری کم میاره. اصلا دلیل ارزون بودنش نسبت به اون یکی نسخه ها همینه..

بله , یه شغل جدید که راه افتاده اینه که مغازه میزنن 6 اس 64 مردم رو دست دو میخرن یا نقد یا بهشون 16 میدن با یه کم پول

cool.wink
16-04-2016, 08:36
مگه تو فروشگاه های آنلاین نمیشه تهیه کرد ؟

چرا.. از فروشگاه های آنلاین میشه فک کنم.پس میشه اعتماد کرد به اورجینال بودنشون؟ اینجا تو تبریز خیلی باب شده . گوشی دست دوم رو رفرش میکنن دورشم پلاستیک میگیرن به هولوگرام هم میزنن روش به عنوان آکبند ردش میکنن..

فک نکنم ، تنها موردی که من دربارش خوندم بلوتوث ش بود که مثل اینکه از s ضعیف تره و شما اگه بلوتوث باز نیستی اون رو میتونی اغماض کنی

نه بلوتوثش زیاد مهم نیس. زاپیا کارمونو راه میندازه.

حیزون
16-04-2016, 08:44
چرا.. از فروشگاه های آنلاین میشه فک کنم.پس میشه اعتماد کرد به اورجینال بودنشون؟ اینجا تو تبریز خیلی باب شده . گوشی دست دوم رو رفرش میکنن دورشم پلاستیک میگیرن به هولوگرام هم میزنن روش به عنوان آکبند ردش میکنن..

نه بلوتوثش زیاد مهم نیس. زاپیا کارمونو راه میندازه.

به فروشگاه های معتبر میشه اعتماد کرد

اینجا تو کرمان هم همینطور منتها اینجا دیگه عقلشون نمیرسه اونکارا رو بکنن به عنوان دسته دو میفروشن به مشتری بعدی چون 6 اس 64 مثل اینکه خیلی طرفدار داره

اگه بلوتوثش مهم نیست همون SE بگیر چون S فقط برا بازیه و بازی های موبایل فقط برای آدم های متاهل

NOR-1
18-04-2016, 19:14
نه فک کنم 16 مناسب نباشه اصلا. ولی اونقد قیمت هاش بالا پایینه نسخه های مختلفش که آدمو گیج میکنه!! نسخه 64 se از آیفون 6 شونزده گیگ گرون تر و... :n35:

ولی فک کنم se از نظر سخت افزاری سر تر باشه.

دقیقا متوجه نشدم شما میخوای نو بگیری یا دست دو ؟ اگه 2.600 داری 6s 64 بگیر با se64 اختلاف قیمت انچنان نداره اگه تهران هستی برو پاساژ چارسو از فروشگاه وقایع گستر فارس بگیر.

cool.wink
20-04-2016, 07:10
دقیقا متوجه نشدم شما میخوای نو بگیری یا دست دو ؟ اگه 2.600 داری 6s 64 بگیر با se64 اختلاف قیمت انچنان نداره اگه تهران هستی برو پاساژ چارسو از فروشگاه وقایع گستر فارس بگیر.

من نوشو میخوام بخرم. منظورم از اختلاف قیمت در موردنسخه های 16-64-128 هستش.
من تبریزم. اما اگه این فروشگاه که میگین مطمئنه میتونم تلفنی هم خرید کنم بنظرم!

NOR-1
20-04-2016, 11:30
من نوشو میخوام بخرم. منظورم از اختلاف قیمت در موردنسخه های 16-64-128 هستش.
من تبریزم. اما اگه این فروشگاه که میگین مطمئنه میتونم تلفنی هم خرید کنم بنظرم!
16گیگ که فراموش کن اونقدر حافظش کمه که نخری بهتره بین 64 و 128 حدود 600 تومان اختلاف قیمته اگه تبریز فروشگاه معتبری نیست که بعید میدونم نباشه از سایت ها مثل آل دیجیتال و دیجیکالا بگیر یا بگو یکی از تهران واست بخره ولی اونجا باید ارزون تر باشه

NOR-1
20-04-2016, 11:34
ولی اگه 6s پلاس بگیری بهتره چون لرزشگیر دوربین داره رزولوشن بالاتر و باتری قویتر

cool.wink
20-04-2016, 13:40
16گیگ که فراموش کن اونقدر حافظش کمه که نخری بهتره بین 64 و 128 حدود 600 تومان اختلاف قیمته اگه تبریز فروشگاه معتبری نیست که بعید میدونم نباشه از سایت ها مثل آل دیجیتال و دیجیکالا بگیر یا بگو یکی از تهران واست بخره ولی اونجا باید ارزون تر باشه

تو تبریز فروشگاه زیاده ولی نمیدونم چطوری میشه اطمینان کرد بهشون. دوستم یک htc one خرید بعد یک مدت فهمیدیم دست دو بوده و هاردش ایراد داره. ممنون از راهنماییت

NOR-1
21-04-2016, 19:08
کاری نداره وقتی از نمایندگی گرفتی مثل عکس زیر سریالشو تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چک میکنی که اصالتش تایید بشه ملت چهار تا کتاب حقوقی بخونن دیگه نمیگن گارانتی تو ایران کشکه درسته پشتیبانی کمتری تو ایران میشه ولی هر چی باشه ضمانت نامه یه جور تعهد نامه است نسبت به مشتری حالا تو اونو میخونی شرایطش رو نپذیرفتی با گارانتی نمیخری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]