PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 1 میلیون و 100 هزار تومن

mr.arvin
15-04-2016, 12:25
کلا مواردی که از یه گوشی انتظار دارم

1- اول از همه سخت افزار یه جوری باشه هنگ نکنه زیاد داغ نشه حافظه داخلیش هم 2 ویا 3 باشه واسه دانشگاه میخوامش و یه جورایی میخوام زمانی که لپ تاب همرام نیست کم نیاره

2-دوربینش هم واسم مهمه مخصوصا دوربین اصلیش خودتون میدونید دیگه عکس از جزوه و.......................

3-واسه باتری هم اولا زود خالی نکنه، زیادم وقت ندارم شارژش کنم

4- آقا 5 تا6 سال کار کنه آخه دیگه بودجه کفاف اینو نمیده گوشیم رو عوض کنم

مواردی هم که خودم به نوعی خوشم اومد Hawei G8 , Honor 7 و sumsung a5 2016 بودن.
اگه شما گوشی بهتری هم سراغ دارین خواهشا بگید.

ممنون

mhda69
15-04-2016, 13:18
ب نظر من هواوی رو کلا فراموش کن...نه باتری زیاد خوب نگه مبداره نه دوربینش آنچنان...
این گوشیا ب ترتیب ارزش خرید بالایی دارن تو این رنج قیمت :

Sony Xperia Z3 Plus
LG G Flex2
Samsung Galaxy A5 2016

tofighsob
15-04-2016, 14:13
g3 الجی کمی رو پول بذاری

NOR-1
15-04-2016, 23:29
اگر میخوای گوشی بخری که چند سال نگه داری اول به فکر گوشی های پذچمدار باش مثل S6 G4 note 5 یا note 4 و حافظه حداقل 32 باشه چون به مرور زمان اپدیت های حجیم تری میاد و اگه حافظه کم باشه گوشی هنگ میکنه برای من که از 16 گیگ 10 گیگ خالیه همین هم با کش و اپدیت و غیره پر میشه عملا لذتی نداره اصلا یه بازی 1گیگی نمیتونی بریزی تو بدنه هم سعی کن فلزی انتخاب کنی چون هرچه بیشتر نگه داری احتمال افتادنش بیشتره و بیشتر نافرم میشه ولی با کیس سخت و گلس تا حدودی میشه جلوگیری کرد مموری هم انتخاب خودته ولی اگه داشته باشه بهتره اما سرعت گوشی کم میشه البته به شرطی که حافظه داخلی زیاد داشته باشی مثلا 64 گیگ
حالا صبر کن گوشی های جدید بیان تا این مدل ها ارزون تر بشه اون موقع بخر G3 و A5 و Z3 میتونی بگیری (z3+ با گارانتی بالا 1200 تومانه)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

mr.arvin
16-04-2016, 17:41
مشکل هواوی چیه که میگن بده!!! یعنی چیش مشکل داره؟

آخه بعضی از مدلشان مثل همین G8 مشخصاتشون واقعا خوبه و نسبت به قیمتش از همه بالاتره ؟؟؟

Hossein_it
16-04-2016, 17:50

آخه بعضی از مدلشان مثل همین G8 مشخصاتشون واقعا خوبه و نسبت به قیمتش از همه بالاتره ؟؟؟

هیچ مشکلی نداره ، توی حوزه تکنولوژی طرفدارای یک برند ، برندهای دیگه رو بدون دلیل میکوبن اینم یه نمونشه
مورد هایی سراغ دارم از دوستان که گوشی 300 تومنی هواوی داشتن و چون سخت افزار ضعیفی داره پس این نتیجه رو گرفتن گوشی دو تومنی هواوی هم ضعیف هستش:n27:
شما گوشی رو که انتخاب کردی 2 تا سایت تخصصی بررسی رو نگاه کنی کامل آشنا میشی با جزئیات گوشی و احیانا اگه مورد منفی داشته باشه
در مورد انتخابتون هم :

honor7
p8
a5 2016

انتخاب های خوبی هستند.

vampireXZX
16-04-2016, 18:13

شما به مشخصاتی که نوشته زیاد توجه نکن!همین گوشی های apple هم مشخصاتش رو نگاه کنی میبینی از خیلی گوشی ها پاییپن تر به نظر میرسه ولی وقتی که باهاش کار کنی متوجه میشی خیلی روون تر از گوشیهای دیگست!!
هووای به شددت هنگ میکنه , داغ میکنه.... وقتی هم که هنگ میکنه به این راحتی ها هم درست نمیشه باید خاموش روشن بشه در اکثر مواقع!ولی دوربینش خوبه انصافا!یک چیزه دیگه اینکه گوشی های هووای اصلا گارانتی ندارن!هیچ شرکتی تضمینش نمیکنه!شما اگه 2تومن هم به هووای پول بدی هر کس درستت ببینه فک میکنه گوشیه 500 تومنی دستته!
به نظر من htc با این پولی که شما دارین بهترین گزینه است ( فقط مدل 816 نگیرید که مدل های جدیدش همه چینی هستن و تایوانی نیستن!)

NOR-1
16-04-2016, 19:11
شما به مشخصاتی که نوشته زیاد توجه نکن!همین گوشی های apple هم مشخصاتش رو نگاه کنی میبینی از خیلی گوشی ها پاییپن تر به نظر میرسه ولی وقتی که باهاش کار کنی متوجه میشی خیلی روون تر از گوشیهای دیگست!!
هووای به شددت هنگ میکنه , داغ میکنه.... وقتی هم که هنگ میکنه به این راحتی ها هم درست نمیشه باید خاموش روشن بشه در اکثر مواقع!ولی دوربینش خوبه انصافا!یک چیزه دیگه اینکه گوشی های هووای اصلا گارانتی ندارن!هیچ شرکتی تضمینش نمیکنه!شما اگه 2تومن هم به هووای پول بدی هر کس درستت ببینه فک میکنه گوشیه 500 تومنی دستته!
به نظر من htc با این پولی که شما دارین بهترین گزینه است ( فقط مدل 816 نگیرید که مدل های جدیدش همه چینی هستن و تایوانی نیستن!)
مدل های چینی با تایوانی هیچ فرقی نداره اتفاقا برای خودم چینه و از بعضی از تایوانی های دوستام بهتر هم کار میکنه شگرد فروشنده هاست که موقع خرید بزنن سر جنس

vampireXZX
16-04-2016, 20:49
مدل های چینی با تایوانی هیچ فرقی نداره اتفاقا برای خودم چینه و از بعضی از تایوانی های دوستام بهتر هم کار میکنه شگرد فروشنده هاست که موقع خرید بزنن سر جنس

اتفاقا از نظر کیفیت با هم خیلی فرق میکنن!2تا از دوستام تقریبا هم زمان با هم 816 گرفتن مال یکی شون چینی اون یکی تایوانی!الان حدود یک سال گذشته گوشی اون که تایوانی بود هنوز بدون مشکل کار میکنه ازش راضیه ولی اون یکی دوستم چند وقته که گوشیش هرروز یک مشکل داره و میبره تعمیرگاه چند وقت پیش هم کللا خاموش شد و دیگه روشن نشد برد تعمیرگاه گفت بوتش پریده و کلی خرجشه!من خودم 2 ساله one max دارم اونم تایوانه و خیلی راضیم

aaligoli
17-04-2016, 00:04
کلا مواردی که از یه گوشی انتظار دارم

1- اول از همه سخت افزار یه جوری باشه هنگ نکنه زیاد داغ نشه حافظه داخلیش هم 2 ویا 3 باشه واسه دانشگاه میخوامش و یه جورایی میخوام زمانی که لپ تاب همرام نیست کم نیاره

2-دوربینش هم واسم مهمه مخصوصا دوربین اصلیش خودتون میدونید دیگه عکس از جزوه و.......................

3-واسه باتری هم اولا زود خالی نکنه، زیادم وقت ندارم شارژش کنم

4- آقا 5 تا6 سال کار کنه آخه دیگه بودجه کفاف اینو نمیده گوشیم رو عوض کنم

مواردی هم که خودم به نوعی خوشم اومد Hawei G8 , Honor 7 و sumsung a5 2016 بودن.
اگه شما گوشی بهتری هم سراغ دارین خواهشا بگید.

ممنون

پولات جمع کن آیفون بگیر
به هیچ عنوان چیز دیگه نگیر

mr.arvin
18-04-2016, 13:32
z3 چی اون چطوره؟

NOR-1
18-04-2016, 13:35
z3 چی اون چطوره؟
بد نیست ولی بعضی وقت ها بی دلیل داغ میکنه از برنامه میندازه بیرون کلا ایراد های خیلی ریز داره که رو هم اعصاب خورد کنه