PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید چرخ گوشت

ali_mohammad1365
15-04-2016, 00:41
با سلام
من چرخ گوشتی تا حدود 300 تومن میخواستم.
امروز به بازار سر زدم (شیراز) و هر فروشنده ای یه برندی رو معرفی میکرد.مثلا یکی میگفت پارس خزر خوبه و یکی میگفت آشغاله!!
خلاصه گیج شدم واقعا.
اول هدفم جنس ایرانی بود ولی الان کاملا مرددم.
پارس خزر
کنوود
ارشیا
پاناسونیک مونتاژ ایران
برینا
سرجیو

کدومش خوب و با صرفه تره؟

ممنون میشم کمکم کنید
MOHAMMAD_ASEMOONI
15-04-2016, 10:57
سلام
چرخ گوشت داشتن خیلی خوبه چون دیگه مجبور نیستین گوشت چرخ شده بخرین که معلوم نیست چی توشه
اما:
اگر بچه کوچک دارین نذارین هرگز کنارش بیاد
در شستشوش دقت کنید وگرنه باعث تولید باکتریهای خطرناک میشه
مارکی که گارانتی معتبر نداره نخرید
مارک بی نام و نشان نخرید چون اگر خراب شد باید بندازینش دور
قبل از خرید شماره تعمیرگاه نمایندگی رو بگیرین و زنگ بزنین بپرسین گارانتی شامل چی میشه ؟ موتور چند قیمته اگر بسوزه ؟ تیغه هاش چنده ؟
اگر تحت گارانتی خراب بشه کجا باید برید برای تعمیرش و اگر گفتند باید با تیپاکس بفرستین , بپرسین هزینه ارسال با کیه ؟
تا وقتی که پول ندادین و نخریدین اونها میدوند دنبال شما , اما اگر خریدین و پول دادین بعدش دیگه شما باید بدوین دنبالشون
پس مراقب باشین فریب نخورین
کالای خارجی مارک معروف اگر اصل باشه و سالم و درست هم ازش استفاده بشه ممکنه تا 10 سال هم چیزی نخواد
براش محافظ بگیرین
استخوان رو کاملا جدا کنین قبل از چرخ کردن
گوشت رو کم کم بریزین توش
تا میتونین ریشه های گوشت رو با چاقو جدا کنین قبل از چرخ کردن
خودتون توی خونه میتونین تیغه هاش رو چند وقت یک بار با سنگ چاقو تیز کنی که شبیه آجر هست تیز کنین

ali_mohammad1365
15-04-2016, 23:34
سلام محمد جان و تشکر بابت راهنماییت.
صحبت هات رو کاملا قبول دارم و نکات خوب و بجایی رو گفتی.دمت گرم.
ولی مشکل من انتخاب برند هست.به فرض اینکه از نظر گارانتی و دفتر نمایندگی مشکلی نباشه نظرتون رو چه مارکی هست؟
خب همشون میگن نمایندگی داریم ولی خب معلوم نیست که مثلا تا 5 سال دیگه باز هم اون نمایندگی وجود داشته باشه یا نه؟!
به هر حال ممنون میشم برند و مدل مد نظرتون رو برای یک چرخ گوشت تا 350 هزار تومن معرفی کنید؟
باز هم تشکر

ali_mohammad1365
16-04-2016, 16:45
سلام
چرخ گوشت داشتن خیلی خوبه چون دیگه مجبور نیستین گوشت چرخ شده بخرین که معلوم نیست چی توشه
اما:
اگر بچه کوچک دارین نذارین هرگز کنارش بیاد
در شستشوش دقت کنید وگرنه باعث تولید باکتریهای خطرناک میشه
مارکی که گارانتی معتبر نداره نخرید
مارک بی نام و نشان نخرید چون اگر خراب شد باید بندازینش دور
قبل از خرید شماره تعمیرگاه نمایندگی رو بگیرین و زنگ بزنین بپرسین گارانتی شامل چی میشه ؟ موتور چند قیمته اگر بسوزه ؟ تیغه هاش چنده ؟ ...

سلام محمد جان و تشکر بابت راهنماییت.
صحبت هات رو کاملا قبول دارم و نکات خوب و بجایی رو گفتی.دمت گرم.
ولی مشکل من انتخاب برند هست.به فرض اینکه از نظر گارانتی و دفتر نمایندگی مشکلی نباشه نظرتون رو چه مارکی هست؟
خب همشون میگن نمایندگی داریم ولی خب معلوم نیست که مثلا تا 5 سال دیگه باز هم اون نمایندگی وجود داشته باشه یا نه؟!
به هر حال ممنون میشم برند و مدل مد نظرتون رو برای یک چرخ گوشت تا 350 هزار تومن معرفی کنید؟
باز هم تشکر

XENON24
16-04-2016, 17:13
ما چند ماه پیش پاناسونیک خریدیم راضی هستیم...

ali_mohammad1365
16-04-2016, 20:00
ما چند ماه پیش پاناسونیک خریدیم راضی هستیم...

سلام
کدوم پاناسونیک ؟
چین؟
مالزی؟
ژاپن؟
مونتاژ ایران؟

مدلش چیه؟؟

XENON24
16-04-2016, 20:45
سلام
کدوم پاناسونیک ؟
چین؟
مالزی؟
ژاپن؟
مونتاژ ایران؟

مدلش چیه؟؟

اینو خریدیم ...میگن ژاپن...نمیدونم والله ولی عالیه... مادرم که فوق العاده راضی است در مجموع هیولایی برای خودش..:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-MK-G1800

جای خط تیره براز دیجی کالا..

اینجا هم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_mohammad1365
17-04-2016, 16:32
اینو خریدیم ...میگن ژاپن...نمیدونم والله ولی عالیه... مادرم که فوق العاده راضی است در مجموع هیولایی برای خودش..:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-MK-G1800

جای خط تیره براز دیجی کالا..

اینجا هم هست

این قیمتی که زده برای مدل ژاپنی اصلش هست.حتی گرونتر تا 800 تومن میگفتن.حالا بماند که اصل باشه یا نه!
ولی در کل من نهایتا تا 350 میتونم هزینه کنم.
پیشنهاد دیگه ای ندارید؟:n01:

ali_mohammad1365
17-04-2016, 16:35
بقیه دوستان نظری ندارن.ممنون میشم راهنمایی کنید:n27:

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-04-2016, 16:50
سلام
اینها رو ببینین . اطلاعات خوبی بهتون میده در مورد مارکها و حدودِ قیمت . اما تا میتونین اینترنتی خرید نکنید

ali_mohammad1365
18-04-2016, 23:55
سلام
اینها رو ببینین . اطلاعات خوبی بهتون میده در مورد مارکها و حدودِ قیمت . اما تا میتونین اینترنتی خرید نکنید

ممنون.ولی قصد خرید اینترنتی ندارم.چون خیلی گرونتر میدن.
کاش با توجه به تجربتون یه برند رو معرفی می کردید.
مثلا من تو پارس خزر
پاناسونیک مونتاژ ایران
و کنوود 1500 موندم

واقعا نمیدونم کدوم قابل اطمینانه

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-04-2016, 00:34
ممنون.ولی قصد خرید اینترنتی ندارم.چون خیلی گرونتر میدن.کاش با توجه به تجربتون یه برند رو معرفی می کردید.مثلا من تو پارس خزرپاناسونیک مونتاژ ایرانو کنوود 1500 موندم
واقعا نمیدونم کدوم قابل اطمینانه
سلام
خارجی ساخت ایران اگر اصل باشه بهتر از ایرانیه چون تکنولوژیش خارجیه
میمونه وضعیت گارانتیشون که میتونین زنگ بزنین به نمایندگی اصلیش در تهران و در مورد مدت گارانتی و شرایطش و قیمت قطعات سوال کنین و بهترین گارانتی رو انتخاب کنین
خودتون هم نکاتی رو که قبلا گفتم اگر مراعات کنین گارانتی هم لازمتون نمیشه إن شاء الله

jjadm
19-04-2016, 08:29
پارس خزر خیلی عالی هست .

قطعاتشون هم و تعمیر پذیرشون هم خیلی خوبه .

Pr0m3en
19-04-2016, 11:21
هاردستون و پارس خزر و بوش جزو بهترین ها هستند

ali_mohammad1365
21-04-2016, 01:01
با تشکر از همه.
آقا پاناسونیک ایران ژاپن گرفتم
340 تومن

کسی نبود ناراضی باشه ازش
ممنون از دوستان بابت راهنمایی ها تون

- - - Updated - - -

با تشکر از همه.
340 تومن

کسی نبود ناراضی باشه ازش
ممنون از دوستان بابت راهنمایی ها تون:n40::n16:

- - - Updated - - -

با تشکر از همه.
340 تومن

کسی نبود ناراضی باشه ازش
ممنون از دوستان بابت راهنمایی ها تون:n40::n16:

پرور
28-04-2016, 16:24
با درود

دوستان من یک چرخ گوشت قوی و پرسرعت می خوام به نظرتون کدومش بهتره ، یا اگه پیشنهادی هم دارید بدید
ترجیحا اینه که بدون مشکل استخوان را هم خرد کنه !! نمونه های صنعتی را به خاطر بزرگ بودنشون نمی خوام بگیرم

مدلهایی که پیدا کردم
G1800P پاناسونیک
اصل ژاپن 1800 وات
بدنه پلاستیکی ، دور برعکس
تحقیق کردم پاناسونیک 1800 واتی با گیربکس فلزی هست
665 تومان

کنوود 700
2000 وات ، شیکه ، گلویی 10 هست بقیه 8 هستند
دو سرعته معکوس ، بدنه فلزی 865 ، 3kg/min
قیمت 850 حدودا

بوفالو پارس خزر
1000 وات
می گن کارایی اش خیلی خوبه و حتی از بالایی ها هم بهتره !!
480 تومان

نظر شما چیه

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-04-2016, 16:43
با درود
دوستان من یک چرخ گوشت قوی و پرسرعت می خوام به نظرتون کدومش بهتره ، یا اگه پیشنهادی هم دارید بدید ترجیحا اینه که بدون مشکل استخوان را هم خرد کنه !! نمونه های صنعتی را به خاطر بزرگ بودنشون نمی خوام بگیرم
مدلهایی که پیدا کردم G1800P پاناسونیکاصل ژاپن 1800 واتبدنه پلاستیکی ، دور برعکستحقیق کردم پاناسونیک 1800 واتی با گیربکس فلزی هست665 تومان
کنوود 7002000 وات ، شیکه ، گلویی 10 هست بقیه 8 هستنددو سرعته معکوس ، بدنه فلزی 865 ، 3kg/minقیمت 850 حدودابوفالو پارس خزر 1000 وات می گن کارایی اش خیلی خوبه و حتی از بالایی ها هم بهتره !!480 تومان
نظر شما چیه

سلام
تا حالا ندیدم چرخ گوشتی که استخولن چرخ کنه
چرخ گوش تا له کردنِ گوشت اون رو به این شکل درمیاره
استخوان له نمیشه مگر اینکه کاملا پخته باشه
شاید چرخهای قوی صنعتی بتونه چرخش کنه اما خوردن استخوان ریز ریز شده خوشاینده ؟
:20:

پرور
28-04-2016, 22:29
منظورم از استخوان این بود که قوی باشه دی: نه اینکه استخوان را هم خرد کنه که چی بشه دی:

پ ن : هرچند فکر کنم چنین چرخ گوشتی هم باشه که باهاش خمیر مرغ درست می کنند

Amir_Ariamehr2003
16-06-2016, 21:08
بچه ها هم اینکه تاپیک بیاد بالا وهمینکه منم پرسشی دارم ازتون :
میگم این واتهایی که روی چرخ گوشت میزنن مثل اکثرجنسها واسه گول زدن مشتریهاست یا واقعا تاثیرگذار هست
مثلا قدیمها یادمه گرافیک کامپیوتر میخواستی بخری همه میگفتن یک گیگه یا دوگیگ و ازینجیا ودرباطن اون بیت گرافیک مهم بود که گرافیک2گیگ همش64 بیت بود و اون گرافیک 512مگابایت 256بیت که این 512 سه برابراون دوگیگه کارایی داشت
حالا چرخ گوشتی هم بهمین شکل وداستان هست یا نه؟؟؟
وسوال دوم واصلی اینکه تا750هزارتومن هم مامیتونیم هزینه کنیم بشرط اینکه واقعا نسبت به قیمتش کارایی هم داشته باشه...
برند اصلا برامون مهم نیست و فقط میخوایم خوب و عالی باشه باتوجه به هزینه هفتصد,هشتصدهزارتومنی ای که میخوایم بکنیم...
فقط خواهش میکنم زودتر پاسخ بدین که عجله داریم براخریدن

Amir_Ariamehr2003
17-06-2016, 12:21
بچه ها هم اینکه تاپیک بیاد بالا وهمینکه منم پرسشی دارم ازتون :
میگم این واتهایی که روی چرخ گوشت میزنن مثل اکثرجنسها واسه گول زدن مشتریهاست یا واقعا تاثیرگذار هست
مثلا قدیمها یادمه گرافیک کامپیوتر میخواستی بخری همه میگفتن یک گیگه یا دوگیگ و ازینجیا ودرباطن اون بیت گرافیک مهم بود که گرافیک2گیگ همش64 بیت بود و اون گرافیک 512مگابایت 256بیت که این 512 سه برابراون دوگیگه کارایی داشت
حالا چرخ گوشتی هم بهمین شکل وداستان هست یا نه؟؟؟
وسوال دوم واصلی اینکه تا750هزارتومن هم مامیتونیم هزینه کنیم بشرط اینکه واقعا نسبت به قیمتش کارایی هم داشته باشه...
برند اصلا برامون مهم نیست و فقط میخوایم خوب و عالی باشه باتوجه به هزینه هفتصد,هشتصدهزارتومنی ای که میخوایم بکنیم...
فقط خواهش میکنم زودتر پاسخ بدین که عجله داریم براخریدن

??????????:n28::n28::n28::n28: