PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows repair به جای بوت ویندوز 7

wrongring
09-04-2016, 09:07
سلام میخوام ویندوز یه کامپیوترو عوض کنم موقعی که DVD رو میذارم بعد بوت شدنش Windows repair رو میاره و نمیشه ویندوزو عوض کرد پیکار کنم

محمد7966
09-04-2016, 09:49
سلام میخوام ویندوز یه کامپیوترو عوض کنم موقعی که DVD رو میذارم بعد بوت شدنش Windows repair رو میاره و نمیشه ویندوزو عوض کرد پیکار کنم

سلام میتونید همون windowos repair رو بزنید تا خودش تعمیر کنه ویندوزو بعدش که تعمیر کرد بگیرید ویندوز نصب کنید

اگرم نمیخاین اینکارو کنید یه عکس بگیرید چون منم یادم نیست باید چیکار کرد

هر چند به نظر من بذارید تعمیر بشه ویندوز بهتره و بعدش که دیگه تعمیر کرد ویندوز نصب کنید

wrongring
09-04-2016, 11:34
اتفاقا همین کارو کردم گذاشتم تعمیر بشه ولی دوباره همینو میآورد عکس متاسفانه نمیتونم بذارم چون کامپیوتر دوستمه. فعلا پیشش نیستم فقط میخوام راه حلشو بدونم

محمد7966
09-04-2016, 11:46
اتفاقا همین کارو کردم گذاشتم تعمیر بشه ولی دوباره همینو میآورد عکس متاسفانه نمیتونم بذارم چون کامپیوتر دوستمه. فعلا پیشش نیستم فقط میخوام راه حلشو بدونم

یه راه دیگه هم هست با داس ویندوز فرمت کنید

msm43njn
09-04-2016, 12:05

سلام ببین می‌تونی توی system recovery options گزینه command prompt رو باز کنی و با دستورات زیر سیستم رو درست کنی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاید اصلا نیازی به نصب نباشه.