PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد خودرو دنده اتومات كوچك

Behrouzin
06-04-2016, 23:41
سلام، من قصد خريد يه خودرو دنده اتومات جمع و جور بعنوان خودرو دوم دارم و استفاده براي داخل شهر مي باشد، خودم از ٢٠٦ و ٢٠٧ خوشم مياد البته نميدونم انتخاب ديگه اي هم دارم آيا؟! آخرين مدل اين ماشينا ٩١ هستش و با توجه به اينكه ٢٠٧ دوباره داره توليد ميشه آيا با اين قيمتا ارزش خريد داره؟ گيربكسش اذيت نميكنه؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد

mhda69
07-04-2016, 00:16
اگر ماشین بی دردسر و بی آزار میخاین با کیفیت فنی خوب و بودجه تون میرسه ساندرو اتومات بهترین گزینس ب نظر من...
هرچند قیافه و آپشن نداره...

Pourya-pc
07-04-2016, 08:34
سلام، من قصد خريد يه خودرو دنده اتومات جمع و جور بعنوان خودرو دوم دارم و استفاده براي داخل شهر مي باشد، خودم از ٢٠٦ و ٢٠٧ خوشم مياد البته نميدونم انتخاب ديگه اي هم دارم آيا؟! آخرين مدل اين ماشينا ٩١ هستش و با توجه به اينكه ٢٠٧ دوباره داره توليد ميشه آيا با اين قيمتا ارزش خريد داره؟ گيربكسش اذيت نميكنه؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد
اصلا پیشنهاد نمیشه . بدترین گیربکس اتومات رو ۲۰۶ داره . من ۹۱ صفر داشتم ( همینا که الان هی میگن فرانسوی فرانسوی ) بسیار ماشین آشغالی بود . از نظر برق به شدت مشکل داشت و گیرباکسشم افتضاح .
شما به ال۹۰ اتومات فکر کنید . از هر نظر ماشین خوبیه . هم مناسب شهر هست و هم بیرون شهر . گیرباکسشم خیلی نرم و عالی کار میده .

Behrouzin
07-04-2016, 15:55
اصلا پیشنهاد نمیشه . بدترین گیربکس اتومات رو ۲۰۶ داره . من ۹۱ صفر داشتم ( همینا که الان هی میگن فرانسوی فرانسوی ) بسیار ماشین آشغالی بود . از نظر برق به شدت مشکل داشت و گیرباکسشم افتضاح .
شما به ال۹۰ اتومات فکر کنید . از هر نظر ماشین خوبیه . هم مناسب شهر هست و هم بیرون شهر . گیرباکسشم خیلی نرم و عالی کار میده .

پس روي اين ٢٠٧ جديدا كه دارن ميزنن هم حساب نكنم ديگه، حيف شد.....ال٩٠ ظاهرش بنظر من يكم نازيياست!:n02: تو اين رنج قيمتا دنده اتومات ديگه اي وجود نداره؟!

Behrouzin
07-04-2016, 15:56
اگر ماشین بی دردسر و بی آزار میخاین با کیفیت فنی خوب و بودجه تون میرسه ساندرو اتومات بهترین گزینس ب نظر من...
هرچند قیافه و آپشن نداره...

شنيدم ساندرو همون ال٩٠ هاچ بكه! درسته؟؟

Pourya-pc
08-04-2016, 16:18
پس روي اين ٢٠٧ جديدا كه دارن ميزنن هم حساب نكنم ديگه، حيف شد.....ال٩٠ ظاهرش بنظر من يكم نازيياست!:n02: تو اين رنج قيمتا دنده اتومات ديگه اي وجود نداره؟!
بعید میدونم ۲۰۷ جدید اتومات باشه . به احتمال ۹۹ درصد مثل ۲۰۶ های امروزی یک کپی ایرانی از ۲۰۷ باشه . البته برای سیستم برق ۲۰۶ خیلی هزینه شده و جدیدا واقعا خوب شدن اما قابلیت هایی از دست دادن مثل دریچه گاز برقی به سیمی .
ساندرو همون ال ۹۰ هاچ بک هست که گرچه ظاهرش از ال ۹۰ بهتره اما بازم چنگی به دل نمیزنه . ولی اتوماتش خیلی خوبه و مشکل لگ و لگد رو نداره .
اتومات در این رنج جک جی هم پیشنهاد میشه . حدود ۳ سالی هست توی بازاره و خدایی مشکلی نداشته . از نظر کیفیت هم نزدیک کره اییاست .

amir z
08-04-2016, 16:33
206 و 207 که کلا توی گیربکس اتومات فاجعه بودن و هستن (توی بقیه چیزها رو حالا کاری ندارم). به نظرم اگه بودجه تون میرسه روی برلیانس h320 و جک جی 5 و لیفان x50 فکر کنید. هم آپشن های خوبی دارن و هم کیفیت مناسبی دارن و هم طراحیشون به روز هستش