PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دانلود این فایل ونیاز فوری من به اون

Babak_King
05-04-2016, 09:16
سلام دوستان یه فایل پسورد هست 1کیلوبایت بیشتر نیست هرکار میکنم دانلود نمیشه یکی میتونه کمک کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:n21::n21:

:n12::n12:

the.dude
05-04-2016, 09:41

ببخشید روی لینک کلیک نمی کنم! اصول بهداشتی اینترنتی!
ولی جواب با wget این هست که خلاصه میشه به اینکه مشکل از سایت مقصد هست، که تایم اوت میده یعنی مشکل از سرور، و نه از صفحه. اگر صفحه مشکل داشت وب سرور پیام خطا میداد. می تونید سایتی که در نهایت به اونجا ریدایرکت می شه رو خودتون چک کنید.

Babak_King
05-04-2016, 09:43
:n04::n04:

دود چی شد؟باید با قندشکن باز کنی:n41:

the.dude
05-04-2016, 09:46
:n04::n04:

دود چی شد؟باید با قندشکن باز کنی:n41:

دود! با قند شکن هم باز نمی شه! مشکل از قندونه!

Babak_King
05-04-2016, 09:49

ببخشید روی لینک کلیک نمی کنم! اصول بهداشتی اینترنتی!
ولی جواب با wget این هست که خلاصه میشه به اینکه مشکل از سایت مقصد هست، که تایم اوت میده یعنی مشکل از سرور، و نه از صفحه. اگر صفحه مشکل داشت وب سرور پیام خطا میداد. می تونید سایتی که در نهایت به اونجا ریدایرکت می شه رو خودتون چک کنید.

داداش سایت سالمه واردش هم میشه فقط باید با قندشکن وارد شی من هات اسپات دارم وارد میشه ولی مرحله بعدش نمیتونم رد کنم

تو کامنتاش هم همه تشکر کردن و پسورد گرفتن نمیدونم والا:n13:

Babak_King
05-04-2016, 09:54
اینارو توهمون لینک کامنت کردن

از تو اینا پسورد در نمیاد؟

the.dude
05-04-2016, 09:56

کینگ جان، این فایل رو گرفتم که معنیش این هست که تا زمانی که فرد با جاوا اسکریپت فعال از برازر فلان و بسار کلیک نکنه (که با عرض پوزش عمرن کلیک کنم) این فایل password بهشون داده نشه! و در غیر این صورت این کامنت ها نشون داده بشه که طرف ترغیب به حتم کلیک کردن بشه. کامنت ها هم قلابی و هارکد شده هستن همینطور که می بینین

Babak_King
05-04-2016, 09:59
دادا راستش سایتش فیک نیست و مرجع دانلود بازی تورنت هست معروفه

حالا اون بروزر و خرت پرتایی میخاد بگو بلکه یکاریش کنم

2 گیگ دانلود کردم رو دستم مونده و و بازیش هم جای دیگه نیست

فایل فیک نیست این لینک تورنت چک کن یعنی 50 تا کامنت اینجام فیکه ؟

the.dude
05-04-2016, 10:04
البته نگاه سرسری کردم. الان که یه دور نگاه کردم ظاهرن فایلی هم در کار نیست تا شما اون نظر سنجی که قاعدتاً باید پایین صفحه باشه رو تکمیل کنید. که خوب، اگه نظرسنجی رو کامل کنید "ممکنه" که اون سایت به شما مسیر واقعی فایل رو بده :/ مطمئن نیستم.

the.dude
05-04-2016, 10:10
دادا راستش سایتش فیک نیست و مرجع دانلود بازی تورنت هست معروفه

حالا اون بروزر و خرت پرتایی میخاد بگو بلکه یکاریش کنم

2 گیگ دانلود کردم رو دستم مونده و و بازیش هم جای دیگه نیست

فایل فیک نیست این لینک تورنت چک کن یعنی 50 تا کامنت اینجام فیکه ؟

نه اصلن به نظر نمیاد فیک باشه. با فایرفاکس و جاوا اسکریپت فعال و [چیز]شکن کلیک کنید روی لینک احتمال داره باز بشه. من الان به سیستم سیف دسترسی فیزیکی ندارم، اگه تا شب موفق نشدین براتون انجام می دم.

Babak_King
05-04-2016, 10:14
دادا ممنون خیلی لطف کردی تونستی تا همون شبم رامون بندازی دمت گرم منکه زورم نرسید راستش:n02::n03::n04:

the.dude
05-04-2016, 18:51
دود. کینگ جان. با سیستمی که که جرات کلیک باهاش داشته باشم امتحان کردم. لینک ختم میشه به survey های رنگارنگ و من هم بیشتر از دو سه بار تجربه این ژانگولر بازی رو نداشتم. بهرحال چون شمایی، با اطلاعات و پستال کد و چی پی ان همون کشور دوتا از survey ها رو پر کردم و فرستادم. ولی متاسفانه مورد قبول واقع نشد. مطمئنم ایراد از اطلاعات فیک و آی پی و ایمیل و غیره نیست و کلاً قضیه یا سر کاری هست، یا صبر و حوصله یا مهارت بیشتر از وسع من لازم داره.
به هرحال امیدوارم حجم مصرفی نازنین به فنا نرفته باشه و از جای دیگه کرک (کرک جزء این کلمه های ممنوعه که نیست؟) مناسب رو پیدا کنی.

Babak_King
05-04-2016, 23:36
دادا دمت گرم حسابی انداختمت تو زحمت
ولش کن سایتش واقعا مسخرست اصلا دارم ب این تیجه میرسم سرکاریه یه جا دیگه میگیرم دمت گرم:n16: