PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرجع رام رسمی و فارسی انواع گوشی و تبلت

maryamgolii
04-04-2016, 12:36
دانلود فایل فلش و رام رسمی و فارسی گلکسی J5 مدل J500H ( چهار فایله ) - حل مشکل هنگ روی لوگو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود فایل فلش و رام رسمی فارسی هواوی Y635-L21 بیلد نامبر B150 اندروید ۴٫۴ لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود فایل فلش و رام رسمی و فارسی LG L4 II Dual E445 با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رام رسمی و فارسی Galaxy Tab A 8.0 SM-T355 با اندروید 5.0.2 با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود رام رسمی و فایل فلش فارسی گلکسی استار پرو S7262 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود رام رسمی و فارسی گوشی سامسونگ J7 مدل J700H ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود فایل رام رسمی فارسی s-color s-v1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رام رسمیsm-j500fn / j500fnxxu1aoi6 اندروید5.1.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود رام غیر رسمی Wildfire با آندروید 2.3.7 با پشتیبانی از زبان فارسی حتی در منو با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود رام رسمی و عربی wildfire و پشتیبانی فونت فارسی با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود رام رسمی فارسی Samsung Galaxy A5000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود فایل فلش و رام رسمی و فارسی گلکسی J5 مدل J500H
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در خواست فایل رام رسمی،فلش ، و ترمیم سریال گوشی و تبلت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک نمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naser.051
05-05-2016, 17:28
رام کاستوم میخوام البته نه رام کاستوم های موجود در نت من یک مدل رام میخوام که رم اجرای گوشی رو افزایش بده ایا هست؟ الان گوشی من رمش 1 گیگه میخوام به 2 گیگ مثلا ارتغا بدم با رام کاستوم

Iloveu-ALL
05-05-2016, 18:32
رام کاستوم میخوام البته نه رام کاستوم های موجود در نت من یک مدل رام میخوام که رم اجرای گوشی رو افزایش بده ایا هست؟ الان گوشی من رمش 1 گیگه میخوام به 2 گیگ مثلا ارتغا بدم با رام کاستوم

اگه گوشی شما ، 1 گیگ رم (سخت افزار) داشته باشد هیچ راهی وجود ندارد که رمش 2 گیگ شود!
اگه منظورتان این است که گوشیتان 2 گیگ رم دارد ، و میزان رم خالی بیشتری میخواهید: کاستوم رام Cyanogenmod گزینه خوبی ست (ترجیحا رام stable)