PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی دست دوم تا ۲۵۰

pc!
02-04-2016, 17:32
سلام.بابای من هوس گوشی لمسی کرده برای واتس آپ و این شبکه های اجتماعی . حالا یه گوشی دست دوم تا حدود ۲۵۰ می خواد. لطفا راهنمایی کنید چی بخرم(مثلا من واردم می خواد منو ببره براش بخرم)
فقط صفحش بزرگ باشه چون هم دستش بزرگه هم چشماش ضعیف
گفته حتما تاریخش فارسی باشه
لمسش خوب باشه و اندرویدم باشه
منتظر پیشنهاداتون هستم
Tnx

misam5526
02-04-2016, 21:54
سلام.بابای من هوس گوشی لمسی کرده برای واتس آپ و این شبکه های اجتماعی . حالا یه گوشی دست دوم تا حدود ۲۵۰ می خواد. لطفا راهنمایی کنید چی بخرم(مثلا من واردم می خواد منو ببره براش بخرم)
فقط صفحش بزرگ باشه چون هم دستش بزرگه هم چشماش ضعیف
گفته حتما تاریخش فارسی باشه
لمسش خوب باشه و اندرویدم باشه
منتظر پیشنهاداتون هستم

Tnx

هواوی honor 4C . قیمت نو 450-500 هست ... که امیدوارم دست دومش در قیمت مناسب براتون پیدا بشه.

پی نوست : چون دست دوم خواستید صحبتی از گوشی های نو ولی ارزون قیمت نکردم

pc!
03-04-2016, 13:14
هواوی honor 4C . قیمت نو 450-500 هست ... که امیدوارم دست دومش در قیمت مناسب براتون پیدا بشه.

پی نوست : چون دست دوم خواستید صحبتی از گوشی های نو ولی ارزون قیمت نکردم
ممنون. فکر نمی کردم گوشی های نو تو این رنج بدرد بخور باشه ، اگه هست ممنون می شم معرفی کنید. آنره باطریش غیر قابل تعویضه انگار،اگه اینجوری نباشه بهتره.
بخوام بگردم کلا گوشی هایی که قیمت نوشون چند باشه دست دومش رو این حدود بدن خوبه؟

misam5526
03-04-2016, 15:04
ممنون. فکر نمی کردم گوشی های نو تو این رنج بدرد بخور باشه ، اگه هست ممنون می شم معرفی کنید. آنره باطریش غیر قابل تعویضه انگار،اگه اینجوری نباشه بهتره.
بخوام بگردم کلا گوشی هایی که قیمت نوشون چند باشه دست دومش رو این حدود بدن خوبه؟

متاسفانه دست دوم تو کشور هر کی به هرکیه و قانون نداره... گاهی اختلاف قیمت قدری نیست که ارزش داشته باشه. مثلا همین 4C رو ممکنه بگن 350تا 400 دست دومش...

در مورد نو هم با توجه به اینکه گوشی قرار نیست کارای سنگین مثل وبگردی چند ساعته و بازی های جور واجور و یا نصب برنامه های خیلی زیاد باشه؛ میشه از گوشی های ارزون قیمت صفحه بزرگ استفاده کرد بدون اینکه مشکلی پیش بیاد

هواوی Y625 هم خوش قیمته هم سخت افزار خوب داره و هم صفحه نمایش 5 اینچ.