PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجی بهترین آنتی ویروس

H A M A S
21-09-2006, 07:31
به نظر خودم Bitdefender Intente Security V10 بهترینه :biggrin:

mshiraz.2006
21-09-2006, 08:02
به نام خدا

با اینکه ثبت کردن این ویروس یاب نا امید شدم ولی فقط: Kasper Sky

AK1
21-09-2006, 12:43
فكر كنم يه 60 باري اين نظر سنجي انجام شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي در هر صورت كسپر اسكاي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امي وارم ريجستر شدنش هم درست بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vmusic
21-09-2006, 12:48
كاسپر كه تا حالا جزو بهترين هاست
من خيلي با هاش حال مي كنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

s_a_m4000
21-09-2006, 14:22
Kaspersky بهترینه تو سرعت کامپیوتر هم زیاد فرق نمیکنه بهترین دنیا هم که هست

siavashh
21-09-2006, 14:47
من که به نظرم آنتی ویروس ها خودشون بدترین ویروس ها هستن
هر برنامه و بازی داری فایلهاش یه ویروسی جگیر میارن و پاک میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدم که دیگه کار نمیکنن اون برنامه یا بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siavash_ahmadpour
21-09-2006, 20:29
من bitdefender رو زدم چون تو چند تا سایت دیدم تو رنکینک بهترین و هنوز نورتون 2007 رو امتحان نکردم (قبلا می مردم واسه نورتن ولی گند زده)

ramin_zero1818
22-09-2006, 00:26
Kaspersky بهترینه تو سرعت کامپیوتر هم زیاد فرق نمیکنه بهترین دنیا هم که هست
دقيقا درست ميگي

Hossein_Bahal
22-09-2006, 00:30
من هم عشقم Kaspersky هستش .

از Norton هم نفرت دارم .

H A M A S
22-09-2006, 05:35
آقای سیاوش احمد پور راس میگن Only BitDefender

آقایون من این چند تا آنتی ویروس رو امتحان کردم اینم نتیجه اش
Norton Anti Viruse :اولا حال میداد ولی نگو که سرعت کامپیوتره انگار قورت میده!!!!
Pc-Cilin Internet Security:اگه یه روزی بگند که بعد مک آفی کدوم انتی ویروس آپدیت نمیشه اینه
Mc Afee internet security:حرفش رو هم نزنید حالم دیگه ازش بهم میخوره
kaspersky: ثبت کردن این آنتی ویروس خودش به تنهایی باید مقاله نوشت ما که هر چی زدیم به در بسته خوردیم
Pand plantiom:خدایش تا حالا نصب کردین یک دفعه نصب کنید امتحانش به قیمت نصب دوباره ویندوزه
Bit Defender:به جرات میتوان گفت با وجود این آنتی ویروس دیگه سیستمتون بیمه است به راحتی هم آپدیت میشه نسخه ده اینترنت سیکورتی که هر چی دست آنتی ویروس از پشت بسته تست ها مختلف توسط شرکت های امنیتی مختلف رتبه دوم در جهان بهش دادند و رقیب اون ویروس کش ناد 32 هست که الان اوله کرد سوم همون پی سی سیلین ترند مایکرو کاسپر اسکی چهرمه وژنجم مک افی بخت برگشته! برید دانلود کنید حال کنید
دانلود با حجم 24 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smart user
22-09-2006, 06:23
آقا جونه هر کی دوست دارید اگه می دونید چجوری میشه مک آفی رو آپدیت کرد بگید .من فقط از مک آفی خوشم میاد ولی نمیدونم چجوری آپدیتش کنم.

yahya55
22-09-2006, 22:07
فقط پاندا ورژن جديدشو بگير يد ببينين چي هست

H A M A S
23-09-2006, 04:24
به تمامی دوستان هشدار میدهم که از آنتی ویروس مک آفی استفاده نکنند اولا چون ویروس کشی که آپدیت نشه فایده نداره به نظر من کاسپر اسکی-بیت دیفندرو ناد خیلی خوب هستند ودر تستهای مختلف رتبه اول تا سوم راگرفتند
دوما من خودم هم با مک آفی کار کردم هم با بیت دیفندر اصلا امکاناتی که در فایروال وآنتی ویروس بیت دیفندر هست تو مک آفی باید خوابشو دید درضمن وقتی با مک آفی سیستم اسکن میکردم فایل ها مقدارش4850 بود ولی بابیت دیفندر دور و بر 10000 ها تا فایل حلا باز بگید مک آفی خوبه ;)

Wisdom
23-09-2006, 04:35
مثل اينكه Mcafee خوب نيست

آنتي ويروسم رو عوض كنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M A S
23-09-2006, 05:40
شما كه ماشا ا... واردين بابا صحبت ما با كسي است كه نميدوند دارند ايران رو تحريم ميكنند :ohno: و هنوز هم از مك آفي استفاده ميكنند :sad:اگر پيشنهاد ما رو قبول داري از يكي از سه تا آنتي ويروس برتر دنيا كه معرفي مردم استفاده كن

mohsen194
23-09-2006, 15:36
Only------- KASPESKY-----------------Only
من از 3 سال پیش تا الان ازش استفاده میکنم
تمام انتی ویروس ها رو هم امتحان کردم
فقط ؛ KASPERSKY

divoonejoon
23-09-2006, 16:07
تو اين ضمينه زياد بحث شده ولي خوب من تركيب kaspersky و Nod 32 رو خيلي دوس دارم . خيلي وقتم هست ويروس نگرفتم .

sardargom
23-09-2006, 16:48
من حدود 2 ساله که توی کافی نت کار میکنم.سر همین قضیه همه مدل آنتی ویروسی رو نصب کردم ولی هیچ کدوم کسپراسکای نمیشه..
اگه سکوریتی سوئیتش رو نصب کنین که دیگه محشره..
من همه لاینسس کی هاش رو دارم...
خیلی عالیه...
هر 2 ساعتی یه بار هم آپدیت میکنم که دیگه دنیاش نباشه ... :دی

Quick
23-09-2006, 16:51
3 تا ويروس اسكني كه حرف اولو مي زنن:
Norton
McAfee
Kaspersky
در ضمن تا جایی که من می دونم آپدیت نشدن مک آفی
مال اینکه باید اول عضوش بشی ولی ایران زیر پوشش نیست
واسه همینم ما نمیتونیم آپش کنیم.......

chovalier
23-09-2006, 16:58
سلام
بچه ها معلومه كه كاسپراسكاي با قدرت مي بره
درضمن اونايي كه طرفدار مك آفي و نورتون هستن بايد بدونن كه اينا مال همون ياروي مافيايي هستش
منظورم بيل گيتسه خودشون ويروس مي سازن اونوقت مي يان آنتي ويروس درس مي كنن
عجب فيلمايي هستن اينا
ممنون از توجهتون
موفق باشيد...

chovalier
23-09-2006, 17:00
من حدود 2 ساله که توی کافی نت کار میکنم.سر همین قضیه همه مدل آنتی ویروسی رو نصب کردم ولی هیچ کدوم کسپراسکای نمیشه..
خیلی عالیه...
دقبقا تاييد مي شه ببينيد بايد از باتجربه پرسيد

sardargom
23-09-2006, 17:14
دقبقا تاييد مي شه ببينيد بايد از باتجربه پرسيد
ممنون عزیز :happy:

AK1
23-09-2006, 21:44
خیلی عالیه...

با سلام به دوسته خوبم

خواستم يه درخواستي كنم اگه مني شه لاینسس كه الان كار مي كنن رو براي دانلود بزارين چون حدود 20 تا لاینسس داشتم كه هيچكدوم كار نمي كنه و غير فعال مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته ببخشين كه خارج از موضوع تاپيك حرف زدم :blush:

H A M A S
24-09-2006, 03:50
به نقل از عضو جديد آقاي سردر گم

با تبريك عضويت شما
بذار واسه دانلود البته در همين جا!!!!!!!!!!!
ممنون ميشم :cool:

sardargom
25-09-2006, 16:04
چشم در اولین فرصت...

sardargom
25-09-2006, 16:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لاینسس کی های کسپر اسکای...
اگه جواب نداد بگین تا بازم بذارم....
چون هنوز هست.....

sardargom
26-09-2006, 15:45
امتحان کردین یا نه؟؟
جواب داد؟؟؟

chovalier
26-09-2006, 21:16
عزیز هم استانی !
اینجا جاش نیست می خوای یه تاپیک بزن
مرسی

mohsen194
27-09-2006, 23:14
اقایون kaspersky های ورژن بتا با key register نمیشن کد فعال سازی میخوان
اونم خیلی زمانش کوتاه
ورژن final رو همش بگیرید
با regkegen تا 9.7.2007 register کنید

H A M A S
28-09-2006, 03:35
اقایون kaspersky های ورژن بتا با key register نمیشن کد فعال سازی میخوان
اونم خیلی زمانش کوتاه
ورژن final رو همش بگیرید
با regkegen تا 9.7.2007 register کنید
چرا خودتون اذيت ميكنيد وقتي رجيستر نميشه كه نميشه بايد يه انتي ويروس ديگه استفاده كرد

Mar$hal
30-09-2006, 21:04
طبق آخرين تست ريپورت سايت Virus Bulletin كاسپر اسكي برترين آنتي ويروس دنيا شناخته شده تاريخ Sep 2006

chovalier
30-09-2006, 22:05
طبق آخرين تست ريپورت سايت Virus Bulletin كاسپر اسكي برترين آنتي ويروس دنيا شناخته شده تاريخ Sep 2006
هوراااااااااااااااااااااا ااا

chovalier
30-09-2006, 22:39
دوستان این فقط مال همین سایت بالا که نیست
اکثر سایتا اینو می گن
مث نظرسنجی خودمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M A S
01-10-2006, 03:43
پس ناد چي شد که اين همه از هوش مصنوعي و ... گفته مي شد ؟ ناد چيه ؟ کاسپر اسکي دوس داشتني تره راستي
نسخه اينترنت سيکوريتي تو جهان اوله ديگه درسته؟ :biggrin:

Mar$hal
06-10-2006, 09:42
طبق آخرين تست ريپورت سايت Virus Bulletin دکتر وب برترين آنتي ويروس دنيا شناخته شده تاريخ oct 2006

Mar$hal
06-10-2006, 09:45
راستش من خوذمم تست کردم دیدم درسته تمام تروجان ها رو می شناسه که با کاسپر می شناخته و 2 تا چیز عجیب یه ترو جان تو jet و yahoo 8 شناخت و بازم تروجان های زیادی رو شناخت که به نظرم اشتباه هم نبود مخصوصا ویروس های روی گوشی موبایل که کاسپر نشناخته!

mahmood_electronic_bbc
07-10-2006, 04:37
طبق آخرين تست ريپورت سايت Virus Bulletin دکتر وب برترين آنتي ويروس دنيا شناخته شده تاريخ oct 2006
کاملاً درسته

Virus Bulletin September review - high quality of Dr.Web anti-virus confirmed again

Dr.Web anti-virus has once again proved its high detection quality in the September Virus Bulletin comparative review.

Dr.Web was again up to the mark in the September comparative review of anti-virus products by the British Virus Bulletin. This time the success came on Microsoft Windows 2000 Server platform where Dr.Web was tested together with other 25 anti-virus products.

Detecting 100% of viruses from the In the Wild collection the Russian product obtained the VB100% prestigious award, reassuring millions if its users worldwide.

H A M A S
18-10-2006, 20:28
دکتر وب که نسخه 2006 دیدم همچین مالی نیست

K A R I M I
18-10-2006, 20:46
من تو تمام زندگیم فقط از دوتا آنتی ویروس استفاده کرده ام : کاسپر و نود 32
هر کدوم رو که دلم رو میزد میرفتم سراغ اون یکی تا اینکه داشتم با یک برنامه تروجان ساز یک تروجان میساختم که خواستم ببینم کاسپر میشناستش یا نه دیدم نه ! ( آپدیت هم بود ) منم سرم درد میکنه واسه این جور کارا ! کاسپر رو آنیستال کردم نود 32 رو نصب کردم آپدیتشم نکردم ولی اون تروجان رو شناخت ( توسط هوش مصنوعی ) از اون به بعد دیگه از نود 32 استفاده کردم.
بقیه آنتی ویروسا رو هم بریز دور !
این بود قصه طول و دراز ما.

H A M A S
19-10-2006, 09:34
من تو تمام زندگیم فقط از دوتا آنتی ویروس استفاده کرده ام : کاسپر و نود 32
هر کدوم رو که دلم رو میزد میرفتم سراغ اون یکی تا اینکه داشتم با یک برنامه تروجان ساز یک تروجان میساختم که خواستم ببینم کاسپر میشناستش یا نه دیدم نه ! ( آپدیت هم بود ) منم سرم درد میکنه واسه این جور کارا ! کاسپر رو آنیستال کردم نود 32 رو نصب کردم آپدیتشم نکردم ولی اون تروجان رو شناخت ( توسط هوش مصنوعی ) از اون به بعد دیگه از نود 32 استفاده کردم.
بقیه آنتی ویروسا رو هم بریز دور !
این بود قصه طول و دراز ما.

Original Titan
31-10-2006, 12:37
همه این ها را بریزید دور بابا
انتی ویروس فقط BitDefender
من هم kasper داشتم هم NOD هم Bit هم ....
هیچ کدوم bitDefender نمیشه
جمش کنید آقا جمش کنید ...

Original Titan
31-10-2006, 12:38
هی kasper kasper می کنن
مزخرفا...
آقا ببخشید من یه کم داغ کردم

chovalier
31-10-2006, 14:16
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست گلم ; Original Titan
من نظر خودمو می گم شما هم نظر خودتونو ولی قرار نیست برای نظر های همدیگه احترام قایل نباشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Original Titan
02-11-2006, 12:54
من معذرت خواهي كرددم
ولي شرمنده ...اصلا يه لحظه قاط زدم
باز هم معذرت مي خوام

Original Titan
02-11-2006, 12:55
ولي باز هم مي گم فقط BitDefender

chovalier
02-11-2006, 15:55
خواهش می کنم دوست عزیز ;
ضمنا شما به جای این که 4 تا پست بدید می تونید از دکمه ی ویرایش که زیر پستتون هست استفاده کنید و حرف یکم نا به جاتون رو ویرایش کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majjidd
06-11-2006, 06:53
سلام
به نظرمن nod 32 خیلی باحاله سرعت سیستم رونمیگیر زود هم آپدیت میشه

Nesta_old_User2005
02-12-2006, 06:33
سلام .
نظر همه دوستان محترم هست .من کمی توضیح میدم.
آنتی ویروس مثل تیم فوتبال مورد علاقه شما نیست که بعد اگه باخت بگید ایشالا سال دیگه میبریم!
چون اگه یک تروجان شدید بگیرید ممکن هست که کل هارد بپره و اسیب های شدیدی به سیستم بزنه (این رو همه میدونن)
ولی باید این رو در نظر داشته باشید که ما در مورد مرورگر ها می تونیم بگیم فقط اپرا یا فقط فایر یا ....!
ولی با این نمیشه شوخی کرد .و باید دقت و هوشمند رفتار کرد ..اگر میخواهیم سیستم مطمئنی داشته باشیم.و هر ماه ویندوز نریزیم.!!

خوب به نظر من باید شما هر ماه رتبه های آنتی ویروس ها رو چک کنید و همون رو نصب کنید!
من خودم پارسال kasper داشتم بسیار هم خوب بود ولی آیا امسال هم مثل پارسال هست !!؟ اگر منطقی و بدون تعصب بخواهیم بگیم (طبق گفته کارشناسان و خودشون) جواب نه هست !(با این که من خیلی این رو دوست داشتم)
ولی دیدم چندین تروجان رو اصلا رد کرده و پاک نکرده!(نه من چند نفر دیگه هم همینطور)
من خودم هر ماه یک شب میرم تست ها و ranking و مقایسه ها رو (نه تو سایت های ایرانی) تو فروم های انگلیسی نگاه میکنم .اگه دیدم 5 تا سایت معروف همه یکی رو در اون ماه بهتر دیدن من هم همون رو نصب میکنم. و نباید بگم خوب چون من کاسپر رو خیلی باهاش حال میکنم پس اینا بیخود میگن!!!
در 3 ماه گذشته تحقیقات اینطور نشان داده که : Bitdefender - NOD32 - F-secure -Drweb-NOrton 2007
بهتر بوده . حالا این که از این بین کدوم رو انتخاب کنیم به چندین چیز بستگی داره : یکی RAM بالا داره با CPU قوی اصلا 3 تاش هم نصب کنه (توصیه نمیشه ) واسش فرقی نمیکنه .ولی کسی که رو پایین داره و سیستم معمولی اصلا Norton-Mcafee پیشنهاد نمیشه چون سیستم نسبتا بالایی میخواد (اونایی که نظر برخلاف دارند . این رو چندین سایت گفته).

میمونه 3 تا که در 3 ماه اخیر امتیاز بالایی داشتند. DRweb هم هنوز خیلی جاها تست درست حسابی نکردند که ادم خاطرش جمع باشه .
حالا دیگه بین این 3 تا خودتون میدونین .
این هم میگم که ممکن هست ماه دیگه باز kasper OR aVG ... بهترین باشه ..
چیزی که مشخص هست آخرین ماه Bitdefender - F-secure بالا ترین رتبه رو داشتند..
اگر کسی هم باز مخالف هست من احترام میگذارم ولی این نظر من هست با تحقیقات .

متشکر.
Bitdefender - NOD32 - F-secure

Ship Storm
09-12-2006, 21:44
فقط نورتون

H A M A S
10-12-2006, 09:38
درسته بیت و کاسپر خیلی خوبند ولی آپدیت کردن و رجیستر نگه داشتنشون سخته .مدیریت امنیتی زیر هم ارزونه!!! و هم از شر کیجین و لاینسس کی و کرک و... راحتید
Nod 32
Zone Alarm
خلاص !!!!!!! ;)

MSnet
19-12-2006, 09:16
من آنتي ويروس و فايروال پاندار را انتخاب كردم چون پاندا هم آنتي ويروس قوي هست و هم فايروال قويي داره در ضمن من فكر نميكنم هيچ فايروالي به فايروال پي سي سيلين برسه چون فايروال پي سي سيلين بهترينه

dada_shi
08-05-2007, 02:23
من از سال 1998 دارم از pc-cilin استفاده مي كنم و اكثرن هم با انترنت سرو كار داشتم و كاملا ازش راضي هستم

S0R3N4
08-05-2007, 16:29
فقط کسپرسکی جونم
از هر لحاظ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S0R3N4
29-05-2007, 07:32
من از سال 1998 دارم از pc-cilin استفاده مي كنم و اكثرن هم با انترنت سرو كار داشتم و كاملا ازش راضي هستم

چقدر با وفا هستی!!:8:

*Batman*
29-05-2007, 17:02
من آنتي ويروس و فايروال پاندار را انتخاب كردم چون پاندا هم آنتي ويروس قوي هست و هم فايروال قويي داره در ضمن من فكر نميكنم هيچ فايروالي به فايروال پي سي سيلين برسه چون فايروال پي سي سيلين بهترينه

پاندا خوبه ولی مشکل آپدیتش رو چطوری حل کردید؟
میدونید که پاندا برای آپدیت User و Pass میخواد.

END_BOY
29-05-2007, 17:55
بهترین kaspersky

H A M A S
04-06-2007, 21:37
کاسپر رو اگر کي فعالش گير بياد بتوني آپديت کني حرف نداره

R10MessiEtoo
04-06-2007, 21:45
چرا گزینه غیره نگذاشتید من از Avast ام خیلی راضیم

chovalier
04-06-2007, 22:19
چرا گزینه غیره نگذاشتید من از Avast ام خیلی راضیم

فقط که راضی بودن کفایت نمی کنه گلم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا شما از محل زندگیتون راضی این ولی وقتی برین بارسلون راضی تر می شین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Torment
07-06-2007, 02:09
Kasper:40: Sky ForeVer

mehrdad3sot
18-06-2007, 01:08
اقا منم کاسپر دارم ازشم راضیم اما از منابع سیستم خیلی استفاده می کنه از همون log onتا log offکافیه یه سر بهtask managerبزنی بری قسمت processesمی بینی چه می کنه یا 1minکاسپر رو puse کن برو تو performance ببین چقدر فرق می کنه .cpuحال می یاد اما با این وجود من هم ازش استفاده می کنم چون محیطش ساده است نه مثل nod32با اون محیط درپیطش دومن خودش راحت update می شه .اگه کسی انتی ویروسی قوی, محیطی ساده, استفاده کم از منابع سیستم , پایداری واپدیت شدن خودکار سراغ داره بگه من مشتریشم البته بدون هیچ جانب داری مگه ارث باباته ازش مثل ناموست دفاع می کنی اگه بهترش هست خولب اونواستفاده کن .ممنون

H A M A S
19-06-2007, 09:55
اقا منم کاسپر دارم ازشم راضیم اما از منابع سیستم خیلی استفاده می کنه از همون log onتا log offکافیه یه سر بهtask managerبزنی بری قسمت processesمی بینی چه می کنه یا 1minکاسپر رو puse کن برو تو performance ببین چقدر فرق می کنه .cpuحال می یاد اما با این وجود من هم ازش استفاده می کنم چون محیطش ساده است نه مثل nod32با اون محیط درپیطش دومن خودش راحت update می شه .اگه کسی انتی ویروسی قوی, محیطی ساده, استفاده کم از منابع سیستم , پایداری واپدیت شدن خودکار سراغ داره بگه من مشتریشم البته بدون هیچ جانب داری مگه ارث باباته ازش مثل ناموست دفاع می کنی اگه بهترش هست خولب اونواستفاده کن .ممنون

ناد 32 کم حجم قوي و بهترين آنتي ويروس 2007

MaFia
12-07-2007, 03:13
سرور kasper sky

واي واي چرا ما ايرانيها اين قدر ساده ايم كه دوست رو از دشمن تشحيص نمي ديم ؟؟؟يه سري به اين سايت بزنيد تا معني عرب از نوع لبناني را بفهميد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نانسی به کاسپر ربطی داره؟!!!!

hiva_59
24-07-2007, 13:47
گزینه هاتون ناقصه
F-Secure رو فراموش کردید...

Persian.Boy
24-07-2007, 17:36
گزینه هاتون ناقصه
F-Secure رو فراموش کردید...

F-secure از انجین کسپرسکی و Ad-Aware استفاده میکنه.

saeid_panah
05-08-2007, 10:30
32nod هم به راحتي آپديت ميشه و هم سبك هست و سريع ويروس رو تشخيص ميده.

prance_58
17-08-2007, 21:52
avg رو هم امتحان کنید خیلی بهتر از نورتون و مکافی و و....هست من 2 سال از کسپر استفاده میکردم بابام رو در اورد یعنی خیلی باحاله ولی هر 2 ماه یه بار میرفتم تو لیست سیاه کسپر و باید یه نسخه دیگه اونو نصب میکردم personal هم عالیه ولی به avg نمیرسه اپدیت هم راحت میشه کرد

sherwood
27-08-2007, 14:11
هر چی از کاسپر تعریف کنید بازم نظر من mc afee
اخه چه اشکالی داره این همه ازش بد میگید
اطمینان دارم اگه هنوز اپدیت میشد همتون ازش استفاده میکردید

Captain_Nemo
27-08-2007, 14:34
avg رو هم امتحان کنید خیلی بهتر از نورتون و مکافی و و....هست من 2 سال از کسپر استفاده میکردم بابام رو در اورد یعنی خیلی باحاله ولی هر 2 ماه یه بار میرفتم تو لیست سیاه کسپر و باید یه نسخه دیگه اونو نصب میکردم personal هم عالیه ولی به avg نمیرسه اپدیت هم راحت میشه کرد

prance_58 راست ميگه، AVG واقعاً معرکه است، سرعت سيستم رو هم اصلاً پائين نمی آره

mohammadflash2006
04-09-2007, 22:22
Kasper Sky
خوبه فقط سرعت pc رو مياره پايين

ADELANTE
06-10-2007, 03:39
Kasper سرعت رو پایین میاره؟؟؟!!! نگو نگو نگو نگو
داستان این سایت نانسی چیه؟هر چی گشتم چیزی که مربوط به دشمنی و کسپر باشه ندیدم..
Kasper Internet Security 7.0.0.125 Final یه کی داره که تا تاریخ 2008/06/03 یعنی 242 روز اکتیوه اونم به شرط چاقو..اپ شدنش هم براهه..و کل این 242 روز رو هم با شماست و ترکتون نخواهد کرد..یعنی تو ورژن های سری 7 بهترین گزینه برای pc شماست..هر چی حال میخواین بهتون میده..ولی به شرط اینکه دیگه اسم اون ات و اشغالهایی که به اسم انتی ویروس خودشونو جا زدن رو پیشش نیارین..نمیدونم اوکی شدن بعضیا یا نه؟؟
سایونارا

W9
17-11-2007, 15:17
آنتي ويروس فقط و فقط Anti Virus Avira واي عجب چيزيه ......... توپه توپه