PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دانلودر یوتیوب

soliman
30-03-2016, 18:55
با سلام خدمت اساتید
من نرم افزاری میخواستم که با اون بتونم در سایت یوتیوب بدون اینکه کل یک فیلم رو دانلود کنم هر قسمتی از فیلم رو که بخوام crop و با بالاترین کیفیت دانلود کنم.
خلاصه فایل نهایی اون قسمت بریده شده از فیلم باشه و بتونم دانلودش کنم بدون اینکه نیاز باشه کل ویدئو رو دانلود کنم.
من خودم یکی دو سایت پیدا کردم که اول فایل ویدئویی رو برات برش میکنه و بعد با idm میتونی دانلودش کنی ولی کیفیت فیلم در کمترین حدش هست و نمیتونم با کیفیت اصلی دانلودش کنم
لطفا راهنمایی کنید.

jahangir1400
30-03-2016, 21:01
سلام

از سایت clipconverter.cc استفاده کنید، با بالاترین کیفیت ممکن و هر قسمتی از فایل رو که تنظیم کنید میتونید دانلود کنید. اگر هم کارتون زیاده میتونید Add-On این سایت رو هم نصب کنید تا کارتون راحت تر بشه.

soliman
30-03-2016, 21:43
دوست عزیز اگر امکان داره یه کم راهنمایی کن. اون قسمتی که فایل رو برش میده پیدا نکردم

jahangir1400
30-03-2016, 22:06
دوست عزیز اگر امکان داره یه کم راهنمایی کن. اون قسمتی که فایل رو برش میده پیدا نکردم

حتما

بعد از اینکه لینک ویدئو رو وارد کردید و Continue رو زدید در قسمت اول میتونید کیفیت مورد نظر رو انتخاب کنید

در قسمت بعدی به جای Download روی MP4 کلیک کنید، با انتخاب MP4، گزینه های برش فیلم هم زیرش نمایان میشه، به این صورت که باید تیک Start of Video و End of Video رو بردارید به جاش عدد شروع و پایان قسمت مورد نظر رو وارد کنید، شکل زمان هم باید به صورت (ثانیه:دقیقه:ساعت) باشه

به عنوان مثال اگه میخواهید یه فیلم 2 ساعتی رو از ساعت 1 و 30 دقیقه تا ساعت 1 و 46 دقیقه و 35 ثانیه برش بدید و دانلود کنید باید به این صورت وارد کنید
Start of Video: 01:30:00
End of Video: 01:46:35

بعد از این تنظیمات هم دکمه Start رو کلیک کنید که فیلم رو براتون برش میده و کانورت میکنه و لینک مستقیم فیلم رو از سرور خود سایت بهتون میده.
(البته لینک دائمی نیست و حدود 1-2 ساعت اعتبار داره، بنابراین زمان کانورت و دانلود باید نزدیک باشه)

سوال دیگه ای داشتید در خدمتم

soliman
30-03-2016, 22:29
دمت گرم دوست عزیز. واقعا کمک بزرگی کردی.