PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرابی دی وی دی رایتر

rrsajad
25-03-2016, 11:11
با سلام
دی وی دی رایتر کامپیوترم مدتیه ایراد پیدا کرده مثلأ سی دی رو توش میزاری میخوای رایت کنی نصفشو رایت میکنه بعد خود بخود دربش باز میشه قبلنا یکی اینطوری داشتم بردمش پیش تعمیرکار گفت سنسور دربش خرابه اونو عوض کرد خوب شد ولی چون خیلی زیرک بود اون قطعه رو هرچند با قیمت ناچیز درستش کرد نشونم نداد میشه بگین سنسور دربش کجاست و کجا میشه تهیش کرد و خودم تعویضش کنم قبلن چن قطعه سخت افزاریو خودم درست کردم .ممنون

محمد7966
25-03-2016, 11:25
با سلام
دی وی دی رایتر کامپیوترم مدتیه ایراد پیدا کرده مثلأ سی دی رو توش میزاری میخوای رایت کنی نصفشو رایت میکنه بعد خود بخود دربش باز میشه قبلنا یکی اینطوری داشتم بردمش پیش تعمیرکار گفت سنسور دربش خرابه اونو عوض کرد خوب شد ولی چون خیلی زیرک بود اون قطعه رو هرچند با قیمت ناچیز درستش کرد نشونم نداد میشه بگین سنسور دربش کجاست و کجا میشه تهیش کرد و خودم تعویضش کنم قبلن چن قطعه سخت افزاریو خودم درست کردم .ممنون

سلام

تو گوگل ایمیج سرچ کنید سنسور سی دی رام هم به فارسی هم به انگلیسی

EXTREME
25-03-2016, 18:31
با سلام
7ود به خود باز شدن درب درایو یک علت میتونه از نوسان برق پاور سیستم یا ویروسی بودن و خرابی ویندوز باشه
علت بعدی از خود رایتر است اگر از رایتر باشه میتونه از کثیفی یا لحیم سردی سنسور روی برد کوچک باشه یک برد کوچک است روش یک سنسور داره
یا از شکستگی قسمت بالایی درب درایو میتونه باشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk