PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال به شبکه z3+ به دادم برسید

shukhinemikoni
23-03-2016, 23:55
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه گوشی سونی z3+ خریدمبرا ابجیم که رو جعبش زده ساخت برزیله
اول که گوشی رو گرفتم قبل ار اینکه سیم کارت بندازم روش، گوشی رو اپدیت کردم به اندروید 6 که چند بار با خود گوشی زدم نشد (یعنی دانلود میکرد فایل رو بعد هیچ کاری نمیکرد و میگفت دوباره دانلود کن) بعد با پیسی سویت خود سونی که از سایتش گرفتم زدم آپدیت شد
تا اینجا مشکلی نبود تا سیم کارت انداختم روش
اول یه سیم کارت همراه اول از این بزرگا داشت که دادم پانچ کردن و یه سیم کارت رایتل میکرو که اونم پانچ کردم
اول همه چی خوب بود و هر دو سیم کارت انتنش پر بود
یعد چند ساعت آبجیم صدام رد که هیچ کدوم سیم کارتا انتن نمیده
رایتل رو یه سرچ نتورک زدم خوب شد اما همراه اول سرچ نتورک که میزنی IRTCI و یعضی وقتا IRMCI رو پیدا میکنه ولی وصل نمیشه
سیم کارت رو انداختم رو یه گوشی دیگه دیدم مشکلی نداره اما بازم رفتم دفتر خدمات همراه اول سیم کارت نانو گرفتم
از وقتی که سیم نانو همراه اول رو انداختم دیگه رایتل هم مثل همراه اول شد بعد ار سرچ پبدا میکنه ولی وصل نمیشه
دارم دیوونه میشم
سیم کارت رو میشناسه چون اولش پین کد سیم رو میخاد
شبکه رو هم سرچ میکنه اما پیغام عدم توانایی ریجیستر میده
به دادم برسید

Soroush-S
24-03-2016, 00:18
معمولا بعد اپدیت به مارشملو باید ریست فکتوری کنی.یه ریست فکتوری انجام بده.هر دوسیمکارت هم نانو غیرپانچی بنداز

Sent From My XPERIA M4

shukhinemikoni
24-03-2016, 01:01
معمولا بعد اپدیت به مارشملو باید ریست فکتوری کنی.یه ریست فکتوری انجام بده.هر دوسیمکارت هم نانو غیرپانچی بنداز

Sent From My XPERIA M4

مرسی از جوایتون
اما ریست فکتوری هم کردم چند بار
اما نشد
سیم کارت ها هم همراه اول که نانو شده
رایتل هم که میکرو بوده نانو شده مشکلی نباید داشته باشه

Soroush-S
24-03-2016, 01:03
معمولا بعداز اپدیت باید ریست کنی تا تمامی باگها رفع بشه.شما یسر به انجمن اکسپرین بزن و مشکل مطرح کن ، نگران نباش

Sent From My XPERIA M4

shukhinemikoni
24-03-2016, 01:07
بازم ممنون