PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال ساده

abay
21-09-2006, 00:04
سلام
من میخواستم بدونم چه جوری روی این عکسها اینطوری می نویسند یا کادر یا فلش دور متنها میکشند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
21-09-2006, 00:14
البته اگه منظورتون رو درست فهميده باشم شما مي خواهين روي عكسي كه دارين نوشته و كادر و .. اضافه كنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با خيلي راه داره من با فتوشاپ راحتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مي تون ن از نرمافزار هاي گرافيكي ديگه و يا حتي از Paint ويندوز براي كشيدن كادر استفاده كنن

jasmin
21-09-2006, 00:16
کادر و فلش رو که توی paint هم میتونی بکشی برای هر عکسی

ندیدم akmfad1 جان هم همینو گفتن :blush:

abay
21-09-2006, 00:36
البته اگه منظورتون رو درست فهميده باشم شما مي خواهين روي عكسي كه دارين نوشته و كادر و .. اضافه كنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با خيلي راه داره من با فتوشاپ راحتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مي تون ن از نرمافزار هاي گرافيكي ديگه و يا حتي از Paint ويندوز براي كشيدن كادر استفاده كنن
خیلی ممنون از جوابی که دادین من با فتو شاپ کار نکردم اگه میشه بگین که چطوری میتونم این کارو بکنم ویه چیز دیگه اینکه آیا با paıntچنین کادر مستطیلی را تو عکس بالا بود کشید

AK1
21-09-2006, 00:43
دوست عزيز كاري نداره تو فوتوشاپ سمت چپ يك سري ابزار هست كه يكيش براي كشيدن مربع هست با اون دور جاي كه مي خواهي مربع بكش البته اگه تو قسمت فتو شاپ بگين با تصوير و .. يادتون مي دن
با Paint هم خيلي راحته اونم ابزار داره الان وقت ندارم ولا با عكس نشون مي دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

yahoda
21-09-2006, 15:22
براي ساختن عكسهاي gif هم ميتوني از برنامه اي به اسم Gif animation plus استفاده كني .

snow chem
22-09-2006, 02:06
به نظر من براى شما كه با فتوشاپ كار نكردى كار يكمى مشكله كه الان برى سراغش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولى همون طور كه دوستان اشاره كردن ؛ كار با paint هم راحت تره ، هم خودت ميتونى بفهمى چى كار كنى . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خداييش به كسى كه paint رو بلد نيست پيشنهاد كار كردن با فتوشاپو نميدن ! :blink:

M.B.Asadi
23-09-2006, 10:57
تورک آرکاداشم!
از برنامه ی فتو ایمپکت 10 استفاده کن.خیلی ساده است و در این زمینه ای که گفتید دست فتوشاپ رو هم بسته!
فقط باید عکس رو در محیط برنامه باز کنی و در منوی سمت راست که یه سرس عکس هم مقابلش هست ،گزینه ی photo frame رو انتخاب کنی بعد یه لیست از کادر ها رو بهت نشون میده هر کدوم رو که خواستی ،روش دابل کلیک کن.
تو همین منویی که گفتم در سمت راست برنامه هست،گزینه های مختلفی هستش که هر کدوم میتونند افکتهایی رو هم به صورت آماده و جویده شده و هم به صورت قابل تنظیم رو عکس بذارن.