PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم پخش فایل با فرمت AVI

dvb55
17-03-2016, 23:54
با سلام

من چند فایل آموزشی با فرمت AVI دارم که در خود نرم افزار آموزشی اجرا می شه ولی وقتی همون فایل رو می خوام خارج از محیط نرم افزار آموزشی اجرا کنم, فایل پخش نمی شه. در واقع انگار کدگزاری شده باشه. دنبال نرم افزاری می گردم که بتونه این محدودیت رو برداره تا بتونم فایل هارو روی گوشی هم اجرا کنم .

ممنون

محمد7966
18-03-2016, 00:00
با سلام

من چند فایل آموزشی با فرمت AVI دارم که در خود نرم افزار آموزشی اجرا می شه ولی وقتی همون فایل رو می خوام خارج از محیط نرم افزار آموزشی اجرا کنم, فایل پخش نمی شه. در واقع انگار کدگزاری شده باشه. دنبال نرم افزاری می گردم که بتونه این محدودیت رو برداره تا بتونم فایل هارو روی گوشی هم اجرا کنم .

ممنون

سلام

نرم افزار mx player

البته باید کدک مربوط به همون نسخه اشو هم دانلود کنید

نرم افزاریه که تا حالا باش هر چیزیو پخش کردم و به مشکل برنخورده

dvb55
18-03-2016, 00:13
ممنون ولی شما کاملا متوجه سوال من نشدین. این فایلها احتمالا کد گزاری شد تا فقط در خود نرم افزار اجرا بشه ( برای کپی رایت و ..) وقتی بخواین این فایل رو بیرون از محیط نرم افزار آموزشی با پلیر دیگه یا حتی همون پلیری که نرم افزار آموزشی فایل رو با اون پخش می کنه , اجرا کنید ارور می ده. نرم افزرا های زیادی تست شد از pot و km و mx و ...
دنبال نرم افزاری هستم که این قفل رو بشکنه یا حداقل بشه از فایل AVI فایل صوتی از توش استخراج بشه که با گوشی بشه اجرا کرد.

shabnam1986
18-03-2016, 09:13
با سلام

ممنون

شاید بشه با کانورت کردن و تبدیل کردن ب ی فرمت دیگه مشکل رو حل کرد

dvb55
18-03-2016, 21:03
شاید بشه با کانورت کردن و تبدیل کردن ب ی فرمت دیگه مشکل رو حل کرد

ممنون ولی این راه کار هم جواب نمی ده (چند نرم افزار امتحان شد).

فکری به ذهنم رسیده و اونم اینه که نرم افزاری هست که از صفحه دسکتاپ فیلم بگیره. به این منظور که بتونه از فایل AVI در حال پخش توسط خود نرم افزار آموزشی فیلم برداری کنه با صدا و تصویر ؟

محمد7966
18-03-2016, 21:09
ممنون ولی این راه کار هم جواب نمی ده (چند نرم افزار امتحان شد).

فکری به ذهنم رسیده و اونم اینه که نرم افزاری هست که از صفحه دسکتاپ فیلم بگیره. به این منظور که بتونه از فایل AVI در حال پخش توسط خود نرم افزار آموزشی فیلم برداری کنه با صدا و تصویر ؟
آره هست

دانلود کنید زیادند

شما گوگل کنید دانلود نرم افزار تصویربرداری از دسکتاپ