PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید خودرو برای ایرانیان خارج از کشور

aminamz
17-03-2016, 02:59
با سلام و خسته نباشید خدمت تک تک شما دوستان و اساتید متخصص

مشاوره میخواستم برای ماشین های نیمه شاسی بلند SUV
انصافا بدون تعصب و عواطف روحی نظر بدید چی بگیریم ما.
حالا نتایج تحقیقات خودمون از این قرار شده(البته بدون سواد فنی)
چیزی که واقعا توی build price ساختم توی سایت و واقعا دوستش دارم
Lexus RX 450 h f sport هست که انصافا عمیقا دوستش دارم اما دوستی در تورنتو دارم که audi Q7 داره و واقعا تعریف میکنه
در مورد شرکت های فورد و شولت و کادیلاک هم تحقیق کردم اینجا اما مصرف سوخت خودرو های امریکایی شدیدا بالاست و واقعا نمی ارزه حتی با اینکه قیمتاشون نصف ژاپنی ها و آلمانی هاست.
در ضمن کشور محل اقامت کاناداست.
لطفا راهنماییم کنید. واقعا ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2016, 14:07
سلام
ماشین مارک معروف که ازش زیاد فروخته شده بهتره مثل تویوتا که هم قیمتش مناسبه هم لوازمش فراوونه چه نو چه دست دوم . هم کیفیتش عالیه , مصرفش کمه و هم همیشه مشتری داره

aminamz
17-03-2016, 14:39
به نظرتون لکسوس بهتر از خود محصولات تویوتا نیست؟ چه فنی چه ظاهر و طراحی؟
مثلا بنز رو هم توی طراحی های suv دوس دارم اما واقعا بی منطق گرونه. بیشتر شبیه شرکتاییه که پوله اسم و مارک رو میخان بگیرن

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2016, 18:08
تکراری .........

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2016, 18:38
به نظرتون لکسوس بهتر از خود محصولات تویوتا نیست؟ چه فنی چه ظاهر و طراحی؟ مثلا بنز رو هم توی طراحی های suv دوس دارم اما واقعا بی منطق گرونه. بیشتر شبیه شرکتاییه که پوله اسم و مارک رو میخان بگیرن
بله , لکسوس بهتر از بقیه محصولات تویوتا هست
مسئله اول بودجه هست
هر چقدر پول بدین همونقدر هم آش میخورین
اما بعضی ماشینها کلی پول براش میدین , مصرفش بالاست , قطعاتش و تعمیرش گرونه , موقع فروش افت قیمتش زیاده و مشتریش هم کمه
پس همه ی اینها رو باید در نظر داشت موقع ماشین خریدن
اما اگر ثروتمند هستین و پول براتون مهم نیست همون لکسوس انتخاب خوبیه . همه ی محصولاتش هم عالیه

aminamz
17-03-2016, 18:43
ممنونم دوست عزیز. من تحقیق داشتم میکردم در همین رابطه دیدم باید انتخاب هام رو بذارم روی تویوتا یا هوندا یا لکسوس در اصل ژاپنی ها و در طرف دیگه انتخاب بین امریکایی ها داشته باشم چرا که واقعا ماشین های المانی بیشتر شبیه سو استفاده از اسم هستند برای قیمت بیشتر.
هدف من هم این نیست حداقل تا 3 تا 5 سال ماشین رو تغییر بدم برای همین ارزش داره ماهی 1400 دلار بابت قسط پرداخت کنم و در عوض خیالم راحت باشه.
اصرار من برای انتخاب گزینه بهتر برای اینه هزینه ای که میکنیم پشیمونی نداشته باشه
بازهم تشکر بابت مشاوره هات

aminamz
17-03-2016, 19:00
الان شما با تخصص و تفکری که دارید ماشین در حدود 50 تا 70 هزارتا نیمه شاسی بلند 5 نفره نه بیشتر چی میگرفتید؟ فقط میخام نظرتون رو بدونم البته اگر جسارت نباشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-03-2016, 21:52
الان شما با تخصص و تفکری که دارید ماشین در حدود 50 تا 70 هزارتا نیمه شاسی بلند 5 نفره نه بیشتر چی میگرفتید؟
فقط میخام نظرتون رو بدونم البته اگر جسارت نباشه
سلام
نظر بنده ممکنه با نظر شما فاصله زیادی داشته باشه
بنده از تجملات دوری کردم همیشه چون هم مخارج کم میشه هم حسادت و و کینه و دشمنی
این نظر شخصی بنده هست . همیشه هم خیرش رو دیدم
لکسوس تجملانی هست
بنده پرادو رو ترجیح میدم
همه ی امکانات ضروری رفاهی رو داره . از تجملات هم دور هست
اما شما اگر با نظر بنده همسو نیستین همون لکسوس RX گزینه ی خوبی هست

3274
17-03-2016, 22:45
پیشنهاد می کنم سری به JD Powers بزنین، همون کار درستی که بسیاری از آمریکایی ها قبل از انتخاب خودرو انجام میدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا اشاره کردین دنبال SUV هستین اما حس کردم گویا به کلاس CUVها (Crossoverها) بیشتر علاقمندین
این توضیح چه در JD Powers و چه موقع تصمیم گیری به کارتون میاد : تفاوت اصلی ایندو کلاس خودرویی اینه که SUVها که کمتر هم رایجن، قابلیت خارج جاده (offroad) بالایی دارن (لندکروزر، پرادو، FJ Cruiser، هامر، مرسدس G Class ، لندرور و رنجرور) اما CUVها شاسی بلندهای رایجتر و ارزانتری هستن که برای رانندگی روزانه شهری و بر روی پلتفورم خودروهای سواری طراحی شدن و چندان قابلیت offroad ندارن حتی اگر در ظاهر (All wheels drive (AWD باشند (ب.ام.و x3 , x5, x6 ، مرسدس ML, GL , GLC, GLE, GLS ، محصولات کیا، هیوندای، لکسوس، رنجرور ایوک، ...)

aminamz
18-03-2016, 14:43
تکراری....

aminamz
18-03-2016, 14:44
پیشنهاد می کنم سری به JD Powers بزنین، همون کار درستی که بسیاری از آمریکایی ها قبل از انتخاب خودرو انجام میدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا اشاره کردین دنبال SUV هستین اما حس کردم گویا به کلاس CUVها (Crossoverها) بیشتر علاقمندین
این توضیح چه در JD Powers و چه موقع تصمیم گیری به کارتون میاد : تفاوت اصلی ایندو کلاس خودرویی اینه که SUVها که کمتر هم رایجن، قابلیت خارج جاده (offroad) بالایی دارن (لندکروزر، پرادو، FJ Cruiser، هامر، مرسدس G Class ، لندرور و رنجرور) اما CUVها شاسی بلندهای رایجتر و ارزانتری هستن که برای رانندگی روزانه شهری و بر روی پلتفورم خودروهای سواری طراحی شدن و چندان قابلیت offroad ندارن حتی اگر در ظاهر (All wheels drive (AWD باشند (ب.ام.و x3 , x5, x6 ، مرسدس ML, GL , GLC, GLE, GLS ، محصولات کیا، هیوندای، لکسوس، رنجرور ایوک، ...)
عالی بود و واقعا ممنون. نمیدونستم این رو. پس بهتره بگم یه CUV میخام
چون نیاز به سیلندر و فضای ماشینی مثل لندکروزر و.... ندارم چون هم مصرفشون بالاست به نسبت قدرت و حجم موتور و هم به کار من نمیاد اون حجم ماشین چرا که برای دو نفره و تو غربت مثل ابران نیست بشی 20 نفر بری بیرون. حالا پیشنهاد شما بین CUV ها کدوم مدل و اصلا کدوم شرکته. میخام به یه جمع بندی برسم. ممنون میشم راهنمایی کنید

aminamz
18-03-2016, 14:48
سلام
نظر بنده ممکنه با نظر شما فاصله زیادی داشته باشه
بنده از تجملات دوری کردم همیشه چون هم مخارج کم میشه هم حسادت و و کینه و دشمنی
این نظر شخصی بنده هست . همیشه هم خیرش رو دیدم
لکسوس تجملانی هست
بنده پرادو رو ترجیح میدم
همه ی امکانات ضروری رفاهی رو داره . از تجملات هم دور هست
اما شما اگر با نظر بنده همسو نیستین همون لکسوس RX گزینه ی خوبی هست

لطف کردی داداش. راستش تجملاتی که نیستم بیشتر برام امکانات و جواب دهی مهمه که البته برای ما پرادو یه مقدار بیشتر از نیازه و این یعنی مصرف بیشتر سوخت و. . که نیازی نداریم.
اطلاعاتی در مورد تویوتا rav4 دارید؟
خیلی جاها خوندم معروفه به اسباب بازی بین محصولات خود شرکت تویوتا(طبق کامنتهای سایت carshow)

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-03-2016, 16:11
لطف کردی داداش. راستش تجملاتی که نیستم بیشتر برام امکانات و جواب دهی مهمه که البته برای ما پرادو یه مقدار بیشتر از نیازه و این یعنی مصرف بیشتر سوخت و. . که نیازی نداریم. اطلاعاتی در مورد تویوتا rav4 دارید؟
خیلی جاها خوندم معروفه به اسباب بازی بین محصولات خود شرکت تویوتا(طبق کامنتهای سایت carshow)سلام
نه متاسفانه اطلاع ندارم اما به همه ی محصولات تویوتا اطمینان دارم چون مثل بعضی از خودروسازها قالتاق و کلاهبردار و دزد و مال مردم خور نیستند

aminamz
18-03-2016, 16:37
سلام
نه متاسفانه اطلاع ندارم اما به همه ی محصولات تویوتا اطمینان دارم چون مثل بعضی از خودروسازها قالتاق و کلاهبردار و دزد و مال مردم خور نیستند

واقعا ممنونم. درست میفرمایید. واقعا شرکت معتبر و مهمیه
حقیقتش اینه من خودم تویوتا و لکسوس یا ماشین های امریکایی رو دوست دارم و قبول دارم چون توی عمل ثابت میکنن.مثلا توی گرمای وحشتناک کشور های عربی فقط تویوتا و جنرال موتور و شورلت دووم میاره نه بنز و بی ام و و....
واقعا باید دید کجا و زیر پای چه کسایی ماشین دووم میاره تا اینکه مثلا نگاه کنی ببینی تو اروپا با ماشین تو دمای معمولی و عادی کشش داره.واقعا لطف کردید

aminamz
03-04-2016, 19:39
قابل اعتمادترین برندهای خودرویی 2016
"اعتماد" بالاترین جایگاهی است که خودروسازان در تعامل با مشتریان و بازار می توانند بدان دست یابند.
پول نیوز، مازیاردانیالی- به اعتقاد کارشناسان، "اعتماد" بالاترین جایگاهی است که خودروسازان در تعامل با مشتریان و بازار می توانند بدان دست یابند.

به عبارت دیگر ماهیت وجودی و امکان تداوم فعالیت یک خودروساز در بخش صنعت کاملا وابسته به جذب و حفط اعتماد مشتریان و مخاطبان خود است.

هنگامی که یک کمپانی خودروسازی این فاکتور مهم را در اختیار داشته باشد با اطمینان از فروش محصولات خود در بازارهای جهانی با آرامش بیشتری می تواند توان خود را روی تحقیق و توسعه متمرکز کند.

در همین راستا هر ساله موسسات مختلفی اقدام به بررسی های میدانی و ارائه گزارش های معتبر در رابطه با میزان اعتماد مشتریان به برندهای مطرح خودرویی می کنند.

بدیهی است نتیجه اینگونه گزارش ها هم برای محافل اقتصادی و هم برای مشتریان ارزشمند است و در انتخاب ها نیز اثرگذار خواهد بود.

اخیرا موسسه مطالعات خودرویی جی. دی از آمریکا گزارشی را در رابطه با قابل اعتمادترین برندهای خودرویی 2016 منتشر کرده که برای امروز بدان می پردازیم.

· بررسی های جی. دی نشان داده بیشتر مشکلات فنی گزارش شده توسط مشتریان(در رابطه با برندهای حاضر در این رده بندی) شامل مواردی از قبیل عدم یکپارچه سازی سیستم بلوتوث خودرو و سیستم تشخیص صدای داخلی یا سیستم موقعیت یاب جهانی بوده است. از این رو ایرادهای فنی نسبت داده شده به هر برند لزوما به مفهوم نقص فنی موتوری یا ساختاری محصولات آن برند نیست.

گفتنی است بر اساس گزارش جی . دی، 55 درصد مشتریانی که در تجربه محصولات یک برند با مشکلات کمتری مواجه بوده اند برای خرید های بعدی خود نیز به آن برند وفادار مانده اند. درمقابل، 41 درصد از مشتریانی که دو یا سه مشکل در محصول خریداری شده خود مشاهده کرده اند، برای خریدهای بعدی برند جدیدی را جایگزین خواهند کرد.

و اما قابل اعتمادترین برندهای خودرویی 2016:

1. لکسس

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 95 مورد

میزات تغییرات شاخص اعتماد در مقایسه با سال 2015: 6.7 درصد کاهش اعتماد

2. پورشه

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 97 مورد

میزات تغییرات شاخص اعتماد در مقایسه با سال 2015: 19.5 درصد افزایش اعتماد

3. بیوک

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 106 مورد

میزات تغییرات شاخص اعتماد در مقایسه با سال 2015: 3.6 درصد افزایش اعتماد

4. تویوتا

تعداد مشکلات گزارش شده در 100 خودروی مورد بررسی: 113 مورد