PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه اتوماتیک بازشونده مزاحم

AMNA
16-03-2016, 09:06
درود
یه مشکلی که جدیدا پیدا کردم. وارد بیشتره سایتا که میشم اول یه تایمر پایینه مرورگر سمت چپ میاد. بعد این صفحه رو وا میکنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوزو عوض کردم گفتم شاید ویروسی چیزی باشه که بعد از عوض کردن ویندوز باز همین مشکل هست علت چیه چطور میش ه ازش خلاص شد؟

mmahdi302
16-03-2016, 10:28
سلام
یه عکس از extension های مرورگرت بزار اینجا

AMNA
16-03-2016, 13:38
EXTENSIONS

محمد7966
16-03-2016, 17:08
EXTENSIONS

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام به شما از همین الان یه خسته نباشید میگم بیایید به تایپیک زیر همه چیز مشخص میشه

تاپیک جامع مباحث و مشکلات در مورد بدافزار تبلیغاتی DNS Unlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMNA
16-03-2016, 22:48
سلام به شما از همین الان یه خسته نباشید میگم بیایید به تایپیک زیر همه چیز مشخص میشه

تاپیک جامع مباحث و مشکلات در مورد بدافزار تبلیغاتی DNS Unlocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n13:عجب پس تاپیکشم اومده.ممنون که معرفی کردی.

محمد7966
16-03-2016, 22:54
سلامت باشین:n02:لینکو اشتباه زدم

نه من خسته نباشیدی که گفتم به خاطر مشکلی که براتون پیش اومده

برید به تایپیکش

این یکی از تروجان های معروفه که چند وقتیه بعضیا رو درگیر کرده و هنوز بعضیا نتونستن مشکلو حل کنند

برید به تایپیکش ببینید دوستان چیکار کردند

منم شبیه اینو داشتم به زور از بین بردمش تو فایرفاکس

فعلا برید به تایپیکش اون عکس پست اولتونو هم تو تایپیک آپلود کنید تا دوستان کمک کنند

AMNA
16-03-2016, 22:56
نه من خسته نباشیدی که گفتم به خاطر مشکلی که براتون پیش اومده

برید به تایپیکش

این یکی از تروجان های معروفه که چند وقتیه بعضیا رو درگیر کرده و هنوز بعضیا نتونستن مشکلو حل کنند

برید به تایپیکش ببینید دوستان چیکار کردند

منم شبیه اینو داشتم به زور از بین بردمش تو فایرفاکس

فعلا برید به تایپیکش اون عکس پست اولتونو هم تو تایپیک آپلود کنید تا دوستان کمک کنند
فکر نکنم تروجان باشه. چون من امروز با تبلتمم که رفتم باز همین تبلیغ اومد.بنظرم مشکل از ای اس بی و سرویس دهنده اینترنت باشه البته باز مطمئن نیستم.
دو روزه دارم مدام ویندوز عوض میکنم با فرمته هارد دیسک فکر نکنم تروجان باشه.

محمد7966
16-03-2016, 22:59
فکر نکنم تروجان باشه. چون من امروز با تبلتمم که رفتم باز همین تبلیغ اومد.بنظرم مشکل از ای اس بی و سرویس دهنده اینترنت باشه البته باز مطمئن نیستم.

بعضی از دوستانی که مبین نت هم دارن میگن برای ما میاد و میگن مشکل از مبین نت

حالا شما برید به تایپیکش ببینید همه اونایی که مبین نتت دارن همین مشکلو دارن یا نه؟!

AMNA
16-03-2016, 23:01
بعضی از دوستانی که مبین نت هم دارن میگن برای ما میاد و میگن مشکل از مبین نت

حالا شما برید به تایپیکش ببینید همه اونایی که مبین نتت دارن همین مشکلو دارن یا نه؟!
اتفاقا منم مبین نت دارم.